;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: کدامیک از افراد تصویر می تواند فرد موفقی باشد!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب شبح: همه ما علاقمندیم در مورد خود بیشتر بدانیم. تست‌های روان‌شناختی روشی موثر برای شناخت خود هستند. شناخت خود، نه تنها به اعتماد به نفس شما کمک می کند، بلکه به شما در مورد موقعیت هایی که ممکن است آسیب پذیر باشید نیز آگاه می کند. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مبتنی به انتخاب شبح همراه شوید. با این تست می توانید بخش دیگری از زوایای شخصیتی خود را مورد مطالعه قرار دهید.

شاید بپسندید: با 4 حرکت چوب کبریت، 2 مربع ایجاد کنید، به طوری که یکی از آنها درون دیگری باشد!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب شبح

یکی از روان شناسان بر اساس یک مطالعه در مورد زبان بدن، تست شخصیت مبتنی به انتخاب بازتاب را آماده کرده است تا به شما در شناسایی ویژگی های شخصیتی کمک کند. فقط شبح فردی را که فکر می‌کنید موفق‌ترین فرد است را انتخاب کنید و ما جنبه‌های شگفت‌انگیز شخصیت شما را که ممکن است حتی از آن‌ها آگاه نباشید، آشکار خواهیم کرد.

شاید بپسندید:قابل توجه باهوشا: میون دزدایی که وارد بانک شدن یه زن هم هست، اونو شناسایی کن!

تست شخصیت مبتنی به انتخاب شبح

احتمالاً بپسندید: نابغه ها بگن که کدوم یکی از این سه مرد، همسر زن تصویر هست!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: هوش و نبوغ خودت رو با حل معادله (2-5)2÷12 ارزیابی کن!

 

 

.

.

.

جالب خواهد بود: فقط یه با هوش نابغه تو یه نگاه متوجه میشه بابای واقعی بچه کیه و کودک ربا کیه!؟

تفسیر تست شخصیت مبتنی به انتخاب شبح

اکنون که تصویر موفق ترین فرد مورد نظر خود را انتخاب کردید، بهتر است به بخش تفسیرها مراجعه کنید. ما اطمینان داریم که این تست می تواند شما را شگفت زده کند.

شاید بپسندید: چیستان: هر که آن را بسازد، آن را فاش نمی کند. هر که بگیرد، آن را نمی داند، و هر که آن را بداند، آن را نمی خواهد!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت ضرب المثل پایش را از گلیمش درازتر کرده!

تصویر شبح 1

اگر فکر می کنید که اولین دختر موفق ترین است، پس شما یک فرد بسیار مطمئن هستید که در مواجهه با چالش های جدید تردیدی ندارد. شما هر چالشی را با خوش بینی، اشتیاق و اعتماد به نفس انجام می دهید. شما سخت کار کرده اید تا خود را مورد احترام قرار دهید و اجازه نخواهید داد که کسی از شما غلبه کند.

تصویر شبح 1

تصویر شبح 2

برای شما، قلب بر مغز حکومت می کند. شما ترجیح می‌دهید راهی را انتخاب کنید که قلبتان می‌گوید بهترین است تا آن چیزی که مغزتان می‌گوید و بیشتر اوقات درست می‌گویید و از هر منطقی سرپیچی می‌کنید. شما بسیار مراقب و شهودی هستید. فریب دادن شما بسیار دشوار است.

احتمالاً بپسندید:  3 تا تفاوت بین تصویر دو مرغابی کنار برکه هست | دقت ات بالا باشه میتونی پیداشون کنی!

تصویر شبح 2

تصویر شبح 3

جمله مورد علاقه شما این است که “مسائل مهم در جزئیات نهفته است”. شما بسیار منطقی هستید و دوست دارید قبل از شروع مسیرتان همه چیز را با جزئیات تجزیه و تحلیل کنید. به همین دلیل، شما اغلب زمان زیادی را برای تصمیم گیری صرف می کنید، اما تصمیمی که می گیرید تقریباً همیشه صحیح است.

احتمالاً بپسندید: کارمندی که جمله را بر روی درب اتاق مدیر نوشته است را شناسایی کنید!

 تست شخصیت مبتنی به انتخاب شبح

تصویر شبح 4

شما بیش از حد جاه طلب نیستید، اما توانایی های خود و آنچه می توانید به دست آورید را می شناسید. شما همیشه برای رسیدن به اهدافتان بسیار سخت کار می کنید. شما می دانید که هیچ کس به جز خودتان نیست که با آن رقابت کنید، بنابراین سعی می کنید هر روز خودتان را بهبود ببخشید. شما مخالف پذیرش چالش های جدید نیستید، اما حاضر نیستید از منطقه راحتی خود برای رسیدن به آن خارج شوید.

احتمالاً بپسندید: با انتخاب یک گل تشخیص بفهمید که آیا آدم منظم و دقیق هستی یا بی خیال!؟

 تست شخصیت مبتنی به انتخاب شبح

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی به انتخاب شبح استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: داستان پندآموز مرد فقیر و بقال از سری داستان های هزار و یک شب!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگه چشات مثل عقاب تیز باشه تو این بیشه زار خیلی راحت گرگ رو پیدا می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تیزبین ها تو یه نگاه دزد پنگوئن رو شناسایی می کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:چشمان تیزبین داشته باشی 25 حیوان مخفی تصویر را در 1 دقیقه پیدا می کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: آیا زن سمت راستی واقعا از فروشگاه هندونه دزدیده!؟

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: چهار انگشت و یک شست دارد اما نه استخوان دارد و نه مغز!

شکل دست ها می تواند اطلاعات جالبی درباره شخصیت کلی افراد و ارتباط با اطرافیانشان ارائه دهد!

پیرزن، زن جوان را متهم به دزدی کرده، آیا درست است!؟| اکثر افراد نمی تونن این آزمون را رمزگشایی کنند!

بینایی و دقت خود را با پیدا کردن تفاوتهای کودک در حال بازی آزمایش کنید!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا