;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: منظره ای که انتخاب می کنی نشان می دهد که چقدر در زندگی ریسک پذیری!؟

تست شخصیت متکی به انتخاب طبیعت:جرأت داشته باشید در تست شخصیت منحصربه‌ فرد ما شرکت کنید! تنها با چند کلیک، عمق شخصیت خود را آشکار کنید. آیا شما یک استراتژیست حساب شده هستید یا یک ماجراجوی آزاد؟ انتخاب با شماست و حقیقت در انتظار شماست. بیایید به سفر خودشناسی شیرجه بزنیم! با تست شخصیت متکی به انتخاب طبیعت و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دیوار موش داره موشم گوش داره!

تست شخصیت متکی به انتخاب طبیعت

هر یک از ما منحصربه‌فرد هستیم و دارای ترکیب پیچیده‌ای از ویژگی‌ها که خود واقعی ما را مشخص می‌کند. در میان این ویژگی ها، تفاوت اساسی بین یک روحیه خودجوش یا یک برنامه ریز دقیق وجود دارد. این تست شخصیتی ساده و در عین حال آشکار می تواند به شما کمک کند تا بفهمید کدام توصیف با شخصیت شما سازگارتر است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سه منظره ارائه شده با شماره 1 تا 3 نگاه کنید و یکی را انتخاب کنید که بیشتر برای شما جذابیت دارد. مجله خبری چشمک را همراهی کنید و تست شخصیت متکی به انتخاب طبیعت را انجام دهید.

شاید بپسندید: اگر چشمات مثل عقاب باشه 3 تفاوت تصویر جوجه تیغی را در 10 ثانیه پیدا می کنی!

تست شخصیت متکی به انتخاب طبیعت

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز:4 تفاوت میان دو تصویر کودکان را پیدا کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: آیا می دانید دیگران شما را با کدام ویژگی خاص می شناسند!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: 3 تفاوت تصویر سنجاب بامزه رو تو 10 ثانیه پیدا کنی، چشای تیز مثل عقاب داری!

پاسخ تست شخصیت متکی به انتخاب طبیعت

سریع باشید، زیاد به آن فکر نکنید، اجازه دهید ناخودآگاه شما را راهنمایی کند! منظره ای که انتخاب می کنید نشان می دهد که آیا یک روحیه خودجوش هستید یا یک برنامه ریز دقیق!

شاید بپسندید:کدومیکی از مسافرا بارداره!؟ | افراد با ضریب هوشی بالا تو یه نگاه متوجه میشن!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه نابغه ریاضی هستی، با توجه به معادلات دیگر، عدد مربوط به معادله آخر را پیدا کنید!

تست شخصیت متکی به انتخاب طبیعت

اگر منظره شماره یک را انتخاب کردید

منظره شماره یک صحنه پر جنب و جوش و پر از زندگی و خودانگیختگی است. اگر این انتخاب شماست، به احتمال زیاد شما دارای یک روح خودجوش هستید.

شما برای لحظه زندگی می کنید و از ریسک کردن نمی ترسید. شما سازگار هستید و می توانید به راحتی با موقعیت های جدید سازگار شوید. با این حال، این خودانگیختگی گاهی اوقات می تواند منجر به تکانشگری شود و شما را مستعد تصمیم گیری بدون در نظر گرفتن عواقب کند.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: 10 ثانیه فرصت دارید تا تعداد کرگدن های تصویر را پیدا کنید!

اگر منظره شماره دو را انتخاب کردید

منظره شماره دو منعکس کننده صحنه ای آرام و منظم است. اگر این موضوع با شما همخوانی دارد، احتمالاً یک برنامه ریز دقیق هستید.

شما برای ساختار و ثبات زندگی خود ارزش قائل هستید. شما به همه چیز فکر می کنید و به ندرت تصمیمات تکانشی می گیرید. در حالی که این شما را قابل اعتماد می کند، گاهی اوقات می تواند منجر به تفکر بیش از حد و بی میلی به خارج شدن از منطقه راحتی شما شود.

اگر منظره شماره سه را انتخاب کردید

منظره شماره سه ترکیبی از هرج و مرج و نظم است. اگر به این منظره کشیده شده اید، ممکن است تعادلی بین یک روحیه خودجوش و یک برنامه ریز دقیق باشید.

شما می دانید چه زمانی باید رها کنید و چه زمانی باید خودداری کنید. شما انعطاف پذیر هستید و می توانید در صورت لزوم خود را با موقعیت ها وفق دهید. با این حال، این گاهی اوقات می تواند درگیری هایی را در درون شما ایجاد کند، زیرا ممکن است برای تصمیم گیری بین دنبال کردن قلب یا ذهن خود تلاش کنید.

امیدوارم از تست شخصیت متکی به انتخاب طبیعت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چشات تیز باشه توستر متفاوت را در یک نگاه شناسایی می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: تست شخصیت: در مواجه با شرایط سخت، چیکار می کنی!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: کدومیک از این سه زن تنها، متهم فراری را تو خونه اش پنهون کرده!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با حل این معادله تصویری در کمتر از 10 ثانیه می توانید ضریب هوشی خودتان را ارزیابی کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: فقط باهوشا در یک نگاه میتونن بگن چند نفر در این کمپینگ حضور دارند!؟

 

شاید برایتان جالب باشد

داستان شنیدنی شتر خوش باور، عاقبت ساده دلی و اعتماد به دشمن!

 تیز و دقیق مثل عقاب باشی در 1 دقیقه تمام تفاوت های تصویر مغازه نانوایی را پیدا می کنی!

با انتخاب یکی از این 3 درخت سبک رابطه خود با دیگران را شناسایی کنید!

با پیدا کردن حرف بعدی در تصویر اثبات کن که یه باهوش نابغه ای!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 16 =

دکمه بازگشت به بالا