;
تفریح و سرگرمی

تو کارا، بدون فکر عمل می کنی!؟ | اولین چیزی که می بینی این مسئله رو روشن می کنه!

تست شخصیت متکی به برداشت نخست: آیا کنجکاو هستید که چقدر تکانشی هستید؟ این تست جالب را انجام دهید تا متوجه شوید! این تست سریع و آسان به شما بینشی در مورد تکانشگری شما می دهد و به شما کمک می کند تا بیاموزید کدام استراتژی برای شما بهتر است. پس چرا صبر کنیم؟ بیایید شروع کنیم و ببینیم نتایج تست شخصیت متکی به برداشت نخست چه چیزی را نشان می دهد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت متکی به برداشت نخست همراه باشید.

شاید بپسندید:  اگه این دو نفر با هم مسابقه سرعت بدن، کدومیکی برنده مسابقه خواهد بود!؟

تست شخصیت متکی به برداشت نخست

آیا کنجکاو هستید که بدانید آیا فردی تکانشی هستید یا خیر؟ اگر بله، پس این تست شخصیت برای شما مناسب است! در این تست، شخصیت شما را بر اساس آنچه که در ابتدا می بینید، تجزیه و تحلیل می کنیم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصویر را با دقت مشاهده کنید و ابتدا آنچه را که متوجه شدید به ما بگویید. با این کار می توانیم میزان تکانشگری شما را مشخص کنیم. بنابراین، بیایید شروع کنیم!

شاید بپسندید:باهوشا بگن: با بررسی تعداد و فاصله سنی هر فرزند، سن مادربزرگ را تشخیص دهید!

تست شخصیت متکی به برداشت نخست

احتمالاً بپسندید: صاحب اسب دختر خانما هستن یا پسر جوون!؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: فال سرنوشت ماه تولد + فال عشق، سرنوشت آینده و چگونه عاشق شدن تان را بدانید!

تفسیر تست شخصیت متکی به برداشت نخست

اکنون که تصویر تست شخصیت متکی به برداشت نخست را دیده اید و فهم خود را از عکس بدست آورده اید، بهتر است به خواندن تفاسیر ادامه دهید. ما اطمینان می دهیم شگفت زده خواهید شد.

جالب خواهد بود: کدومیکی از این خانمای خوشکل، همسر آقای خوش تیپه!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: کدوم مادر تصویر نسبت به فرزندش، بی خیال تر و بی مسئولیت تر است!؟

 

 

 

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل از این ستون به آن ستون فرج است!

تست متکی به برداشت نخست

یک زن

کسانی که در وهله اول یک زن را دیدند، کاملاً تکانشی هستند. آنها می توانند به سرعت تصمیم بگیرند و به ندرت در مورد چیزها فکر می کنند. آنها به راحتی ریسک می کنند و اغلب می توانند تصمیم درستی بگیرند حتی اگر در ظاهر تصمیم اشتباهی به نظر برسد.

وقتی صحبت از روابط به میان می آید، روابط آنها با دیگران احتمالاً پرشور، وفادار و اغلب کوتاه مدت است. آنها از ریسک کردن نمی ترسند و همیشه قبل از جهش نگاه نمی کنند. حتی اگر به نتیجه نرسد، آنها از تلاش کردن پشیمان نخواهند شد، که این مسئله آنها را برای کاوش در مسیرهای جدید ایده آل می کند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل از دماغ فیل افتاده !

یک درخت

کسانی که ابتدا متوجه یک درخت شدند احتمالاً کاملاً هم سطح هستند. آنها می توانند با دقت به مسائل فکر کنند و قبل از تصمیم گیری به همه زوایای آن نگاه کنند.

آنها ثبات را بر ریسک پذیری ترجیح می دهند و تمایل دارند در مورد اهداف خود واقع بین باشند. در روابط، آنها وفادار هستند، اما ممکن است فاقد رگه های پرشور کسانی باشند که ابتدا یک زن را دیده اند .آنها قبل از اقدام در هر کاری، عواقب اعمال خود را درک می کنند. آنها در مواقع ضروری قابل اعتماد هستند و می توانند ثبات بسیار مورد نیاز را در مواقع آشفته فراهم کنند.

احتمالاً بپسندید: فال سرنوشت ماه تولد + فال عشق، سرنوشت آینده و چگونه عاشق شدن تان را بدانید!

امیدوارم از تست شخصیت متکی به برداشت نخست استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: برای اثبات تیزبینی بودن در کمتر از 10 ثانیه عدد 200 را در میان کلمات zoo پیدا کنید!

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید:  کدام زوج در این تصویر از تمکن مالی کمتر برخوردار و احتمالاً فقیرند!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل آشی برایت بپزم که یک وجب روغن رویش باشد !

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

چیستان جالب: اگر در مسابقه دومیدانی از نفر دوم عبور کردید، در چه مقامی قرار می گیرید!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام کشور است که اگر حرف اولش را بردارید نام یک بیماری می شود!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: حکایت خنده دار ملا نصرالدین و غاز یک پا!

شاید برایتان جالب باشد

صاحب سگ توی پارک کیه!؟ | اگه تو 5 ثانیه پیداش کنی نابغه ای!؟

چیستان جالب: آن چیست که شیرین است و طعم ندارد، سنگین است و وزن ندارد!؟

آیا عروس خانم اون طور که ساقدوش داماد گفته، دیگه زنده نیست!؟

چقدر نسبت به دوستان تان وفادارید!؟ | با انتخاب یه دونه از این گربه ها متوجه خواهید شد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 1 =

دکمه بازگشت به بالا