;
تفریح و سرگرمی

ضریب هوشی ات رو ارزیابی کن! | با حرکت دادن 3 چوب کبریت 3 تا مثلث درست کن!

تست هوش با ساختن مثلث: این تست یکی از رایج ترین شکل های بازی فکری با چوب کبریت است که مورد توجه بسیاری از کسانی است که به دنبال چنین معماهایی برای حل هستند. ما یکی از این پازل های جالب چوب کبریت را امروز برای شما منتشر کرده این که می توانید آن را امتحان کنید. در تست هوش با ساختن مثلث شما باید با 3 حرکت چوب کبریت بتوانید 3 مثلث ایجاد کنید. هوش خود را محک بزنید و اثبات کنید که یک نابغه واقعی هستید.

پازل های منطقی چوب کبریت یکی از انواع بازی های فکری است که شامل پازل های تصویری، معماهای ریاضی، معماها و بسیاری موارد دیگر نیز می شود. بازی‌های فکری یکی از گرایش‌های اخیر در رسانه‌های اجتماعی بوده است و بسیاری به دنبال انواع مختلفی از بازی‌های فکری هستند تا ذهن خود را به آن سرگرم کنند و تمرین ذهنی داشته باشند. اگر آماده هستید باتست هوش با ساختن مثلث و مجله خبری چشمک همراه شوید. تلاش کنید در کمتر از 7 ثانیه و حرکت کردن 3 چوب کبریت 3 مثلث ایجاد کنید.

شاید بپسندید: آیا میتونی تو یه نگاه بگی کدومیکی از این دو زن ثروتمندتره!؟

تست هوش با ساختن مثلث

به طور کلی پازل های چوب کبریت به شکل معادلاتی هستند که نادرست هستند و نیاز به حل دارند. برای همه کسانی که به دنبال بهبود ضریب هوش و مهارت های منطقی حل مسئله خود هستند، ما در این مقاله یکی از این پازل های چوب کبریت را داریم.

حل پازل به طور کلی سرگرم کننده و جالب است و زمانی که در حال حل معماهای چوب کبریت هستید تمام توانایی های ذهنی و مهارت های منطقی حل مسئله مورد آزمایش قرار می گیرد. برای حل این پازل ها، باید سوال را با دقت مشاهده کنید تا متوجه شوید مشکل چیست؟

هنگامی که مشکل را درک کردید، خواهید دانست که برای حل این مشکل چه تغییراتی باید انجام دهید.  پس با حرکت دادن 3 عدد چوب کبریت 3 مثلث تشکیل دهید. فقط 7 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: داستان نجس ترین چیز، داستانی آموزنده و خواندنی!

تست هوش با ساختن مثلث

شاید بپسندید: آیا میتونی تو یه نگاه بگی کدومیکی از این دو زن ثروتمندتره!؟

.

.

.

 

شاید بپسندید: اشتباه خوابگاه دختران را پیدا کنی، نابغه ای!

 

 

.

.

شاید بپسندید: مجموع عددی سبزیجات در معادله آخر چه مقدار است!؟

جواب تست هوش با ساختن مثلث

شما باید راه حل را بر اساس پازل چوب کبریت که با آن روبرو هستید پیدا کنید. در تصویر زیر پازل چوب کبریت وجود دارد که باید آن را حل کنید. قبل از تلاش برای حل آنها به دقت مشاهده کنید زیرا ممکن است محدودیت های شما را آزمایش کنند. اگر توانستید این معمای پیچیده و ویروسی چوب کبریت را حل کنید، از خودتان پیشی گرفته اید.

شاید بپسندید: اگه چشات قوی باشه تو 10 ثانیه عدد 569 رو بین اعداد 599 پیدا می کنی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: زنبور زرد بامزه ای که با بقیه کمی متفاوته رو پیدا کن!

 

 

 

.

احتمالاً بپسندید: 3 تفاوت جزئی بین دو سامورایی هست، میتونی اونا را پیدا کنی!؟

پاسخ تست هوش با ساختن مثلث: اکنون که پاسخ را دریافت کردید، می توانید این راه حل را نیز بررسی کنید و متوجه شوید که آیا آن را درست حل کرده اید یا خیر. به تمرین چنین پازل هایی با چوب کبریت ادامه دهید تا مهارت های حل مسئله خود را بهبود ببخشید.

شاید بپسندید: اگر دیدت عالی باشه، پلنگی که خودش رو استتار کرده در تصویر پیدا می کنی!

تست با ساختن مثلث

شاید بپسندید: 3 تفاوت کودک آتش نشان فانتزی را پیدا کن و اثبات کن خیلی تیزی!

امیدوارم از تست هوش با ساختن مثلث استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: تصاویر دیدنی از پیری ستارگان فوتبال با کمک هوش مصنوعی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: فقط نابغه ها تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر موش شهری را پیدا می کنند!

شاید برایتان جالب باشد

اگه ضریب هوشت بالاست،بگو کدومیکی از این خانم خوشکلا یه قاتله!؟

چبیستان جالب: آن چیست که هم بچه دارد و هم تفنگ؟

 به گلادیاتور کمک کنید تا قبل از اینکه به راحتی کشته بشه، شمشیرش رو پیدا کنه!

کدوم شکلک شیطون با بقیه متفاوته!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا