;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی از افراد حاضر تو قبرستون، زنده نیست!؟ | تیزبینی و نکته سنجی خودت رو اثبات کن!

تست هوش شناخت فرد مرده: سوال آزمون ساده است. اگر می توانید با قدرت بینایی و قدرت تمرکز خود تلاش کنید در کمتر از 3 ثانیه فرد مرده تصویر را شناسایی کنید. سوالات و معماهای تصویری از جمله تصاویری هستند که شما باید با قدرت تیزبینی و نکته سنجی خود آنها را رمزگشایی و پاسخ دهید. تنها افراد تیزبین دارای مهارت های شناختی بالا می توانند فرد مرده را در تست هوش شناخت فرد مرده تشخیص دهند.

مجله خبری چشمک با ارائه متنوع ترین آزمون ها و سوالات هوش تصویری تلاش دارد که در کنار ایجاد سرگرمی می تواند زمینه را برای رشد مهارت های شناختی افراد فراهم کند. این آزمون ها مغز را مجبور به فعالیت می کند و این فعالیت می تواند مهارت های شناختی را افزایش دهد. با تست هوش شناخت فرد مرده و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید:اگه فکر می کنی رو دست همه باهوشا زدی، با حرکت دادن 2 چوب کبریت 6 تا مربع درست کن!

تست هوش شناخت فرد مرده

آیا می توانید مرده را پیدا کنید؟ سعی کنید در زمان مشخص شده بر این معما غلبه کنید. تنها 15 درصد از مردم توانسته اند تنها در 3 ثانیه آزمون تشخیص فرد مرده را رمزگشایی کنند. این معمای تصویری جدید به یکی از جالب ترین معماها در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، زیرا همان طور که اشاره شده است تنها 15 درصد از مردم موفق به غلبه بر آن در زمان مشخص شده اند. ایا می توانید و جرات دارید در تست هوش شناخت فرد مرده شرکت کنید؟

در این چالش جدید شما می توانید مشاهده کنید که گروهی از افراد در یک قبرستان حضور دارند. تصویر نشان می دهد که همه افراد از حضور در قبرستان مشغول سلفی گرفتن هستند، اما شما باید بتوانید مرده تصویر را شناسایی کنید.

این کار را باید در یک نگاه و در مدت زمان 3 ثانیه شناسایی کنید، تنها در این صورت نشان خواهید داد که پیچیده ترین چالش ها را به بهترین شکل حل می کنید.

شاید بپسندید: قابل توجه نکته سنجا: تو این کلاس درس چه نکته عجیبی می بینید!؟

تست هوش شناخت فرد مرده

اختمالاً بپسندید: بیمار باندپیچی شده یه زنه یا یه مرد!؟ | دکتر داره راست میگه یا خانم توی اتاق!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه با جابجایی 1 چوب کبریت بتونی معادله 8+5-6=4 رو درست کنی، یه نابغه تمام عیاری!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان کشاورز و خر بیچاره از سری داستان های پندآموز ادبیات فارسی!

پاسخ تست هوش شناخت فرد مرده

نتوانستید پاسخ را پیدا کنید؟ در غیر این صورت، از زمان 3 ثانیه ای دوم استفاده کنید تا فرد مرده را پیدا کنید. ما برای شما آرزوی موفقیت داریم، زیرا فقط افراد واقعی موفق به غلبه بر این معمای تصویری شده اند.

شاید بپسندید: شوهر این خانم پرمدعا، کدومیکی از این 3 آقای شیرین عقل هست!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: در نگاه اول به این درخت، چی کم داره چی زیاد داره!؟| پاسخت خیلی چیزا درباره ات رو میکنه!؟

 

 

 

 

احتمالاً بپسندید: چیستان: آن چیست که بالا می رود ولی هرگز پایین نمی آید!؟

پاسخ تست هوش شناخت فرد مرده: برخی معتقدند شخص مرده در سمت چپ تصویر شماست، تصویری شبیه او روی یکی از سنگ قبرها است. اما این مسئله درست نیست. به صفحه گوشی کسی که در حال سلفی گرفتن است دقت کنید. تصویر هیچ کسی دیده نمی شود. به نظر می رسد همه افراد تصویر روح هستند. آیا این آزمون پیچیده بود؟ فقط لازم بود همه جزئیات را درست بررسی می کردید تا در تلاش شکست نمی خوردید.

شاید بپسندید:چیستان: بدون شک، پاییز با آن به اتمام می رسد و زمستان با آن آغاز می شود! اون چیه!؟

تست شناخت فرد مرده

امیدوارم از تست هوش شناخت فرد مرده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا یه راز بزرگ داره یا اینکه تلاش می کنه چیزی رو قایم کنه!؟

 

 

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: کدومیکی از این مسافران مترو، پولش از پارو بالا میره!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

حکایت خنده دار ملا نصرالدین و غاز یک پا!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

باهوشا بگن: با بررسی تعداد و فاصله سنی هر فرزند، سن مادربزرگ را تشخیص دهید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

چیستان: آن چیست من می روم و او می ماند!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:چیستان: خواهر دایی است اما خاله نیست! او کیست؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: اون چه سوالیه که هیچ وقت نمی‌تونی بهش پاسخ بله بگی؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: اگه فکر می کنی خدای ریاضیاتی با جابجایی 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

جالب خواهد بود: کدوم کلاه با بقیه متفاوته!؟ | اگه پیداش کنی آخر تیزبینا هستی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: یه پر را انتخاب کن تا مهارت های اجتماعی ات رو کشف کنی و قدرت تعامل خودت را بشناسی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کلاه سر کسی گذاشتن!

شاید برایتان جالب باشد

چه جور آدمی هستی، معتقد، احساساتی و یا ….!؟ یکی از مجسمه ها را انتخاب تا متوجه بشی!

قدرت تحلیل و سطح هوشت را با شناسایی متهم به کودک ربایی اثبات کنید!

بین دو تصویر نهنگ 3 تا اختلاف هست، اگر دقت ات بالاست تو 8 ثانیه پیداشون کن!

داستان ضرب‌المثل یک خشت هم بزار در دیگ !

نوشته های مشابه

11 دیدگاه

 1. چرا کاری می‌کنید که دیگه اینارو نگاه نکنیم ؟
  دارین عکس اون پسره رو روی سنگ قبر میزارید بعد میگید همشون مردن؟
  خب اگه این فرضیه درست باشه چرا روح ها همه لباس پوشیده و مهم تر از ان گوشی در دست دارن؟
  مگه روح ها گوشی میگیرن؟
  یا چرا فقط باید عکس اون پسره که هم دور وایساده و هم خنده‌ی عجیبی داره روی سنگ خبر باشه ؟
  جواب هایی که شما میدین کاملا اشتباهه

 2. اشتباه چون اگه همه افراد روح بودن چطور اونی که تو دستش گوشیه بعد یکی دست دیگش تو گردن مرد عجیبه انداخته پسره مرده

 3. من این رو یک بار تو یه سایت دیدم و در جواب گفته بود که پسر مو قرمز چون عکسش روی قبر هستش کمی دقت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا