;
تفریح و سرگرمی

تست هوش ریاضی با چوب کبریت: اگه ریاضی‌ات خوبه با حرکت دادن 2 چوب کبریت معادله صحیح درست کن!

تست هوش ریاضی با چوب کبریت: اگر فکر می‌کردید تمام چالش‌های احتمالی را قبلاً دیده‌اید، معمای تصویری زیر شما را کاملا درگیر می‌گذارد.منظور از درگیر کردن، درگیر شدن تمام توانائیها و مهارت های ذهنی و نیز ذهن و مغز شماست. برای وارد شدن به این چالش تلاش کنید که یک معادله صحیح و سالم ریاضی تنها با حرکت دادن دو تا چوب کبریت بدست آورید. محدودیت زمانی این تست ریاضی نیز سبب شده که درجه سختی آن نیز دو چندان شود. با مجله خبری چشمک و تست هوش ریاضی با چوب کبریت همراه شوید.

تست های هوش، پازل ها و بازی های فکری اخیرا در بسیاری از شبکه های اجتماعی رواج یافته است. از معادلات پیچیده ریاضی گرفته تا معماها و مسائل کلمه ای، این چالش ها برای آزمایش توانایی های شناختی شما طراحی شده اند و شما را از منطقه راحتی خود خارج می کنند.

شاید بپسندید: اگه خیلی باهوشی، بگو چند تا مثلث تو تصویر هست!؟| فقط یه نابغه باهوش جواب درست رو میده!

تست هوش ریاضی با چوب کبریت

این بازی ها ممکن است همیشه آسان نباشند، اما این بخشی از سرگرمی است! پس همین امروز این معما را به عهده بگیرید و ببینید چقدر سریع می توانید آن را حل کنید! به این ترتیب از شما دعوت می کنیم در بازی فکری ما شرکت کنید و استعداد ذهنی خود را بیازمایید. برای اصلاح معادله، به دقت نگاه کنید و تمرکز کنید. حواس پرتی خود را کنار بگذارید.

بسیاری از کاربران بر این باورند که این محدودیت زمانی بسیار کوتاه است، اما ما می دانیم که اگر به اندازه کافی دقت کنید، می توانید بفهمید که برای تصحیح معادله ارائه شده در تصویر تست هوش ریاضی با چوب کبریت، کدام چوب کبریت ها را باید جابجا کنید. اگر فکر می کنید آماده هستید، تصویر تست هوش ریاضی با چوب کبریت را به شما ارائه می دهیم.

برای حل این معما، تفکر جانبی ضروری است. شما باید فراتر از جعبه فکر کنید. معادله یا  تست هوش ریاضی با چوب کبریت، از شما می‌خواهد که فقط یک چوب کبریت را حرکت دهید تا معادله درست بسازید. امیدواریم از حل این معما لذت ببرید!

شاید بپسندید: اگه باهوش و زرنگی 5 تفاوت بین دو تا تصویر “اما واتسون” را در کمتر از 15 ثانیه پیدا کن!

تست هوش ریاضی با چوب کبریت

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش تصویری: با حل این معادله ریاضی، میزان هوش خود را محک بزنید!

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: قابل توجه افراد تیزبین: اگه تو نگاه اول اشکال تصویر رو بگی واقعا تیزبین و نابغه ای!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه: اگه تو یه نگاه مشکل عکس آرایشگاه زنانه را پیدا کنی، نابغه‌ای!

پاسخ تست هوش ریاضی با چوب کبریت

پس از چندین بار تلاش ناموفق و اگر هنوز نتوانستید پاسخ مناسبی برای این چالش پیدا کنید، نگران نباشید. در اینجا ما گام به گام حرکاتی را که باید انجام دهید تا معادله ریاضی را درست انجام دهید، توضیح می دهیم. توجه کنید. قبل از آن تلاش کنید،

برایتان جالب خواهد بود: آیا راحت برای کارهات تصمیم می گیری!؟| اگه نمی دونی فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی!

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: اگه خدای ریاضیاتی با توجه به سه معادله اول گربه، نوزاد و پستانک، معادله چهارم را حل کن!

 

 

 

احتمالاً بپسندید: معمای شناسایی قاتل تصویر: اگه هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که کدوم مرد میتونه قاتل باشه!؟

پاسخ تست هوش ریاضی با چوب کبریت: در اینجا قدم به قدم حرکاتی را که برای تصحیح معادله تست هوش ریاضی با چوب کبریت لازم بود را به شما نشان می دهیم.

احتمالاً بپسندید: معمای شناسایی پزشک قلابی: قبل از اینکه جان بیماران تو خطر بیفته، پزشک قلابی را پیدا کن!

تست هوش ریاضی با چوب کبریت

در اینجا عملیات درست پس از جابجایی 2 کبریت است.

تست ریاضی با چوب کبریت

احتمالاً بپسندید:دو تا عدد 5 میان 3 ها گم شده، اگه چشات قوی باشه تو 5 ثانیه پیداشون می کنی!

امیدوارم از تست هوش ریاضی با چوب کبریت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه باهوشا: تو این شیرینی فروشی یه اشتباه وجود داره، اون اشتباه چیه!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: فقط آدمای تیزبین میتونن تو 5 ثانیه حرف های متفاوت را بین Y ها ببینند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید:یه چهره تو این تصویر مخفی شده، تیزبین باشی می تونی تو یه نگاه پیداش کنی!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: حکایت پا را از گلیم خود درازتر کردن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: حکایت ماستمالی کردن!

شاید برایتان جالب باشد

حکایت حرف مرد یکی است !

میخای بدونی شخصیت ات به صورت کلی چه جوریه، کافیه یه تصویر از سایه ها رو انتخاب کنی!

حکایت دسته گل به آب داده!

یکی از بیمارای حاضر در بخش رادیولوژی، بزودی می میره!| تیزبین باشی سریع متوجه میشی!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا