;
تفریح و سرگرمی

از جمله آدمایی هستی که راحت اعتماد می‌کنی،اگه نمیدونی بگو که تو تصویر چی نظرت رو جلب کرد!؟

تست شخصیت متکی به فهم: آیا به راحتی اعتماد می کنید؟ آیا فرد مشکوکی هستید که به زمین و زمان شک می کند؟ این تست را انجام دهید تا مطمئن شوید. اولین چیزی که شما در تصویر این تست می بینید، می تواند چیزهای زیادی را درباره شما اشکار کند. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت متکی به فهم همراه شوید.

شاید بپسندید: با کمک تست شخصیت براساس انتخاب مسیر رانندگی، میتونی خودت رو بهتر بشناسی!

تست شخصیت متکی به فهم

همانطو که در بالا اشاره شد، اگر می خواهید بفهمید که آیا فرد قابل اعتمادی هستید، باید تست شخصیت ما را انجام دهید. تنها کافی است به تصویر نگاه کنید. آنچه در ابتدا می بینید نشان می دهد که آیا شما راحت اعتملد می کنی یا خیر؟، بی اعتماد هستید یا اعتماد به نفس دارید؟ این یک راه سرگرم کننده برای کشف خود و دیدن اینکه آیا غریزه درونی شما چیز درستی را به شما می گوید یا خیر است. آن را امتحان کنید و ببینید کجا ایستاده اید!

بیشتر بخوانید: فقط افراد چشم عقابی و زبل میتونن، تو 7 ثانیه تفاوت های تصویر میمونای بامزه را پیدا کنند!

تست شخصیت متکی به فهم

شاید بپسندید:یکی از این دو خواستگار قصد صدمه زدن به دختر بیچاره را داره، کدومیکی هست!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: حکایت کار از محکم کاری عیب نمی کند!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: معمای شناخت فرد فقیر: کدومیکی از آدمای تصویر تظاهر می کنه که ثروتمنده!؟| پسره یا زن و مرده!؟

پاسخ تست شخصیت متکی به فهم

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که تیپ شخصیتی شما چه می تواند باشد؟ انجام تست شخصیت متکی به فهم می تواند به شما کمک کند تا خود واقعی خود را کشف کنید و درک کنید که چگونه با جهان تعامل دارید. تست شخصیت متکی به فهم بر اساس این مفهوم است که آنچه ابتدا می بینید بخشی از شخصیت شما را نشان می دهد.

با نگاه کردن به تصویر و شناسایی اولین چیزی که می بینید، این تست بینشی را در مورد اینکه آیا شما دیدگاه بی اعتمادتری نسبت به زندگی دارید یا خیر را ارائه می دهد. تفاسیر را مطالعه کنیم.

احتمالاً بپسندید: یکی از گل ها را انتخاب و مهمترین ویژگی شخصیتی خودت را بشناس!| نتایج عجیبه!

.

.

.

.

شاید بپسندید:معمای شناسایی اشکال ساعت: فقط باهوشا، اشکال تصاویر ساعت را در 3 ثانیه پیدا می کنند!

 

 

 

 

شاید بپسندید:معمای شناسایی گرگینه: تیز و زبل باشی، گرگینه واقعی را در 3 ثانیه شناسایی می کنی!

تست شخصیت متکی به فهم

دیدن برگ: شخصیت بی اعتماد

افرادی که ابتدا برگها را در تست شخصیت متکی به فهم دیدند معمولاً بی اعتماد هستند. آنها در اعتماد به افراد مشکل دارند و اغلب حتی به نزدیکترین دوستان خود نیز شک دارند. آنها می توانند در هر شرایطی برای حرکت به جلو مردد باشند، زیرا دائماً در حال زیر سوال بردن اهداف دیگران یا حتی تصمیمات خود هستند.

این می تواند منجر به ناتوانی در اقدام سریع یا تصمیم گیری سریع شود، زیرا آنها به زمان نیاز دارند تا افکار و احساسات خود را پردازش کنند. همچنین ممکن است در بیان احساسات یا عقاید خود به دلیل ترس از قضاوت یا سوء استفاده توسط دیگران مشکل داشته باشند. با این حال، این نگرش بی اعتمادی می تواند یک نقطه قوت نیز باشد، اگر با ذهنی باز و تمایل به ریسک کردن متعادل شود.

احتمالاً بپسندید: معمای شناخت خانواده ثروتمند: کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

دیدن پر:  شخصیت قابل اعتماد

افرادی که شخصیت قابل اعتمادی دارند، تمایل دارند نسبت به دیگران بازتر و پذیرنده تر باشند. آنها به ندرت درباره کسی به شدت قضاوت می کنند و می توانند تفاوت های کوچک را پشت سر بگذارند و خوبی های افراد را ببینند. خوش‌بین‌تر هستند، در هر موقعیتی چیزهای خوب را پیدا می‌کنند و معتقدند که همه چیز همیشه درست خواهد شد. آنها اغلب ارتباطات خوبی دارند، زیرا مایلند به نقطه نظرات همه گوش دهند و درک کنند.

افراد با شخصیت قابل اعتماد نیز تمایل دارند سخاوتمندتر باشند و اغلب نیازهای دیگران را در اولویت قرار می دهند. آنها اغلب قابل اعتماد و وفادار به نظر می رسند، زیرا می توان به آنها برای حفظ هر گونه راز یا قول اعتماد کرد.

احتمالاً بپسندید: چقدر زبل و تیزی!؟| اگه میخای بدونی در 7 ثانیه 3 تا تفاوت تصویر رو پیدا کن!

امیدوارم از تست شخصیت متکی به فهم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: اگه ریاضی ات خوب باشه، ایکی ثانیه میتونی با اضافه کردن یه چوب کبریت معادله رو درست کنی!

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه هفت تا اختلاف رو تو این تصویر برفی پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: نکته سنجی و هرکول پوآرو بودن خودت را با شناسایی زنی که تظاهر می کنه پولداره، اثبات کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن تفاوت های دو فک دریایی، اثبات کن که دقت‌ات عالیه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: کدوم ویژگی ات باعث میشه که اطرافیانت بهت حسادت کنند، کافیه یه پنجره رو انتخاب کنی تا بفهمی!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: پازل فکری ریاضی با چوب کبریت: با حرکت دادن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: دوست داری قدرت دیدت رو بسنجی، پس خرگوش متفاوت رو تو این تصویر پیدا کن!

شاید برایتان جالب باشد

حکایت آنقدر شور بود که خان هم فهمید !

تست: چند ستون در تصویر می بینید؟|شما چپ مغز هستید یا راست مغز؟

اگه توجه ات عالیه، مار رو میون لاک پشت ها پیدا کن!

میخای بدونی زندگی عاطفی ات چه جوری میشه، گل مورد علاقه ات را انتخاب کن!؟

برایتان جالب خواهد بود: اگه هوش کارآگاهی‌ات بالا باشه، تو یه نگاه می تونی همسر مرد رو تو تصویر شناسایی کنی!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا