;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: یکی از گل ها را انتخاب کن تا بهت بگم چقدر عاشق پیشه ای!؟

تست شخصیت وابسته به گل : او من را دوست دارد، او من را دوست ندارد. آیا این عبارت، خاطرات یک رابطه عاشقانه دوره نوجوانی را برای شما زنده نمی کند؟ آیا همه ما این بازی احمقانه و در عین حال زیبا را با گلبرگ‌های یک گل انجام نداده‌ایم؟ به این امید که پاسخی در مورد فرد علاقه و میزان علاقمندی او به به خودمان را پیدا کنیم؟ به نظر می رسد، گل ها می توانند چیزهای زیادی در مورد زندگی عاشقانه و شریک عاشقانه شما بگویند. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت وابسته به گل همراه باشید.

شاید بپسندید: اگر سگ را بین گربه ها پیدا کنی چشمات مثل عقاب تیزه!

تست شخصیت وابسته به گل

وقتی صحبت از ایجاد احساس خاص بودن بدست می آید، گل ها یکی از محبوب ترین هدیه ها برای انتقال احساسات هستند. هر گل نماد و دارای معنای خاصی است. مثلا گل رز، نماد شور و سوسن نشان دهنده خلوص است. بنابراین جای تعجب نیست که هر احساسی را بتوان از طریق یک گل منحصر به فرد بیان کرد.

اکنون، بدون هیچ مقدمه ای، بیایید این بررسی روابط عاشقانه یا تست شخصیت وابسته به گل را شروع کنیم. گلی که انتخاب می کنید نشان دهنده شخصیت شما و نوع فردی است که به عنوان شریک زندگی می خواهید.

مرحله 1: گل مورد علاقه خود را از تصاویر زیر انتخاب کنید.

مرحله 2: جزئیات زندگی عاشقانه خود را از نتایج زیر بیابید.

پس ابتدا از تصویر زیر گل مورد علاقه خودت رو انتخاب کن!

شاید بپسندید: چیستان:کدام اسم دخترانه است که بر روی برخی لباس ها قرار می گیرد!؟

تست شخصیت وابسته به گل

شاید بپسندید: چیستان: نام حیوان درنده ای است که آدم ها سرش را می خورند!

.

.

.

.

.

.

 

 

شاید بپسندید:تست قدرت بینایی: در تصویر برفی کریسمس چند گوزن شمالی وجود دارد!؟

پاسخ تست شخصیت وابسته به گل

پس از انتخاب گل مورد علاقه اکنون می توانید نتایج و تفسیر انتخاب خود را در تست شخصیت وابسته به گل بررسی کنید!

شاید بپسندید: به شاهدخت کمک کنید تا شاهزاده طلسم شده اش را بین قورباغه ها پیدا کند!

.

.

.

.

.

 

شاید بپسندید: سوال هوش تصویری: پدر نوزاد کدامیکی از این سه مرد است!؟

تست شخصیت وابسته به گل

گل سوسن

سوسن نماد خلوص وفداکاری است!

اگر سوسن را در تست شخصیت وابسته به گل انتخاب کرده اید، از هماهنگی و آرامش در زندگی عاشقانه خود لذت خواهید برد. شریک زندگی شما بسیار به خانواده خود وابسته است. به عنوان یک زوج، هر دوی شما رویای داشتن یک خانواده کوچک یا بزرگ را خواهید داشت و این به مهمترین اولویت زندگی شما تبدیل خواهد شد. لحظات ساده و شادی های کوچکی که در کنار هم از آنها لذت می برید برای شما با ارزش ترین هستند.

 شاید بپسندید: چه جوری وایمیستی | نحوه ایستادن نشان میده که چقدر اعتماد به نفس داری!؟

آفتابگردان

گل آفتابگردان، نماد وفاداری و پرستش است!

در صورت انتخاب این گل در تست شخصیت وابسته به گل: این گل ها “خورشید” را به نام خود دارند و نشان دهنده گرما و خوش بینی هستند. اگر آفتابگردان را انتخاب کرده اید، پس تنها چیزی که از زندگی عاشقانه خود می خواهید شریکی است که بتوانید با تمام وجود به او اعتماد کنید. نیازی نیست که با هدایای گران قیمت مورد نوازش قرار بگیرید. شما می خواهید توجه و زمان شریک خود را به طور کامل جلب کنید. ایمان داشته باشید، یک شریک زندگی خواهید یافت که وفادار، قابل اعتماد است و تمام اجزای کوچک شما را که هیچ کس متوجه آنها نمی شود، می ستاید.

احتمالاً بپسندید: سوال هوش: اگر 1×2=4 و 1×8=6 باشد 2×7=؟ چند می شود؟

گل مرغ بهشت

گل رنگارنگ پر جنب و جوش، گل مرغ بهشت، نماد آزادی و شادی است!

اگر این گل را در تست شخصیت وابسته به گل انتخاب کرده اید، به این معنی است که شما یک شخصیت منحصر به فرد هستید و به شریک زندگی مستقل اما فهمیده نیاز دارید. شریک عاشقانه شما باید آزاده، خودجوش و راحت باشد. شما عاشق ماجراجویی و مسافرت هستید و شریک زندگی تان باید مثل شما سرگرم کننده و ورزشکار باشد! هر دوی شما با هم خاطرات شگفت انگیز بسیاری را در نقاط مختلف جهان خلق خواهید کرد.

گل رز

– گل رز نمادی از عشق و کمال است.

انتخاب گل رز در تست شخصیت وابسته به گل نشان می دهد که عاشق یک عاشقانه کلاسیک هستید! شریکی که از همه چیزهای کوچک در رابطه با حرکات بزرگ قدردانی کند. شما هوس شریکی دارید که مایل به تلاش باشد، به شما گوش دهد، حالات شما را درک کند و حتی در روزهای بد شما را بخنداند.

لاله

گل لاله کلاسیک برای قرن ها مورد تحسین قرار گرفته و با عشق همراه است. لاله ها نماد عشق عمیق و کامل هستند.

در صورت انتخاب این گل در تست شخصیت وابسته به گل: شما به یک شریک عاشقانه نیاز دارید که آرامش، گرما و مهمتر از همه حمایت عاطفی را فراهم کند. شما می خواهید زندگی عاشقانه تان بسیار رنگارنگ باشد. همچنین خواهان حمایت و تشویق هستید. شما به یک شریک زندگی نیاز دارید که به شما کمک کند رشد کنید و شما را به هدف بالاتر و رسیدن به رویاهایتان سوق دهد.

یاس

گل یاس معطر بهشتی، نماد زیبایی و حس شهوت است.

اگر یاس را در تست شخصیت وابسته به گل انتخاب کرده اید، به این معنی است که زندگی عاشقانه شما پر از تجربیات حسی عالی خواهد بود. شما و شریک زندگی تان از صمیمیت خوبی، چه احساسی و چه فیزیکی، لذت خواهید برد که یک رابطه شاد و رضایت بخش را تضمین می کند.

گل بنفشه آبی

این گل زیبا نماد اعتماد و محبت است.

در صورت انتخاب این گل در تست شخصیت وابسته به گل: شما در زندگی عاشقانه خود خوش شانس هستید زیرا شریکی خواهید یافت که بسیار مراقب و مهربان است. او از آن دسته افرادی است که بعد از گذراندن یک روز خسته کننده در محل کار، غذای مورد علاقه شما را طبخ می کند و با شما پیاده روی طولانی می کند و در مورد چیزهای شیرین صحبت می کند. شریک زندگی شما نیز بسیار وفادار خواهد بود. اما به یاد داشته باشید، اگر به طور مداوم روی آن کار نکنید، حتی بهترین روابط نیز خراب می شوند.

نرگس

یک گل بکر بهاری، یکی از اولین شکوفه ها پس از پاک شدن یخبندان زمستانی. گل نرگس نماد شروع جدید، تجدید و تولد دوباره است.

اگر نرگس را در تست شخصیت وابسته به گل انتخاب کرده اید، نشان می دهد که زندگی عاشقانه شما، شروعی تازه است. در گذشته بارها صدمه دیده اید و دل شکسته اید، اما اجازه ندهید تجربیات منفی شما را از عاشق شدن دوباره باز دارد. باور کنید، چیزی بسیار جادویی در انتظار شماست! همه ی دردها باعث شده که دیوار بکشید، اما برای فرد مناسب باز باشید. شما شخصی را پیدا خواهید کرد که عشق را حتی پس از هر چیزی که از سر گذرانده اید، آسان جلوه دهد.

این تست سرگرم کننده را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید! آنها مطمئناً از دانستن جزئیات زندگی عاشقانه خود لذت خواهند برد!

 

امیدوارم از تست شخصیت وابسته به گل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه گربه ای که با دو تای دیگه فرق داره رو شناسایی کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:  اگر جغد استتار شده تصویر را در نگاه اول ببینی چشمات مثل شاهین تیزه!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

حکایت ناصرالدین شاه و مرد ذغال فروش |ذغال فروشی که درباره جهنم به ناصرالدین شاه گزارش داد!

تست قدرت بینایی: کاسه را در اصطبل اسب ها پیدا کن!؟

تست هوش: کدام مسافر قطار قاتل است!؟

چیستان: کدام ماشین ایرانی است که اگر برعکس بخوانیم نام یک میوه می شود!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا