;
تفریح و سرگرمی

به نظر شما کدام زن تصویر می‌خواهد چیزی را پنهان کند!؟

شخصیت شناسی براساس تصاوبر گیشا: صفحات سرگرمی در شبکه های اجتماعی بیشترین کاربران را به سمت خود جذب می کنند. هر کسی علاقمند است پس از یک روز کاری سخت، ذهن خود را آرام کند و چه چیزی بهتر از معماها و تست های تصویری و …. مجله خبری چشمک تلاش دارد به صورت روزانه و مرتب جدیدترین تست ها و سوالات هوش تصویری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. این سوالات هوش می نوانند در عین جنبه سرگرم کنندگی، مهارت های شناختی افراد را افزایش دهند.

آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

همچنین تست های شخصیت شناسی، زمینه خوبی هستند تا شما درباره خود و دیگران آشنایی پیدا کنید. اگر چه برخی در زمینه درستی یا نادرستی این تست ها ممکن است دچار تردید باشند، اما مطمئنا این تست ها می توانند زمینه اعتماد به نفس و یا حتی تلاش برای تغییر در جهت مثبت را برای ما فراهم کنند. در تست شخصیت شناسی براساس تصاوبر گیشا خواهید فهمید تا چه اندازه اجتماعی و فرد صمیمی هستید. با بخش سرگرمی چشمک همراه باشید و تلاش کنید لحظات شادی داشته باشید.

شاید بپسندید: فقط یک ذهن خلاق قادر به شناسایی دانش آموز خاطی در این تصویر است!

گیشا کیست؟

گِیشا (به ژاپنی: 芸者، به خط لاتین: geisha)، که به آن گِیگی (به ژاپنی: 芸妓، به خط لاتین: geigi) هم گفته می‌شود در ژاپن به زنانی گفته می‌شد که برای رقص و آواز، سرگرمی، حاضرجوابی و پذیرایی تربیت می‌شدند و هنرهای آن‌ها شامل هنرهای مختلف ژاپنی می‌شود، مانند رقص و موسیقی کلاسیک.

شاید بپسندید: معمای اعداد با حیوانات: مجموع عددی تصاویر حیوانات را پیدا کنید!

شخصیت شناسی براساس تصاوبر گیشا

برایتان جالب خواهد بود:معمای خون آشام مهمانی کیست؟ پاسخ به آن زبل بودن می خواهد!

شخصیت شناسی براساس تصاوبر گیشا

آیا شما از نظر دیگران فردی صمیمی هستید؟ آدم برونگرا و باز هستی؟ آیا شما اجتماعی و صمیمی هستید؟ یا واقعاً آنطور که آنها فکر می کنند فرد صمیمی و دوستانه نیستید؟ تا به حال به این فکر کرده اید که مردم اطراف شما واقعاً در مورد شما چگونه فکر می کنند؟ این تست شخصیت شناسی براساس تصاوبر گیشا، شما را با توصیف صحیح شخصیتتان شگفت زده می کند. به تصاویر زنان ژاپنی یا گیشا در بالا نگاه کنید. از نظر تصویری، به نظر شما کدام دختر می خواهد چیزی را پنهان کند؟

دختر شماره 1

دختر شماره 1

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی مادر راستگو: کدامیک از این سه زن، حقیقت را می گوید!؟

در چشم دیگران: شما به راحتی قلب و نیت خود را آشکار نمی کنید، اما در واقعیت، همه به راحتی می توانند تشخیص دهند که شما کاملاً فردی کاملاً قابل اعتماد هستید. به هر صورت شما از جمله کسانی هستید که به راحتی نمی توانید نه بگوئید.

حقیقت در مورد شما:

تشخیص نقاط قوت شما برای دیگران بسیار دشوار است، مگر اینکه کسی خیلی به شما نزدیک باشد. شما اغلب خود را تغییر می دهید تا با دوست و دشمن هماهنگ شوید. شما از مزاحمت دیگران می ترسید، همیشه باید همه کارها را خودتان انجام دهید. نمی خواهید تحقیر شوید، لذا تلاش می کنید احترام به خود را جدی بگیرید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی تفنگ مخفی: چه کسی تلاش دارد یک تفنگ واقعی را وارد اتوبوس کند!

دختر شماره 2 در تست شخصیت شناسی براساس تصاوبر گیشا

دختر شماره 2 در تست شخصیت شناسی براساس تصاوبر گیشا

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن فقیر: کدام زن تصویر، اوضاع اقتصادی چندان مناسب ندارد!؟

از نظر دیگران: شما یک فرد رهبر، باهوش، مسئول و مورد احترام همه هستید. در مقابل غریبه ها و اولین برخورد با آنها احساس خجالت و کمی دوری می کنید، اما در واقع شما فردی با روابط بالای دوستی هستید. شما دوست ندارید دیگران جنبه ضعیف شما را ببینند. به این ترتیب شما فردی قابل احترام، مثبت اندیش و شجاع هستید.

حقیقت در مورد شما:

شما یک فرد بسیار بالغ هستید، اما کنترل خلق و خوی شما تا امندازه ای برایتان دشوار است. به واقع شما اغلب صبر اندکی دارید و ممکن است زود از کوره در بروید. این به این معنا نیست که شما فرد خشنی هستید، فقط دوست ندارید که هیچ کس محدودیت های شما را درک و لمس کند. دوستی و نزدیک شدن به شما آسان نیست، شما هر چقدر هم به لحاظ ظاهری خود را صمیمانه و دوستانه نشان دهید، اما در نهایت قلب شما واقعاً کسی است که ذهن شما را هدایت می کند.

