;
تفریح و سرگرمی

یه گل رو که بهش علاقه داری از بین تصاویر انتخاب کن، بعد تفسیرش رو بخون تا شگفت زده بشی!

تست شخصیت مبتی بر گل مورد علاقه: نکته ای که در مورد گل ها وجود دارد این است که همه آنها در نوع خود منحصر به فرداند. ظریف و زیبا هستند و در عین حال می توانند قوی و مقاوم باشند. مثل شما! این آزمایشی برای شناسایی روحیات و خلق و خوی شماست. پس به تصویر تست شخصیت مبتی بر گل مورد علاقه نگاه کنید و از میان شش گل تصویر، گلی را که بیشتر می پسندید انتخاب کنید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مبتی بر گل مورد علاقه همراه شوید.

شاید بپسندید: اشتباهات مزرعه ذرت را پیدا کن!| فقط نابغه ها میتونن تو 10 ثانیه همه اش رو پیدا کنن!

تست شخصیت مبتی بر گل مورد علاقه

گل‌ها رنگارنگ و پر از زندگی هستند و دنیا را به مکانی روشن‌تر تبدیل می‌کنند. هر کدام از ما آدم ها نیز می توانید با عملکرد خود، رفتار مناسب خود و … دنیای بهتری برای خود و دیگران بسازیم. پس از این جهت یک شباهت کلی میان انسان و گل ها وجود دارد. تصویر تست شخصیت مبتی بر گل مورد علاقه را با هم مرور می کنیم.

شاید بپسندید:یکی از این 3 دانش آموز حاضر در کلاس، انسان نیست!؟ کدومیکی هست، چرا!؟

تست شخصیت مبتی بر گل مورد علاقه

شاید بپسندید: 3 تا تفاوت تو تصویر دخترک خندان هست، که فقط افراد باهوش متوجه میشن!| خیلی تیزی اونا را پیدا کن!

.

.

.

شاید بپسندید: چه کسی خون آشام نیست!؟| افراد باهوش در یک نگاه متوجه میشن!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: فقط یه تیزبین واقعی میتونه تو یه نگاه تفاوت تصویر کمک به پیرزن سمت چپ و راست را تشخیص بده!

تفسیر تست شخصیت مبتی بر گل مورد علاقه

اکنون که گل مورد علاقه خود را انتخاب کردید، بهتر است به تفسیر هر یک مراجعه کنید. ما اطمینان داریم که تفاسیر می تواند شما را شگفت زده و در عین حال خوشحال کند. باید بدانید که این تفسیرها ناظر به نقاط مثبت و ویژگی های خوب شماست.

شاید بپسندید:آدم جاه طلب هستی یا آرام و بی خیال، میخای مطمئن بفهمی این تستو انجام بده!

.

.

.

.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل کلاهت را قاضی کن!

تست شخصیت مبتی بر گل مورد علاقه

گل 1

تو آدم باز واجتماعی هستی، مثل گل آفتابگردان! شما از آن دسته افرادی هستید که به زندگی خود احترام گذاشته و از صمیم قلب زندگی خود را دوست دارید. اعتقاد راسخ دارید که برای زندگی بهتر، لازم است ریسک کنید تا اینکه پایان بدی داشته باشید و از تمام دنیا فاصله بگیرید. شما ترس یا ناامنی خود را به دنیا نشان نمی دهید. معتقد هستید که مشکلات باید در خلوت حل شوند. همیشه سعی می کنید به طور کامل در دسترس دیگران باشید، حتی اگر در زندگی رنج می برید یا با چالش هایی روبرو هستید. کمک به دیگران، برای شما، راهی برای بهبودی و رشد شماست.

  گل 2

شما فردی دقیق هستید. از آن دسته افرادی هستید که همیشه سعی می کنید تاثیر خوبی داشته باشید و کار درست را انجام دهید.  معتقدید که اعمال شما می تواند در زندگی دیگران تغییر ایجاد کند، مهم نیست که چقدر بزرگ یا کوچک باشد. شما به دنیا نشان نمی دهید که چقدر ممکن است نگران و/یا ناراحت باشید. در عمل، شما تمام زندگی خود را وقف تلاش می کنید تا بهترین فردی باشید که می توانید باشید.

احتمالاً بپسندید: آیا آدم مستقل و آزاد اندیشی!؟| کافیه یه پروانه رو انتخاب کنی تا بفهمی!

گل 3

از آن دسته افرادی هستید که گذشته بسیار پرفراز و نشیبی داشته که امروز نیز شما را آزار می دهد. شما نمی توانید فکر نکنید که زندگی نوعی شوخی کیهانی است. سعی می کنید تا جایی که ممکن است آرامش پیدا کنید. تاریک ترین افکارت را به دنیا نشان نمی دهی. شما چیزهای زیادی برای تحمل دارید و هدف شما این است که آن را با شجاعت تحمل کنید. آینده شما می تواند به طرز شگفت انگیزی مثبت باشد. در واقع، شما در بلند کردن خود هنگام زمین خوردن بسیار خوب هستید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دو برادر واقعی: تیز و زبل باشی، دو برادر واقعی را بین 3 تا جوون خوش تیپ پیدا می کنی!

گل 4

شما یک نوع فلسفی هستید. دوست دارید در همه چیز در مورد خستگی فکر کنید. دوست دارید به معنای عمیق تر چیزها برسید. گاهی آنقدر در افکار خود غرق می شوید که برقراری ارتباط با شما دشوار است. علم و خرد خود را به جهانیان نشان نمی دهید. زندگی را به عنوان یک پازل می بینید و دوست دارید با قطعات بازی کنید تا زمانی که آنها جا بیفتند.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدومیکی از این چهار زن واقعا باردار هست!؟

گل 5

شما حساس هستید. از آن دسته افرادی هستید که متوجه همه چیز می شوید و هیچ چیز را فراموش نمی کنید. خیلی با دنیا هماهنگ هستید. همه چیز را عمیقاً در اطراف خود احساس می کنید و گاهی اوقات احمقانه ترین چیزها می تواند شما را تحت تأثیر قرار دهد. به راحتی به هر چیزی سوق داده می شوید که آیا بخندید یا گریه کنید.

شما به دنیا نشان نمی دهید که چقدر شکننده هستید. در عوض، به دیگران نشان می‌دهید که چگونه می‌دانید چگونه در زندگی بصیر و شهود باشید. شما در پیش بینی اتفاقاتی که قرار است در زندگی تان بیفتد خوب هستید. اغلب، اولین کسی هستید که می بینید آینده برای شما و عزیزانتان چه خواهد بود.

شاید بپسندید: کدومیکی از این رنگا رو می پسندی!؟| یکی را انتخاب کن تا بفهمی چی تو رو با بقیه متفاوت می کنه!؟

  گل 6

از آن دسته افرادی هستید که غیرممکن است فهمید که واقعاً چه چیزی در درون شما وجود دارد، بنابراین هر کسی که تلاش می کند که بفهمد ناامید می شود. مخلوطی از تضادهای بسیاری هستید و خلق و خوی شما هر روز تغییر می کند. وقتی خودتان را پیدا کردید، تبدیل به یک شخص دیگر شده اید. بیش از حد خودت را به دنیا نشان نده. شما فردی کم حرف با رفتارهای گیج کننده هستید. شما ترجیح می دهید قبل از ارتباط با افراد، آن ها را مشاهده کنید و در مورد آنها اطلاعات کسب کنید. شما فقط چیزهایی را می گویید که از آنها مطمئن هستید.

امیدوارم از تست شخصیت مبتی بر گل مورد علاقه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: آیا می توانید ارزش عددی پروانه و سنجاقک را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن کله سگی که با بقیه متفاوته تیزی ات رو امتحان کن!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: چیزی که تو نگاه اول تو تصویر دیدی رو ببین تفسیرش چیه!؟ شگفت زده میشی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل برو کشکتو بساب!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید:یکی از این خانم خوشکلا همسر آقای رئیسه، فقط باهوشا میتونن تو یه نگاه تشخیص‌اش بدن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: این خانم خوشکله از طبقه سی ام یه ساختمان سقوط کرد، اما آسیبی بهش نرسید،چطور ممکنه!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: 5 تا تفاوت بین این دو تا سنجاب بامزه وجود داره | دقت ات بالا باشه میتونی پیداشون کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی مادر دخترک زیبا:کدامیک از این دو زن، مادر این دختر نوجوان زیباست!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی متوفی در سینما: کدومیکی از افراد حاضر در سالن سینما فوت کرده است!؟

شاید برایتان جالب باشد

بینایی و دقت‌ات خوب باشه 3 تفاوت تصویر دو سگ پشمالو رو پیدا میکنی!

اولین چیزی که می بینی نشون می ده که اهل تحلیل و منطقی یا احساس و تخیل!؟

پسرکی که با بقیه متفاوته، رو پیدا کن و ثابت کن خیلی تیزبین و اهل دیدن جزئیات هستی!

با 2 حرکت یک معادله صحیح درست کرده و ضریب هوشی خود را ثابت کنید!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا