;
تفریح و سرگرمی

انتخاب شما در این تست نشان می دهد که شخصیت قاطع داری یا منفعل!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب ماه: انجام این آزمون می تواند به شما کمک کند تا سبک ارتباطی خود، نحوه ارتباط خود با دیگران و نحوه بیان خود را در موقعیت های مختلف کشف کنید. این یک راه آسان و سرگرم کننده برای به دست آوردن بینش در مورد اینکه چه کسی هستید و چگونه با دنیای اطراف خود تعامل دارید است. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مبتنی به انتخاب ماه همراه شوید.

شاید بپسندید: حکایت هیزم تر به کسی فروختن!

تست شخصیت مبتنی به انتخاب ماه

آیا کنجکاو هستید که در مورد سبک شخصیتی خود و تأثیر آن بر ارتباطات شما بیشتر بدانید؟ این تست شخصیت می تواند به شما در انجام این کار کمک کند! این تست به شما بینشی در مورد نحوه تعامل شما با دیگران و چگونگی درک بهتر اطرافیانتان ارائه می دهد.

شاید بپسندید: با حل آزمون ریاضی حیوانات قطبی اثبات کن که ریاضی ات عالیه!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب ماه

احتمالاً بپسندید:کدوم یکی از افراد تو آرایشگاه یه رباته و آدم واقعی نیست!؟

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: اطرافیان تو رو احساساتی می شناسند یا فرد قابل اعتماد!؟ | بگو اول چی دیدی!؟

.

.

.

شاید بپسندید: داستان پندآموز مرد فقیر و بقال از سری داستان های هزار و یک شب!

تفسیر تست شخصیت مبتنی به انتخاب ماه

شما قادر خواهید بود نقاط قوت سبک شخصیت منحصر به فرد خود را شناسایی کنید و همچنین زمینه های بالقوه برای رشد را بشناسید.شما برای ایجاد روابط معنادار با دیگران و ایجاد یک زندگی حرفه ای موفق تری مجهز خواهید شد.

شاید بپسندید: حکایت دو همسایه و ترس شان از مرگ!

.

.

.

.

.

 

شاید بپسندید:اگه چشات مثل شاهینه، در یک نگاه جغد متفاوت تصویر را پیدا می کنی!

پاسخ تست شخصیت مبتنی به انتخاب ماه

ماه 1

کسانی که ماه 1 را انتخاب می کنند اغلب شخصیت هایی قاطع، مطمئن و قاطع هستند. آنها متفکر مستقل هستند و از بیان عقیده خود ابایی ندارند. آنها همچنین قادر به تصمیم گیری سریع هستند و می توانند به خوبی فشار را تحمل کنند. آنها از ریسک کردن هراسی ندارند و با ایده جابه جایی مرزها راحت هستند.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن سگ میون دسته گاوها، تمرکز خودت رو محک بزن!

ماه 2

کسانی که ماه 2 را انتخاب می کنند اغلب در رویکرد خود منفعل تر هستند. این شخصیت‌ها معمولاً  آرام‌تر هستند و ترجیح می‌دهند قبل از اقدام به آن توجه کنند.

آنها ممکن است ترجیح دهند یک گام به عقب بردارند و اجازه دهند دیگران رهبری را بر عهده بگیرند، و ترجیح می دهند قبل از تصمیم گیری، انتخاب های خود را به دقت بسنجید. آنها اغلب شنوندگان خوبی هستند و می توانند گفتگوهای دشوار را با دیپلماسی مدیریت کنند.

شاید بپسندید: چیستان: چه چیزی می تواند یک اتاق را پر کند اما فضایی را اشغال نمی کند!؟

ماه 3

افرادی که ماه 3 را انتخاب می کنند ممکن است شخصیت تهاجمی تری داشته باشند. این افراد به احتمال زیاد مسئولیت موقعیت ها را به عهده می گیرند و از قاطعیت خود برای رساندن نظر خود استفاده می کنند.

آن‌ها ممکن است ریسک‌پذیر باشند و یک رشته رقابتی در آنها وجود داشته باشد. افراد با این تیپ شخصیتی معمولاً بدون تردید نظر خود را بیان می کنند و از خود و اطرافیانشان دفاع می کنند.

احتمالاً بپسندید: یک ساعت را انتخاب کن تا بگم چقدر در گذشته گیر کردی!؟

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی به انتخاب ماه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:اگه ریاضی ات خوب باشه در 15 ثانیه، مجموع معادله آخر را بدست میاری!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

داستان ضرب المثل یک کلاغ چهل کلاغ!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه گربه ای که داره نگات می کنه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:چیستان: یک واژه بگوید که همه حروف در آن باشد!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: 3 تفاوت دو تصویر سگ خالدار را پیدا کن و اثبات کن چشات هیچ مشکلی نداره!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چیستان جالب: پسر مادربزرگ و پدربزرگ شماست، اما عموی شما نیست!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: با توجه به ارزش عددی درختای میوه و گلدان، مجموع معادله آخر را بدست بیار!

برایتان جالب خواهد بود

کمی عجیب است اما با انتخاب یکی از این گربه ها می توانید خود واقعی خود را کشف کنید!

تنها 12 درصد از افراد موفق به اصلاح معادله غلط با حرکت دادن 2 چوب کبریت می شوند!

ضریب هوشی خود را با مجموع عددی سگ های بامزه ارزیابی کن!| فقط نابغه ها موفق می شوند!

داستان ضرب المثل توبه گرگ مرگ است!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا