;
تفریح و سرگرمی

با پیدا کردن عدد بعدی تصویر، اثبات کن که نابغه ای!

تست هوش با دنباله منطقی عددی: اگر از حل چالش های ریاضی لذت می برید، به یکی از مطالب بسیار چالشی مجله خبری چشمک تحت عنوان تست هوش با دنباله منطقی عددی خوش آمدید. چالش امروز شما را تشویق می کند که از استدلال منطقی خود استفاده کنید. این شامل مشاهده هر عدد در تصویر است. از شما خواسته می شود که منطق موجود میان این اعداد را پیدا کنید تا شماره گم شده را پیدا کنید. با مجله خبری چشمک و تست هوش با دنباله منطقی عددی همراه شوید.

این پازل آنقدر پیچیده است که فقط نابغه ها می توانند آن را کامل کنند. بنابراین، آیا آماده هستید تا بفهمید چقدر باهوش هستید؟ چند لحظه وقت بگذارید و در کمترین زمان ممکن عدد گم شده را حدس بزنید. چگونه با این چالش روبرو می شوید؟ همان طور که اشاره شد، شما یک عکس در مقابل خود دارید که حاوی یک دنباله منطقی از اعداد است. آنها را به دقت تجزیه و تحلیل کنید و سعی کنید پیوندی بین هر یک و مورد بعدی پیدا کنید.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل هرچه کنی به خود کنی

تست هوش با دنباله منطقی عددی

هدف شما این است که یک روش منطقی برای حدس زدن عدد گم شده استنباط کنید. بهتر است این تست را در مکانی آرام انجام دهید تا تمرکز خود را بهینه کنید. هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد، اما باید بدانید که یک فرد باهوش و نابغه ریاضی این کار را در سریع ترین زمان ممکن یعنی 10 ثانیه انجام خواهد داد. آیا میتوانید آن را انجام دهید؟

حل پازل هایی از این دست می تواند توانایی شما را برای جل مسائل مختلف افزایش دهد.به این ترتیب خلاقیت به دست می آورید و می توانید مشکلات پیش روی خود را از دید دیگری ببینید.  پیدا کردن ارتباط منطقی بین این اعداد برای یک نابغه آسان است. تنها چیزی که لازم است مشاهده خوب و داشتن پایه خوب در ریاضیات است. این اعداد دنباله ای را تشکیل می دهند که در آن هر عدد از عدد بعدی پیروی می کند.

شاید بپسندید: اگه باهوشی بگو، اشتباه تصویر فوتبالیست های خانم چیه!

تست هوش با دنباله منطقی عددی

شاید بپسنددید: اگه پلنگ بیشه را در این تصویر پیدا کنی، چشات مثل شاهین تیزه!

.

.

.

.

شاید بپسندید:  اگه 3 تا تفاوت تصویر دو بز شاخدار را پیدا کنی، خیلی دقیق و تیزی!

.

.

.

شاید بپسندید:کدومیکی از این 3 زن، کودک خودش رو بغل نکرده!؟

پاسخ تست هوش با دنباله منطقی عددی

اگر پاسخ درست را پیدا کردید، تبریک می گویم! شما احتمالا یک نابغه هستید در واقع این معمای ریاضی به قدری پیچیده است که فقط کسانی که ضریب هوشی بالایی دارند می توانند آن را حل کنند.

شاید بپسندید: قدرت دید خودت رو با پیدا کردن سه تفاوت تصویر گربه امتحان کن!

.

.

.

.

.
شاید بپسندید: چیستان: کدام گیاه است که یک حیوان درون نامش پنهان شده‌است!؟

برای روشن شدن، بیایید اولین عدد یعنی 3 را در نظر بگیریم. این عدد در خودش ضرب شده و پاسخ یک خانه بعد از عدد بعدی را نشان می دهد. سپس عدد 4 در خودش ضرب و خانه بعدی یعنی 16 را نشان می دهد.  به همین ترتیب 9×9 برابر با 81 می شود. حاصلضرب 81 در 81 نیز می شود 256.

شاید بپسندید: تست شخصیت: میخوای تو کدوم یکی از منظره ها عکس یادگاری بگیری!

تست هوش با دنباله منطقی عددی

امیدوارم از تست هوش با دنباله منطقی عددی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: چشات تیز و عقابی باشه تو یه نگاه همه بزهای کوهی تصویر رو شناسایی می کنی!

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:هند رفتی و زولبیای خوشرنگ دیدی، نخور | میخوای بدونی چرا، این فیلم رو ببین!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تفاوت های تصویر دو درخت پاییزی را پیدا کنید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: یکی از این افراد بخاطر بیماری به زودی می میره، فقط باهوشا متوجه میشن!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگر باهوشی در 8 ثانیه ارزش عددی هر حیوان را پیدا کن!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

3 تفاوت تصویر سنجاب بامزه رو تو 10 ثانیه پیدا کنی، چشای تیز مثل عقاب داری!

چیستان: کدام کشور است که سه حرف اولش نام یک کشور است!؟

اگه تو 10 ثانیه جواب معادله آخر را پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

کدومیکی از این خانم خوشکلا تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − ده =

دکمه بازگشت به بالا