;
تفریح و سرگرمی

آیا می توانید گوزن جوان استتار شده را در این عکس پیدا کنید؟

در این منظره جنگلی، یک بچه گوزن پیدا می شود که از دید همگان پنهان شده است. اگر بسیار دقیق نگاه کنید، ممکن است آن را تشخیص دهید. رنگ ها با پس زمینه ترکیب می شود و این موجود زیبا را استتار می کند تا از حمله شکارچیان در امان باشد. این بچه آهو ناخواسته در مقابل جنگلی در منطقه Sauerland در آلمان توسط Ingo Gerlach گرفته شد. وی به دنبال عکاسی از دو گوزن نری بود که در فاصله دورتر از این منطقه حضور داشتند. اما ناخواسته متوجه حیوان کوچک دیگری شد. در تست قدرت بینایی گوزن مجله خبری چشمک، شما باید بتوانید در کمتر از 10 ثانیه این موجود زیبا و دوست داشتنی را تشخیص دهید. شناسایی این حیوان برای افراد تیزبین ممکن است.

شاید بپسندید: آیا می توانید سگ پنهان شده میان پانداها را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

تست قدرت بینایی گوزن

شما در این تصویر با شاخه های افتاده و تنه های بریده درختان روبرو هستید. همه چیز منظره ای را به تصویر می کشد که انسان قطعه ای از جنگل را تخریب کرده است. عکاس این اثر به صورت اتفاقی متوجه گوزنی در میان تنه های بریده درختان شد و بلافاصله چند عکسی از این حیوان برداشت.

اینگو در توضیح این عکس گفته است:گوزن نر جوان واقعاً به خوبی خود را با محیط اطرافش ترکیب کرده است. به همین دلیل است که تشخیص او بسیار سخت است. وقتی متوجه شدم گوزن جوان درست در مقابل من قرار گرفته بود، باورم نمی شد. اینگو معتقد است که گوزن جوان ممکن است از گوزن مسن‌تر خود را پنهان کرده باشد. چرا ممکن است بخاطر موضوع قلمرو و یافتن جفت با او درگیر شود. اینگو این تصویر را در تویتر به اشتراک گذاشت و از دوستان خود خواست که این حیوان را پیدا کنند. اما در نهایت تنها 5 درصد مخاطبان او قادر به شناسایی این گوزن شدند.

شما نیز به دقت به این تصویر نگاه کنید. آیا شما می توانید در کمتر از 10 ثانیه این گوزن استتار شده را پیدا کنید!؟

شاید بپسندید: خود را بهتر بشناسید: بهترین ویژگی های شخصیتی شما در چیست؟

تست قدرت بینایی گوزن

برایتان جالب خواهد بود: تست قدرت بینایی:آیا می‌توانید پلنگ برفی استتار شده را ببینید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی گوزن

اگر تاکنون نتوانسته اید گوزن را در این تصویر پیدا کنید، نگران نباشید.شما می توانید با یک نگاه دقیق تر آن را پیدا کنید. اگر هم خسته شده اید می توانید به تصویر پایین مراجعه کنید.

شاید بپسندید: قدرت چشمتان را با پیدا کردن مداد در تصویر به رخ دیگران بکشید!

پاسخ تست

حتما خواهید گفت این حیوان چقدر خوب خود را با محیط اطرافش استتار کرده است.

شاید بپسندید: تنها تیزبین ها قادر به شناسایی اشتباهات تصویر در 20 ثانیه هستند!

تست قدرت بینایی گوزن

شاید بپسندید: اگر دید خوبی دارید باید کریستیانو رونالدو را در ثانیه اول ببینید!

اهمیت پرداختن به این آزمون ها

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.

دکتر آرفناکیس از موسسه فناوری ایلینویز توضیح می‌دهد: «ناهمسانگردی انتشار بالاتر در بیماران مسن که فعالیت‌های شناختی مکرر دارند، نشان می‌دهد که این افراد دارای ویژگی‌های مغزی شبیه به افراد جوان‌تر هستند». بنابراین فعال نگه داشتن مغز خود با پازل هایی مانند این ممکن است به جوان نگه داشتن مغز شما بدون توجه به سن شما کمک کند.

انواع مختلف پازل قسمت های مختلف مغز را تحریک می کنند

مارسل دانسی، استاد نشانه‌شناسی و انسان‌شناسی در کالج ویکتوریا، دانشگاه تورنتو، و نویسنده کتاب The Total Brain Workout می‌گوید: «به یک معنا، مجموعه گسترده‌ای از پازل‌ها همه مهارت‌های شناختی، از تفکر فضایی گرفته تا زبان و استدلال را در بر می‌گیرد.

امیدوارم از تست تصویری امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

در تصویر اول چی دیدی تا بگم دقیقا چه شخصیتی داری؟

تست: به نظر شما مرد درون خانه نشسته است یا بیرون آن!؟

شما می‌توانید طعمه ها را ببینید،اما آیا می‌توانید شکارچی را هم ببینید؟

آزمون چشم:آیا در 10 ثانیه گربه مخفی بین برگ ها را پیدا کردید!؟

با پاسخ دادن به این سوالات هوش، مغز خود را ورزش دهید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا