;
تفریح و سرگرمی

آیا آدم متزلزل و بی طرفی یا اینکه وفاداری و پرتلاش؟ کافیه یکی از درب ها را انتخاب کنی تا بگم!

تست شخصیت متکی به انتخاب درب: آیا تا به حال متوجه شده اید که نظر خود را زیاد تغییر داده اید؟ این تست شخصیت را انجام دهید. پاسخ خود را با انتخاب یکی از درب ها پیدا کنید و بینش ارزشمندی در مورد شخصیت منحصر به فرد خود به دست آورید. پس چرا امروز قدم بردارید و درباره خودتان بیشتر بدانید؟ با مجله خبری چشمک و تست شخصیت متکی به انتخاب درب همراه شوید.

شاید بپسندید: کدامیک از این دانش آموزان، ژاکت بافت همکلاسی خودش را برداشته است!؟

تست شخصیت متکی به انتخاب درب

آیا کنجکاو هستید که شخصیت واقعی خود را بشناسید؟ این تست شخصیت را انجام دهید تا دریابید که آیا شما بی ثبات، بی طرف یا وفادار هستید. این یک تست ساده و سرگرم کننده است که به شما کمک می کند تا عملکرد درونی شخصیت خود را کشف کنید. به شما بینشی در مورد نحوه واکنش شما به موقعیت ها و افراد مختلف اطرافتان می دهد. با شرکت در این آزمون می توانید درک بهتری از خود و دیگران از شما به دست آورند.

شاید بپسندید: فقط چشم عقابیا می تونن 888 را بین 808 ها در 6 ثانیه پیدا کنند؟ فقط 10 درصد افراد موفق میشن!

تست شخصیت متکی به انتخاب درب

شاید بپسندید: اگه هفت تا اختلاف رو تو این تصویر برفی پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: یکی از نگین های قیمتی تصویر را انتخاب کن تا بگم براساس انتخابت چه جور آدمی هستی!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: ریاضی ات خوبه، پس این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!

پاسخ تست شخصیت متکی به انتخاب درب

باید بدانید که تست شخصیت امروز نتایج جالبی را به شما ارائه می دهد.  انتخاب یکی از این 3 درب بدون تردید برای به دست آوردن دقیق ترین نتایج است.

شاید بپسندید:این معادله را حل کن تا متوجه بشی که ریاضی دبستان رو خوب یاد گرفتی یا نه!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: هوش ریاضی ات خوب باشه، ایکی ثانیه میتونی با جابجایی یه چوب کبریت معادله رو درست کنی!

 

 

 

 

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل شاخ و شانه کشیدن!

تست شخصیت متکی به انتخاب درب

درب بنفش

کسانی که درب بنفش را در تست شخصیت متکی به انتخاب درب انتخاب می کنند بی طرف هستند. این افراد به راحتی تحت تأثیر تأثیرات بیرونی قرار نمی گیرند و ترجیح می دهند بر اساس بی طرفی تصمیم بگیرند و قبل از تصمیم گیری، همه طرف ها را ببینند. آنها ظرفیت زیادی برای درک و همدلی با مردم دارند که می تواند آنها را واسطه های بزرگی کند.

آنها متفکر هستند و قبل از تصمیم گیری برای در نظر گرفتن همه زوایا وقت صرف می کنند، که به آنها اجازه می دهد بی طرف بمانند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی صاحب آثار هنری: به نظر شما این آثار متعلق به کدامیک از این سه هنرمند است؟

درب قرمز

افرادی که درب قرمز را در تست شخصیت متکی به انتخاب درب انتخاب می کنند ویژگی شخصیتی وفاداری را نشان می دهند. آنها قابل اعتماد و متعهد به ارزش ها، باورها و روابط خود هستند.

این افراد معمولاً افرادی وفادار هستند که به قول خود می ایستند و به تعهدات خود احترام می گذارند. برای این افراد دشوار است که از وفاداری خود دور شوند زیرا بخشی از هویت آنهاست. آنها ممکن است همیشه تکانشی نباشند، اما در عوض زمانی را صرف می کنند تا مطمئن شوند که تصمیماتشان به خوبی اندیشیده شده است.

شاید بپسندید:اگه تو یه نگاه بفهمی که نوزاد برای کدومیکی از افراد تصویره، میتونی یه کارآگاه فوق العاده بشی!

درب سبز

افرادی که درب سبز را در تست شخصیت متکی به انتخاب درب انتخاب می کنند نشان دهنده یک ویژگی شخصیتی بی ثباتی هستند. آنها ممکن است در تصمیم گیری مشکل داشته باشند زیرا به نظر می رسد نمی توانند در مورد آنچه واقعاً می خواهند تصمیم بگیرند. این همچنین می تواند به این معنی باشد که آنها اغلب نظر یا نظرات خود را در مورد موضوعات خاص تغییر می دهند.

غیرمعمول نیست که این افراد با کاری که دیگران انجام می دهند همراهی کنند، زیرا نمی دانند چه می خواهند. این می تواند منجر به احساس ناامنی شود.

بیشتر بخوانید: اگه 3 تا تفاوت رو تو تصویر مهندسای راه و ساختمان پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

امیدوارم از پاسخ تست شخصیت متکی به انتخاب درب استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: پسرکی که با بقیه متفاوته، رو پیدا کن و ثابت کن خیلی تیزبین و اهل دیدن جزئیات هستی!

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: داستان کشاورز و خر بیچاره از سری داستان های پندآموز ادبیات فارسی!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: اگه دقت ات بالاست، تفاوت های این تصویر زیبای هیزم شکن را در 10 ثانیه پیدا کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اختلاف خرمن: اگه 6 تا اختلاف خرمن سمت راست و چپ رو پیدا کنی، خیلی تیزی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر سگ بامزه پیدا کنند!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگه قدرت بینایی و تمرکزت خوب باشه میتونی به راحتی 3 تفاوت تصویر بوزینه را پیدا کنی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:اگه هوش و نبوغ ات مثل هرکول پوآروست، باید بگی کدومیکی از این دو تا زن تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر قاطر مزرعه را پیدا می کنی!

شاید برایتان جالب باشد

اگه نابغه ریاضی هستی، پس سریع این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!| خیلی ها فکر کردن ساده است!

اگه بتونی خروسی که با بقیه متفاوته، پیدا کنی حتماً برا خودت اسپند دود کن!

فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی تا بگم اصلا آدم احساسی و رمانتیک هستی یا نه!؟

آزمون شناسایی نامزد مرد: نابغه ای اگر تو 3 ثانیه، نامزد مرد تصویر رو شناسایی کنی!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا