;
خانواده و زناشویی

فراری دادن شوهر: ۱۰ عادت پولی زن که شوهرش را فراری می دهد!

فراری دادن شوهر: حتما شنیده اید که مشکلات مالی اولین عامل مخرب رابطه های مختلف است که همه ما در رابطه با پول رفتار های متفاوتی نشان می دهیم. هنگامی که وارد رابطه جدیدی می شویم، باید سعی کنیم طوری رفتار نکنیم که پول باعث ایجاد مشکل بین ما و همسرمان باشد. در این مطلب تمام عادات مالی اشتباه را به شما معرفی می کنیم که باعث می شود بین شما و همسرتان مشکل ایجاد شود.

بیشتر بخوانید: یه شوهر خوب هرگز این کارا رو برای همسرش انجام نمی ده!

۱.جنگ و دعوا بر سر پول نداشتن

احتمالا همه ما در برهه هایی از زندگی با مشکلات مالی مواجه می شویم اما اینکه شما بخواهید به عنوان یک زن مدام به شوهرتان یادآوری کنید که پول ندارد و با مشکلات مالی مواجه هستید، همه چیز را بدتر می کند.

فراری دادن شوهر، انجام این کار اعتماد به نفس مرد را نشانه می گیرد که باعث می شود انگیزه او برای ادامه زندگی کاهش پیدا کند. هر چقدر جر و بحث شما در مورد پول نداشتن بیشتر شود، رابطه تان بیشتر تحت خطر قرار خواهد گرفت.

احتمالاً بپسندید: علل مجرد ماندن دختران: دختران با این ۷ ویژگی‌ مجرد می‌مانند!

۲.توجه نکردن به احساس شوهر در مورد درامدش

آیا همسرتان بیشتر از شما پول در می آورد یا این که درآمدش از شما کمتر است؟ اگر درآمد همسرتان از شما کمتر باشد، احتمالاً با احساساتی مثل اضطراب یا حسادت مواجه خواهد شد. باید مراقب این احساسات باشید.

فراری دادن شوهر، کاری نکنید که این احساسات منفی در شما ریشه دار شود و به آن دامن بزنید. اگر هم درآمد همسرتان از شما بالاتر رفت، حتماً به فکر برگزاری یک جشن برای چنین موفقیتی باشید و به احساس او در مورد درآمدش اهمیت بدهید.

شاید بپسندید:قدرت تمرکزت رو با پیدا کردن 16 چهره انسان و حیوان مخفی شده، ارزیابی کنید!

فراری دادن شوهر

۳.وابسته بودن به بودجه مالی ماهانه

بعضی از خانم ها هرگز دوست ندارند که در زندگی خلاقیت به خرج دهند و همه وابستگی آن ها و تکیه گاهشان، درآمد ماهانه شوهرشان است اما بهتر است کمی از خودتان خلاقیت نشان دهید.

اینکه شما هر ماه فقط روی درآمد همسرتان تمرکز داشته باشید، قطعاً باعث سرخوردگی خودتان و او خواهید شد و در نتیجه بهتر است که کمی هم برای خودتان خلاقیت به خرج دهید و یا بودجه مالی خود و خرج و مخارجتان را تغییر دهید و همیشه یکسان عمل نکنید.

احتمالاً بپسندید: دوام رابطه عاشقانه: اگر این ۸ مهارت را یاد بگیری برای همیشه رابطه عاشقانه پایدار داری!

۴.صحبت نکردن در مورد پول

اگر در یک رابطه جدی هستید، باید در مورد پول و وضعیت مالی صحبت کنید. پول می تواند در آینده به یکی از مشکلات تبدیل شود. پس اگر می خواهید یک رابطه جدی را شروع کنید، حتماً در موردش صحبت کنید. همچنین سعی کنید در کنار یکدیگر مراقب خرج و مخارجتان باشید و انتظارات خود را در مورد مسائل مالی بیان کنید.

احتمالاً بپسندید: باید و نبایدهای مهم شب اول عروسی که هر خانم و آقایی باید بدانند!

۵.تمام نکردن بدهی ها

بدهی های غیر منتظره قطعا می توانند عامل درگیری شما با همسرتان باشند. پس باید از این وضعیت مراقبت کنید. البته که بدهی یک اتفاق طبیعی در زندگی همه ما است اما نباید مدام میزان بدهی ها را روی یکدیگر بگذارید، مخصوصاً زمانی که همسرتان تحت فشار مالی است.

۶.پول خرج کردن یواشکی

قطعاً گاهی اوقات شما دوست دارید چیز هایی را بخرید که همسرتان از آن ها باخبر نیست. شاید هم اعتیاد به خرید کردن پیدا کرده باشید اما بدانید که یواشکی پول خرج کردن، قطعاً اعتماد بین شما و همسرتان را خدشه دار می کند.

بهتر است که نیاز های خود را واضح و شفاف بیان کنید و هرگز به دور از چشم و بدون رضایت همسرتان، یواشکی پول خرج نکنید.

احتمالاً بپسندید: متولدین کدام ماه‌ها برونگراترین و درونگراترین آدم‌ها هستند؟

فراری دادن شوهر

۷.اولویت قراردادن پول

فراری دادن شوهر، یکی از اشتباهاتی که اکثر افراد در رابطه شان مرتکب می شوند، این است که پول را اولویت زندگی قرار می دهند. همین باعث می شود که علاقه بین زوجین کمرنگ شود. آن ها با پول شاد می شوند و با کمبود پول غمگین می شوند و وابستگی زیادی به وضعیت مالی دارند. اگر شما هم جز این افراد هستید، بهتر است که اولویت هایتان را تغییر دهید.

۸.صبر و تحمل و نداشتن برای تغییر

همه ما در دوره ای از زندگی گیر می افتیم که از لحاظ مالی دچار مشکل خواهیم شد و این مسئله برای اکثر افراد وجود دارد. شما می توانید با برنامه ریزی و تلاش در کنار یکدیگر این شرایط را پشت سر بگذارید اما بعضی از افراد هرگز صبر و تحملی برای تغییر اوضاع ندارند و بیش از حد به همسر خود فشار وارد می کنند که قطعاً این موضوع رابطه آن ها را دچار مشکل خواهد کرد.

۹.تمرکز بیش از حد روی لحظه کنونی

فراری دادن شوهر، بسیاری از افراد لحظاتی که دچار مشکلات مالی هستند، بیش از حد روی آن تمرکز می کنند. زمانی که همسرتان دچار مشکلات مالی می شود، نباید بیش از حد به آن دامن بزنید و در مورد این موضوع صحبت کنید. مطمئن باشید که او خودش هم از این مسئله ناراحت است. پس بهتر است که تمرکز خود را روی مسائل دیگر اختصاص دهید.

۱۰.جدیت بیش از حد در مورد پول

فراری دادن شوهر، شما دوست دارید که پول هایی را پس انداز کنید و در آینده سرمایه گذاری کنید اما گاهی اوقات خرج کردن پول به مسئله ای مهم تر از هر چیز دیگری برای شما تبدیل می شود. شما مسائل مالی را بیش از حد جدی می گیرید.

اگر بیش از حد به پول وابسته هستید و کمتر خرج کنید، عصبانی می شوید، بهتر است که این جدیت بیش از حد در مورد مسائل مالی را کنار بگذارید. در غیر این صورت مشکلاتتان با همسرتان به شدت زیاد خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نشانه های بی میلی مرد به زن: ۸ نشانه روشن که می گوید شوهر تان دیگر شما را دوست ندارد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا