;
خانواده و زناشویی

نشانه های بی میلی مرد به زن: ۸ نشانه روشن که می گوید شوهر تان دیگر شما را دوست ندارد!

نشانه های بی میلی مرد به زن: آیا احساس می کنید که شریک شما احساس قبلی را به شما ندارد؟ اگر چنین است شما تنها نیستید. نشانه هایی وجود دارد که می توان با وجود آن ها پی برد آیا مرد نسبت به زن بی میل شده است یا نه. برخی از علائم بسیار واضح و روشن هستند. در این جا ۸ تا از علائم هشدار دهنده آورده شده که به شما کمک می کند پیش بینی خوبی از آینده ی رابطه تان داشته باشید. این مطلب در واقع حاصل چندین تحقیق روانشناسی جدید است که ما آن را برای شما جمع آوری کرده ایم.

بیشتر بخوانید: ۱۴ دروغ در مورد زندگی مشترک که نباید باور کنید!

۱.او شما را دنبال نمی کند

مردی که به شما علاقه مند باشد راهی برای برقراری ارتباط پیدا می کند. تماس می گیرد، پیام می فرستد و در کل آغاز کننده ارتباط است. اگر مردی چنین نباشد به احتمال زیاد علاقه ای هم به شما ندارد.

مثلا زمانی که مرد در ابتدا فردی بسیار عاطفی و مشتاق به برقراری ارتباط باشد و بعد از گذشت مدت زمانی به سرعت علاقه، شور و اشتیاق خود را از دست بدهد، هشداری است که می گوید او برای شما ارزشی قائل نیست.

احتمالاً بپسندید: علل مجرد ماندن دختران: دختران با این ۷ ویژگی‌ مجرد می‌مانند!

۲.تکلیف او معلوم نیست و تلاشی برای آن نمی کند

اعتماد شما به یک مرد معمولا به طور مستقیم با میزان قدرت و اعتماد خودش رشد می کند. مردی که در رابطه با کاری که انجام می دهد شور و هیجان کمی داشته باشد، کمتر احتمال دارد که قدرت، قاطعیت و سطح تعهداتی که انتظار دارید به شما بدهد.

بنابراین اگر مردی نیاز به شغل رویایی خود نداشته باشد یا کسب و کار ایده آل خود را به منظور تعهد به شما ارائه نکند، او باید به قدری حریص باشد که کاری انجام دهد تا به ان جا برسد. بدون اشتیاق، بعید به نظر می رسد که بتواند اطمینان زیادی به شما بدهد.

شاید بپسندید:یکی از مسیرها را انتخاب کن تا بعدش بهت بگم ویژگی اصلی اخلاقی‌ات چیه!؟

نشانه های بی میلی مرد به زن

۳.در زمان های سخت ناپدید می شود

نشانه های بی میلی مرد به زن، مراقب مردی که تمایل ندارد به همراه شما با مشکلات روبرو شود یا وانمود می کند مشکلی پیش نیامده، باشید. اگر شریکتان در رابطه با مشکلات پیش آمده با شما صحبت نکند، این علامت می تواند نشان دهنده پایان رابطه تان باشد.

احتمالاً بپسندید: دوام رابطه عاشقانه: اگر این ۸ مهارت را یاد بگیری برای همیشه رابطه عاشقانه پایدار داری!

۴.نسبت به حرف خودش بی توجه است

شرافت انسان مترادف با مردانگی اوست. برای فهمیدن اینکه آیا او به وعده های بزرگی که به شما می دهد عمل خواهد کرد یا نه ببینید که آیا پیگیر وعده های کوچک هست یا نه. (توانایی او در عمل کردن به وعده های بزرگ می تواند به توانایی او برای پیگیری مشکلات کوچک برگردد.)

نشانه های بی میلی مرد به زن، وقتی قرار ملاقات می گذارد آیا به موقع می آید؟ وقتی در مورد اهدافش صحبت می کند، آیا اقدامی می کند؟ وقتی می گوید با شما تماس خواهد گرفت آیا این کار را انجام می دهد؟ راه های زیادی برای پیش بینی رفتار آینده در یک مرد وجود دارد و انسجام یکی از مهم ترین آن ها است.

احتمالاً بپسندید: باید و نبایدهای مهم شب اول عروسی که هر خانم و آقایی باید بدانند!

۵.پاسخ او به درخواستهای شما تدافعی ست

نشانه های بی میلی مرد به زن، برای برقراری یک رابطه بلند مدت و با تعهد، باید مطمئن شوید که او به حرف هایتان گوش میدهد. تا زمانی که مسائل را به شیوه ای غیر بحرانی مطرح می کنید، او باید به حرف هایتان با علاقه گوش دهد و حالت تدافعی به خود نگیرد.

۶.در برابر خانواده اش از شما حمایت نمی کند

نشانه های بی میلی مرد به زن، هیچ زنی در رابطه ای که مرد مدام طبق خواسته ی خانواده اش عمل می کند، احساس راحتی ندارد. دخالت خانواده می تواند باعث ایجاد استرس در رابطه شما شود. اگر او مایل نیست که بین رابطه تان و دخالت خانواده اش حد و حدود مشخص کند، به شما این پیام را می فرستد که اولویت او نیستید. زنی که احساس می کند مورد حمایت همسرش نیست، ناخودآگاه انرژی مردانه اش را برای جبران آن استفاده می کند. این امر همیشه باعث آسیب رسیدن به هر دو طرف، به خصوص در صمیمیت بین آن ها می شود.

احتمالاً بپسندید: متولدین کدام ماه‌ها برونگراترین و درونگراترین آدم‌ها هستند؟

نشانه های بی میلی مرد به زن

۷.استاندارد بالاتری برای رفتار شما دارد تا رفتار خودش

تقریبا همه ما (مردان و زنان) این کار را در برخی مواقع انجام می دهیم؛ این چالش زمانی مشکل ساز می شود که همسرتان یک استاندارد تقریبا غیرممکن برای شما ایجاد می کند.

۸.نه گفتن به شما برایش اهمیت ندارد

نشانه های بی میلی مرد به زن، به نظر می رسد که زنان مردی را می خواهند که همواره به آن ها “بله” بگوید اما این طور نیست. آن ها مردانی می خواهند که گاهی اوقات خیلی محکم و واضح به آن ها “نه” بگویند حتی اگر ناراحت شوند. زنان می خواهند زمانی که کاری به صلاحشان نیست، همسرشان به آن ها نه بگوید.

بیشتر بخوانید: بهترین زنان برای زندگی متولد چه ماهی هستن؟ با متولدین این ماه ها ازدواج کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سه =

دکمه بازگشت به بالا