;
تفریح و سرگرمی

اگر استخوان را در تصویر پیدا کنی، بینایی ات نمره اش 20 هست!

تست قدرت دید با شناسایی استخوان: این تست تصویری می تواند به خوبی دقت و تمرکز و حتی میزان تیزبینی شما را مورد آزمایش قرار دهد. طراح و سازنده آزمون تصویری یا تست قدرت دید با شناسایی استخوان، معتقد است که فقط کسانی که ضریب هوشی بالای 130 دارند، ماهی را در تصویر پیدا می کنند. با مجله خبری چشمک و تست قدرت دید با شناسایی استخوان همراه باشید.

پس اگر اگر نکته سنج، دقیق، متمرکز و ذهنی آرام داشته باشید به راحتی می توانید کاهی را در  تست سنجش تمرکز با پیدا کردن استخوان پیدا کنید. تنها 16 درصد از شرکت کنندگان تاکنون توانسته اند در اولین اقدام، موفق به یافتن استخوان در زمان مشخص شده 4 ثانیه ای شوند. شما نیز اگر می خواهید خود را بهتر بسنجید، این تست یا آزمون را از دست ندهید. آن را حل کرده و سپس به سطح بالای توانائیهای خود افتخار کنید. با مجله خبری چشمک و تست قدرت دید با شناسایی استخوان همراه باشید.

شاید بپسندید:با انتخاب یکی از جغدها ویژگی های اصلی خودت را شناسایی کن!

تست قدرت دید با شناسایی استخوان

شما 4 ثانیه فرصت دارید تا استخوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید. همانطور که همیشه تکرار می کنیم، عامل اصلی که هوش شما را در تست های توهم نوری اندازه گیری می کند زمان تعیین شده است. کسانی که در این دوره می توانند به راه حل برسند، افرادی هستند که از نظر هوش شناختی برتر، توجه و حافظه تصویری داشته باشند. بنابراین مطمئن شوید که می توانید استخوان را در محدوده 4 ثانیه پیدا کنید و کرونومتر تایمر 4 ثانیه ای خود را روشن کنید.

ما به افراد موفق تبریک می گوییم و به آنها توصیه می کنیم از این نوع بازی های ادراکی بهره بیشتری ببرند. شما می توانید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. تلاش کنید و ببینید که در چند ثانیه استخوان را در تصویر پیدا کردید؟ این چالش به دلیل سطح دشواری بالایی که دارد، قطعا به شما کمک می کند تا تمرکز، دقت و حتی بینایی خود را آزمایش کنید.

اگر از ما توصیه ای می خواهید، به شما می گوییم که هنگام انجام تست قدرت دید با شناسایی استخوان، باید بسیار متمرکز باشید. این راهی است که برای پیروز شدن در آزمون باید طی کنید. دیگر راهی وجود ندارد. حالا خود شما بهتر می دانید که چگونه باید تمرکز کنید! زمان 4 ثانیه شما از هم اکنون آغاز شده است.

شاید بپسندید: حکایت جالب و شنیدنی اسرار خانه داروغه نانجیب!

تست قدرت دید با شناسایی استخوان

شاید بپسندید: تست هوش: با دلیل منطقی خانواده واقعی رو از ساختگی تشخیص بده!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست هوش: اشتباهات تصویر برفی رو تو 3 ثانیه پیدا کن!.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت دید: کفش لنگه به لنگه را پیدا کن!

پاسخ تست قدرت دید با شناسایی استخوان

همان طور که در بالا هم اشاره شد شما باید در عرض 4 ثانیه استخوان را در تصویر پیدا کنید. فقط تمرکز و قدرت مشاهده فراوان می تواند به شما در رمزگشایی این آزمون کمک کند! اگر تاکنون استخوان را پیدا نکردید باید گفت که زمان شما به پایان رسیده است. می توانید از فرصت دوم خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: اگر میخای خودت را بهتر بشناسی یکی از مناظر پائیزی را انتخاب کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید:فقط افراد دقیق آهوی جنگلی را در تصویر پیدا می کنند!

پاسخ تست قدرت دید با شناسایی استخوان: به تصویر علامتگذاری شده زیر دقت کنید. استخوان کاملا در تصویر مشخص شده است.

شاید بپسندید: تست هوش: با جابجایی 2 چوب کبریت معادله را اصلاح کن!

جواب تست قدرت دید با شناسایی استخوان

احتمالا بپسندید: پاسخ عبارت را در 10 ثانیه پیدا کن و ثابت کن ریاضی ات خوبه!

امیدوارم از تست قدرت دید با شناسایی استخوان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: هوش ریاضیاتی خودت رو با حل این معادله ارزیابی کن!

 

 

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بخوانید: حکایت جالب و خواندنی اگر برای من آب نداره برای تو که نون داره!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

بیشتر بخوانید: اگر پلنگ تصویر رو در یک نگاه پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:اگه اشکال تصویر کشاورز را در یک نگاه تشخیص بدی نابغه ای!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: تست قدرت دید: جوجه کجای انبار است!؟ 

 

 

شاید بپسندید

آزمون تمرکز: تفاوت تصویر حیوانات بامزه را تو 7 ثانیه پیدا کن!

حکایت شنیدنی تاجر و مرد حمال: داستان تاجری که همراه زنش به خاک سپردنش!

تست بینایی: جوجه تیغی پنهان تصویر را پیدا کنید؟

 با دلیل بگو که بابای نوزاد تازه متولد شده کیه!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا