;
تفریح و سرگرمی

معمای هوش: با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد تصویر گدا نیست!

معمای تصویری شناخت گدای ثروتمند: سوال ساده و کوتاه است: کدامیک از گدایان تصویر تظاهر می کند که فقیر است؟ شاید در نگاه اول سوال ساده باشد، اما برای پاسخ باید از سطح ادراک بالا برخوردار باشید. بر کسی پوشیده نیست که یکی از مزیت های خوب بازی های فکری جنبه سرگرم کنندگی آن هاست. پس از فراگیری بیماری کرونا، سرگرمی ها در اینترنت فراگیرتر شدند.

به طوری که بخش  قابل توجهی از صفحات شبکه های مختلف اجتماعی از توئیتر تا فیس بوک و … را سرگرمی هایی همچون انواع و اقسام بازی های فکری تشکبل می دهد. باید گفت که بازی های فکری علاوه بر اینکه اوقات فراغت را پر می کنند، می توانند زمینه را برای ورزش مغز نیز فراهم کنند.

کارشناسان حوزه سلامت معتقدند که بخشی از بیماری های مغز در کنار نوع سبک زندگی و تغذیه، مربوط به کم تحرکی مغز و ذهن است. با کمک بازی های فکری می توان، مغز و ذهن را ورزش داد و از بیماری هایی همچون آلزایمر و … پیشگیری کرد. همچنین زمینه توسعه و رشد مهارت ها و توانائی های شناختی را فراهم نمود. معمای تصویری شناخت گدای ثروتمند مجله خبری چشمک از جمله همین بازی های فکری است که شما برای پیدا کردن فرد فقیر، باید از دقت و تمرکز و همچنین منطق خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: تست هوش: چند دایره در تصویر وجود دارد!

معمای تصویری شناخت گدای ثروتمند

بر اساس آنچه در پاراگراف های بالا اشاره شد، مجله خبری چشمک بهترین و چالش برانگیزترین بازی های فکری را در حوزه سوالات و معماهای تصویری برای شما به اشتراک می گذارد. شما با مراجعه به وب سایت چشمک و بررسی و تحلیل این ازمون ها می توانید ذهن و مغز خود را به صورت روزانه ورزش دهید. در صورتی که مرتب این فعالیت ها را ادامه دهید، پس از مدتی متوجه خواهید شد که ذهن تان متمرکزتر و نگاه تان به پدیده ها جزئی نگرانه شده است. پس با مجله خبری چشمک همراه باشید و مطالب آن را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

در تصویر معمای تصویری شناخت گدای ثروتمند شما چند متکدی یا گدا را می بینید که گویا در حال جمع آوری کمک از عابران هستند.آنچنان که طراح این آزمون مطرح کرده است، یکی از افراد حاضر تصویر از تمکن مالی برخوردار است. به نظر شما کدامیک از این افراد تصویر این گونه است؟با دقت جزئیات تصویر را بررسی کنید.. یادتان باشد که برای رسیدن به پاسخ تنها 4 ثانیه وقت دارید! با هم تصویر معمای تصویری شناخت گدای ثروتمند را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: آیا می توانید تفاوت های دو تصویر راسوی بدبو را پیدا کنید!

معمای تصویری شناخت گدای ثروتمند

شاید بپسندید: چیستان: نام حیوانی است که دو حرف اول آن نام عضوی از بدن و سه حرف آخرش نام دخترانه است!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای تصویری شناخت گدای ثروتمند

احتمالا تاکنون پاسخ معمای تصویری شناخت گدای ثروتمند را پیدا کرده اید.اگر هنوز گیج هستید و زمان بیشتری برای پاسخ می خواهید، می توانید به بالا برگردید و جزئیات تصویر معمای تصویری شناخت گدای ثروتمند را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: یک مسیر را برای پیاده روی انتخاب کن تا بگم رویا پردازی یا منطقی!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: افرادی که قصد دزدیدن گاو زن کشاورز را دارند، پیدا کنید!

پاسخ معمای تصویری شناخت گدای ثروتمند: همانطور که اشاره شد برای پاسخگویی به این سوال باید از سطح تحلیل عالی برخوردار باشید. ممکن است پاسخ ها متفاوت باشد. اما آنچه که پاسخ را به حقیقت نزدیکتر می کند سطح تحلیل شماست. این گونه آزمون ها می توانند درک منطقی و تحلیلی شما را در بلند مدت افزایش دهند. به گدای وسطی نگاه کنید. او بر روی جسمی بالش مانند نشسته است، چرا که عادت ندارد بر روی کف خیابان بنشیند. او گدا نیست و کارش نیز گدایی نیست!

شاید بپسندید:با دلیل بگو کدوم خانم معلم وضع مالی بهتری داره!؟

جواب معمای شناخت گدای ثروتمند

امیدوارم از معمای تصویری شناخت گدای ثروتمند استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

کدومیکی از افراد پارک، داره ادای افراد نابینا را در میاره!؟

 از آسمان به روی زمین می آید و اگر حرف اولش رو برداریم اسم یک حیوان می شود!

در نگاه اول چه چیزی در تصویر دیدید | این تست وِیژگی اصلی شخصیتی شما را افشا می کند!

سوال هوش تصویری: با دلیل بگوئید صاحب سگ چه کسی است!؟

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. شاید بالش رو از آت و آشغال پیدا کرده و شبها رویش میخوابد زیرش گذاشته تا دزد نبرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 4 =

دکمه بازگشت به بالا