دختر شماره 3

دختر شماره 3

از نظر دیگران: شما فردی مهربان هستید که به اطرافیانتان اهمیت می دهید و آماده قربانی کردن خود برای دیگران هستید. شما مرموز به نظر می رسید، به برداشت اول اعتماد ندارید، این اغلب برای شما سخت است، اما واقعاً با دوستانتان خیلی خوب هستید.

حقیقت در مورد شما:

شما به ندرت به حرف دل خود گوش می دهید، از تصمیم گیری متنفر هستید. دارای شخصیت قوی هستید و به این تزتیب بسیار قوی به نظر می رسید، اما در واقع حقیقت درونی شما بسیار  ظریف و حساس است.

دختر شماره 4 در تست شخصیت شناسی براساس تصاوبر گیشا

دختر شماره 4 در تست شخصیت شناسی براساس تصاوبر گیشا

از نظر دیگران شما فردی هستید که همیشه سخن دیگران را تایید می کند، سخنان خوب آنان را در صحبت های خود به خوبی به اشتراک می گذاید. اما در عین حال فرد مستقلی هستید. شما اراده ای قوی و پرانرژی دارید، بشاش و شخصیتی بالغ و بسیار مسئولیت پذیر دارید.

حقیقت در مورد شما:

گاهی در انجام امور کمی تنبل هستید، اما آنقدر باهوش هستید که خودتان را مدیریت و مشکلات را حل کنید. شما تا اندازه زیادی مرموز هستید و نمی خواهید دیگران درون احساسات شما را ببینند. از دوستان خود قدردانی می کنید. دوست دارید آنها را در کنار خود داشته باشید. اما قبل از اینکه از کسی جدا شوید، همیشه یک فاصله مشخص را حفظ می کنید.

شاید بپسندید: با تست شخصیت شناسی حیوان مورد علاقه خود را بهتر بشناسید!!

درباره لباس سنتی زنان ژاپنی:

شخصیت شناسی براساس تصاوبر گیشا

کیمونو لباس سنتی زنان ژاپنی است. این یک لباس ابریشمی و گران قیمت بود که هر روز در جامعه ژاپن می پوشیدند. در واقع کیمونو لباسی است که مردان و زنان ژاپنی از دوره هاکوهو (نارا اولیه) (645–710) تا به امروز می پوشند. کیمونوی ضروری برگرفته از روپوش چینی پائو، یک لباس مجلسی بلند تا مچ پا با آستین های بلند و گشاد و یقه V است. نه دکمه دارد و نه کراوات، به سمت چپ و راست روی سینه می‌چرخد و با یک ارسی پهن معروف به obi در کمر محکم می‌شود. اما پوشیدن کیمونو کار سختی است. زیرا انجام صحیح برخی از مراسم و سبک لباس پوشیدن بسیار مهم است. امروزه جز برای جشنواره ها، مراسم و رویدادهای فرهنگی چندان مورد استفاده قرار نمی گیرد.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی مأمور آتش نشان واقعی: آتش نشان واقعی را شناسایی کنید!

اهمیت تست شخصیت شناسی؟

آزمون‌های شخصیتی با هدف ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی افراد انجام می‌شوند. این تست ها اساساً به دو آزمون شخصیت تصویری و عینی تقسیم می‌شوند.آزمون‌های شخصیت عینی، آزمون‌هایی هستند که در آن مطالب ساختاریافته ارائه می‌شود و یک روش نمره‌گذاری و تفسیر استاندارد وجود دارد. در این مرحله اکثر تست های کاغذی مدادی مربوط به شخصیت در گروه تست های عینی قرار می گیرند.

از سوی دیگر، آزمون‌های تصویری، انگیزه‌های اصلی و الگوهای شخصیتی افراد را در برابر یک ماده آزمایشی بدون ساختار ارزیابی می‌کنند. تست های شخصیت شناسی تصویری که اطلاعات بسیار دقیقی در مورد پویایی های شخصی افراد ارائه می دهند، به اندازه آزمون های عینی از روش نمره گذاری و تفسیر استاندارد برخوردار نیستند، بنابراین بیشتر تحت تاثیر دانش و تجربه پزشک بالینی قرار می گیرند. تست های شخصیت علاوه بر اینکه به عنوان تست های عینی و تصویری طبقه بندی می شوند، بر اساس هدف استفاده نیز متفاوت هستند.

امیدوارم از مطلب امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی عامل قتل در مدرسه: با مهارت کارآگاهی،قاتل را در این تصویر شناسایی کنید!

افراد تیزبین در 6 ثانیه همه موجودات استتار شده در تصویر را پیدا می‌کنند!

آزمون شناسایی آدم ربای واقعی: کدامیک از افراد تصویر قصد دارد کودک را بدزدد!؟

آزمون شناسایی حرف  V:تیزبین باشی در 5 ثانیه حرف V را در میان حروف Y پیدا می‎‌کنی!

آزمون شناسایی تعداد فرزندان: پرستار راست می گوید یا زن بیمار!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا