;
تازه ها

گریه زنان هنگام عصبانیت و دعوا + ۳ دلیل جالب که نمی دانستید!

دلیل گریه زنان هنگام عصبانیت و دعوا: آیا تا به حال به این قضیه فکر کرده اید که چرا هنگامی که عصبانی هستیم گریه می کنیم؟ عصبانیت یک احساس پیچیده است. هنگامی که عصبانی می شوید، ممکن است دیگر رفتارتان دست خودتان نباشد، حالت انفجاری پیدا کنید و یا از شدت خشم بالا اشک بریزید.

همه انسان ها خشم خود را به طرق مختلف ابراز می کنند و در بسیاری از قسمت های دنیا وضعیت احساسی افراد بر اساس جنسیتشان تعیین می شود. همه ما فکر می کنیم که فرد در حالت نرمال و طبیعی باید هنگام عصبانیت داد و فریاد بزند و هنگام ناراحتی هم اشک بریزد اما گاهی اوقات بعضی از افراد کاملاً برعکس عمل می کنند.

اگر متوجه شدید که شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که هنگام عصبانیت گریه می کنید، بدانید که تنها نیستید و این نشان دهنده ضعف شما نیست. بلکه یک خصوصیت در شما محسوب می شود. در این قسمت از تازه ها بیشتر به موضوع گریه کردن حین دعوا و عصبانیت می پردازیم.

بیشتر بخوانید: از کجا بفهمم که شوهرم دوستم داره + ۸ نشانه دوست داشتن واقعی همسر

۱.گریه از روی عصبانیت رایج است

دلیل گریه زنان هنگام عصبانیت و دعوا، بعضی از افراد هنگامی که عصبانی می شوند، کنترل خود را از دست می دهند و ممکن است کلمات خشن به زبان بیاورند یا فریاد بکشند. حتی بعضی از افراد هنگام عصبانیت نمی توانند گریه خود را متوقف کنند. در این اوقات احساسات افراد بسیار شدید است و سعی می کنند با گریه و اشک، آن را بروز دهند.

شاید بپسندید: هدیه روز دانش آموز: ۶ ایده جذاب برای هدیه روز دانش آموز!

دلیل گریه زنان هنگام عصبانیت و دعوا

احتمالاً بپسندید: پاکسازی کامل هوای خانه با ۱۲ روش طبیعی!

۲.آیا گریه کردن هنگام دعوا شما را ضعیف نشان می دهد؟

وقتی که شما هنگام دعوا گریه می کنید، نشان دهنده ضعف تان نیست، بلکه با انجام این کار احساسات خود را ابراز می کنید. اگر می خواهید احساسات خود را مدیریت کنید و یا آن را به شکل متفاوت نشان دهید، ابزار های قدرتمندی هستند که می توانید هنگامی که حس گریه کردن داشتید، از آن ها استفاده کنید. مثل مدیتیشن یا نوشتن حال و احوالات.

دلیل گریه زنان هنگام عصبانیت و دعوا، اشک ریختن یک راهکار سالم برای خالی کردن عصبانیت است و حتی درمانگران هم گریه کردن هنگام عصبانیت را یک راه سالم برای خالی کردن خشونت می دانند. بعضی از افراد نسبت به دیگران بیشتر با احساسات خود در ارتباط هستند و در نتیجه بیشتر از آن ها هم اشک می ریزند.

افرادی که در حالت معمولی راحت تر گریه می کنند، معمولاً هنگام عصبانیت هم احتمال گریه کردن در آن ها بیشتر است. در واقع آن ها با گریه خشم خود را نشان می دهند، نه این که بخواهند ضعیف باشند.

احتمالاً بپسندید: پاک کردن لکه: روش پاک کردن ۱۲ نوع لکه سخت از روی لباس!

دلیل گریه زنان هنگام عصبانیت و دعوا

۳.گریه کردن هنگام عصبانیت هیچ اشکالی ندارد

دلیل گریه زنان هنگام عصبانیت و دعوا، بسیاری از افراد هنگام عصبانیت گریه می کنند که این مسئله در مورد آقایان هم صدق می کند اما جالب است بدانید که این واکنش فیزیولوژیک کاملاً نرمال است و راهی برای ابراز احساسات محسوب می شود بنابراین اگر هنگام خشم و عصبانیت احساس کردید که دوست دارید گریه کنید، بدانید که انجام این کار نیز اشکالی ندارد و نباید از آن خجالت بکشید. در واقع با گریه کردن، سالم ترین نوع ابراز احساسات خود را در پیش گرفته اید.

شاید بپسندید: میخای بفهمی به لحاظ عقلی چند ساله ای این تست رو انجام بده!

 

 

بیشتر بخوانید

چراغ سبز خانم ها: نشانه هایی که نشان می دهد یک زن به شما علاقه دارد!

بیشتر بخوانید:  مواد غذایی بدون تاریخ مصرف: 8 ماده غذایی که پس از پایان تاریخ مصرف، قابل استفاده اند!؟

احتمالاً بپسندید: طراحی چهره زیباترین ورزشکاران زن با کمک هوش مصنوعی + تصاویر

بیشتر بخوانید: آلودگی هوا: هنگام آلودگی هوا حتما این چیزا رو بخورید!

شاید بپسندید: لیمو ترش با چه غذاهایی نمی سازد!؟ اطلاعات مهم درباره لیمو ترش که حتماً از آن بی اطلاع هستید!

احتمالاً بپسندید: با این ۵ ترفند هندوانه ای قرمز و شیرین را برای شب یلدا انتخاب کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − دو =

دکمه بازگشت به بالا