;
تفریح و سرگرمی

زن باردار به همراه برادر و شوهرش به بیمارستان مراجعه کرده، حالا کدومیکی شوهرشه و کدوم برادرش!؟

تست هوش شناسایی شوهر زن باردار: اگر تیزبین و نکته سنج هستی باید سریع بگی کدومیکی از این دو تا مرد شوهر این زن هست و دیگری برادرش! شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا با موفقیت این معمای تصویری را حل کنید. معما یا آزمونی که فقط یک فرد بسیار تیزبین و نکته سنج و تا اندازه ای باهوش می تونه اون رو حل کنه! به واقع یک تیزبین تمام عیار به راحتی میتونه این آزمون رو پشت سر بگذاره و شوهر زن تصویر را پیدا کنه. پیدا کردن یک نشانه کافی است و به واقع یافتن نشانه ها نیازمند نکته سنجی و تیزبینی بالای شماست.

معماهای تصویری به آزمون های عالی برای به چالش کشیدن و سنجش میزان توانایی های ما در عرض چند ثانیه تبدیل شده اند، بنابراین در این مطلب جدید نیز چالشی تصویری-ذهنی را به شما ارائه خواهیم داد که فقط نابغه های واقعی می توانند در زمان مشخص شده 3 ثانیه و در تلاش اول بر آن غلبه کنند. با دقت به این تصویر نگاه کنید و این معمای تصویری را در چند ثانیه با موفقیت پشت سر بگذارید. با مجله خبری چشمک و تست هوش شناسایی شوهر زن باردار همراه باشید.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن کله سگی که با بقیه متفاوته تیزی ات رو امتحان کن!

تست هوش شناسایی شوهر زن باردار

همان طور که اشاره شد امروز یک مورد مرموز را به شما معرفی می کنیم که باید تنها در 3 ثانیه آن را حل کنید، آیا فکر می کنید می توانید تست هوش شناسایی شوهر زن باردار را حل کنید؟ به نشانه های زیر توجه کنید تا شما یکی از برندگانی باشید که می توانید پاسخ صحیح را بیابید.

شما در تصویر تست هوش شناسایی شوهر زن باردار باید دریابید که شوهر زن تصویر، کدامیک از دو مرد تصویر است؟ با دقت نگاه کنید و بتوانید جزئیاتی را ببینید که به شما می گوید شوهر زن باردار کیست. آیا احساس آمادگی می کنید؟ خوب، شروع می کنیم، به یاد داشته باشید که باید زمان را محاسبه کنید تا آزمون 100٪ معتبر باشد. یکی از مردان همسر او و دیگری برادر اوست. آنها به بیمارستان مراجعه کرده اند. احتمالاً موقع وضع حمل این زن فرا  رسیده است! اما کدامیک از این مردان همسر این زن باردار است؟

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کار امروز را به فردا مینداز!

تست هوش شناسایی شوهر زن باردار

احتمالا بپسندید: خود را آرام می بینی یا عصبانی!؟ | یکی از این قورباغه های بامزه را انتخاب کن تا از نتیجه شگفت زده شی!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: یه دونه از این برگ های فانتزی رو انتخاب کن و بعد تفسیرش رو بخون! نکات جالبی را برات رو می کنه!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد!

پاسخ تست هوش شناسایی شوهر زن باردار

آیا توانستید در این آزمون ذهنی که با عنوان تست هوش شناسایی شوهر زن باردار در مجله خبری چشمک منتشر شده است، قبول شوید؟ اگر چنین است، ما واقعاً به شما تبریک می‌گوییم، زیرا همه قادر به حل موفقیت‌آمیز و در زمان رکورد این معما در تلاش اول نیستند. در غیر این صورت می توانید از تلاش دوم خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: چیستان: چه چیزی آنقدر شکننده است که گفتن نامش هم آن را می شکند؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب‌المثل یک خشت هم بزار در دیگ !

 

 

 

.

احتمالاً بپسندید: تمرکزت خوب باشه، تو 7 ثانیه 3 اختلاف دو تصویر راستی و چپی از عروس و دوماد را پیدا میکنی!

پاسخ تست هوش شناسایی شوهر زن باردار: گرچه هر دو مرد با زن باردار بسیار محبت می کنند، اما مرد سمت چپ همان جواهری را دارد که زن روی گردنبندش دارد، آیا این سنگ سبز رنگ را دیدید؟ او شریک زندگی او است، در حالی که سوژه برادر او است.

شاید بپسندید: اگه میخای بفهمی بینایی‌ات مشکلی نداره باید تو یه نگاه گل متفاوت رو شناسایی کنی!

تست شناسایی شوهر زن باردار

احتمالاً بپسندید: سه تا هندونه رو طوری انتخاب کن که جمع شون 30 بشه!؟

امیدوارم از تست هوش شناسایی شوهر زن باردار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: اگه با جابجایی 1 چوب کبریت بتونی معادله 8+5-6=4 رو درست کنی، یه نابغه تمام عیاری!

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: تنها یه چشم تیزبین میتونه پلنگ برفی مخفی شده در این منظره کوهستانی را تشخیص بده!!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

داستان ضرب المثل شتر دیدی ندیدی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

جالب خواهد بود: داستان ضرب المثل صد رحمت به دزد سرِ گردنه!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: علت تعجب کردن خانمه چیه!؟ | فقط باهوشا تو یه نگاه متوجه میشن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی شکلک خندانی که با بقیه متفاوته پیدا کنی حتماً برا خودت اسپند دود کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام حیوان را اگر برعکس کنید قرمز می شود!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: کدومیک از این خانم خوشکلا به لحاظ مالی اوضاع خوبی نداره!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: برداشتت از دیگران در برخورد اول همیشه درسته!؟|چیزی که اول می بینی مسئله رو روشن می کنه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:  چیستان: آن چیست که متعلق به شماست، اما افراد دیگر هم از آن استفاده می كنند!؟

شاید برایتان جالب باشد

اگه هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که کدوم یکی از این دو تا زن میتونه قاتل باشه!؟

آیا به محیط اطراف دقت کافی داری؟ | کافیه بگی با نگاه اول به تصویر، چی دیدی تا به جوابت برسی!؟

فقط باهوشا میتونن مشخص کنن که زن باردار کدومیکی هست!

قابل توجه نابغه ها: به توالی اعداد دقت کرده و بگوئید چه عددی باید به جای علامت سوال قرار بگیرد!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − سه =

دکمه بازگشت به بالا