تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: با انتخاب یکی از تصاویر، نگرانی‌های خود را بهتر بشناسید!

تست های تصویری شخصیت شناسی بیشترین جستجو را در اینترنت در طول فراگیری بیماری کووید 19 و ایام قرنطینه داشتند. آنها مطمئناً برای گذراندن زمان به شیوه ای سرگرم کننده مفید خواهند بود. اما اگر فکر می کنید که این تنها عملکرد آن هاست، سخت در اشتباه هستید. از طریق این تست ها می توانید چیزهای زیادی در مورد شخصیت خود بدانید، ویژگی هایی که حتی برای شما ناشناخته بوده است. با تست شخصیت شناسی تصویری 4 حیوان با چشمک همراه باشید. این تست نگرانی هایی که در زمان حال با آن دست و پنجه نرم می کنید را به شما نشان می دهد.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت‌شناسی: چه چیزی در تصویر دیدی تا بگم واقعا چه کسی هستی!

تست شخصیت شناسی تصویری 4 حیوان

تست شخصیت شناسی تصویری 4 حیوان

این بار تست شخصیت شناسی جدیدی را برای شما آورده ایم که در شبکه های اجتماعی دست به دست شده است. کاری که باید انجام دهید این است که از بین چهار گزینه ای که در تصویر دارید، یک حیوان را انتخاب کنید (حیوانی که بیشتر توجه شما را جلب می کند، بدون اینکه زیاد به آن فکر کنید). حیوانی که انتخاب می‌کنید به طور کامل نشان می‌دهد که نگرانی‌های شما در حال حاضر چیست.

انتخاب پروانه

اگر این تصویری بود که از بین همه گزینه ها انتخاب کردید، باید بدانید که وقت آن رسیده است که به روابط با عزیزانتان بیشتر توجه کنید. این ممکن است به این دلیل باشد که شما بیش از آنچه از اطرافیان دریافت می کنید به آنها هدیه می دهید. انرژی ای که برای آن ها صرف می کنید، بسیار است. اگر می خواهید به اهداف خود برسید یا باید تعادل را بیشتر کنید. این بار زمان آن فرا رسیده است که خودتان را بیشتر به خودتان اختصاص دهید.

بیشتر بخوانید: اگر گربه را در تصویر پیدا کنی، باید بگم چشمای عقاب داری!

انتخاب ماهی در تست شخصیت شناسی تصویری 4 حیوان

تصویر ماهی بسیار بیشتر از آن چیزی است که شما فکر می کنید. شما آنقدر روی واقعیت متمرکز شده اید که به خودتان اجازه نمی دهید رویاپردازی کنید و فکر می کنید شانس با شما نیست. یک لحظه رویاپردازی کنید، این کار به شما کمک می کند اهدافی را تعیین کنید و در نتیجه به آنچه که خیلی آرزو دارید برسید. خروج از واقع گرایی برای لحظه ای به شما این امکان را می دهد تا راحت تر زندگی کنید. آنچه را که امروز مانع از لذت بردن شما می شود را رفع کند.

انتخاب سنجاب

اگر سنجاب را انتخاب کردید، ممکن است لحظات زیادی عصبانی بوده و این وضعیت را پشت سر بگذارید. اما مراقب باشید که این باعث نمی شود از هدفی که برای رسیدن به آن در نظر گرفته اید دست بکشید. زمان تصمیم گیری فرا رسیده است و این بار باید قاطعیت داشته باشید. اجازه ندهید دیگران این کار را برای شما انجام دهند. برای لبخند زدن دوباره باید خودت را رها کنی و با خودت راحت باشی.

انتخاب اسب در تست شخصیت شناسی تصویری 4 حیوان

اگر انتخاب شما اسب بود، به این معنی است که باید کمی طرز فکر خود را تغییر دهید. اگر بخواهید عمیقاً در مورد مسائل و چیزها کاوش کنید به شما این امکان را نمی دهد که زیبایی در پدیده های ساده را به راحتی ببینید. زیبایی اغلب در چیزهای ساده است. البته تجزیه و تحلیل می تواند یک فضیلت بزرگ باشد، اما اکنون زمان آن نیست. به خود اجازه دهید که هر از گاهی تکانشی باشید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: نحوه استفاده از موبایل می‌تواند شخصیت شما را آشکار کند!

شخصیت چیست؟

شخصیت همه رفتارهای مستمر و منحصر به فرد یک فرد است. این رفتارها در نتیجه ترکیبی از عوامل ژنتیکی و محیطی ایجاد می شود. شکل گیری شخصیت در دو دوره قبل از تولد و پس از تولد صورت می گیرد. مهم‌ترین عواملی که در شکل‌گیری شخصیت نقش دارند، ساختار مغز، احساسات و رفتارهای مادر، پیوند مادر و نوزاد، احساس امنیت اولیه و خودسازی است. به این ترتیب شخصیت همه الگوهای رفتاری فیزیکی و روانی است که منحصر به فرد است. جوهر فرد را ایجاد می کند. ویژگی های کلی فرد مانند تفکر، احساس، ارتباط با مردم، الگوهای رفتاری در روابط و واکنش ها را پوشش می دهد.

بنابراین، شخصیت به عنوان کل رفتارهای منحصر به فرد تعریف می شود و مجموعه ویژگی هایی است که افراد را از یکدیگر متمایز می کند. شخصیت در نتیجه شکل گیری عوامل ژنتیکی همراه با روابط ایجاد شده با محیط شکل می گیرد. مطالعات نشان می دهد که بخشی از شخصیت انسان توسط عوامل ژنتیکی شکل می گیرد، اما عوامل ژنتیکی فقط تمایلات هستند. تأثیر این تمایلات بر شخصیت، توسط محیط و عوامل بیرونی فرد تعیین می شود. عوامل ژنتیکی و عوامل محیطی به تنهایی در شکل گیری شخصیت موثر نیستند. اساساً وقتی این دو عامل در کنار هم قرار گیرند، شخصیت فرد شکل می گیرد.

نگرانی چیست؟

تست شخصیت شناسی تصویری 4 حیوان

اضطراب پاسخ به یک “محرک مبهم و بالقوه خطرناک” است در حالی که ترس پاسخ به یک “خطر واقعی” است. نگرانی را می توان به عنوان احساسی در مورد رویدادهای آینده تعریف کرد که معلوم نیست اما تصور می شود نتایج منفی دارند. به واقع نگرانی اصطلاحی است که برای توصیف یک هیجان عادی استفاده می شود که افراد هنگام مواجهه با تهدید، خطر یا استرس احساس می کنند. فردی که نگران است عموماً تحریک پذیر، ناراحت و عصبی است. او نگران رویدادهایی است که هنوز اتفاق نیفتاده است.

نظر شما در مورد این تست جالب چیست؟ نظرات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در طصورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

لینک های مزتبط:

تست:قدرت بینایی و چشم عقابی بودن خود را با پیدا کردن چهره‌ها اثبات کنید!

تست: چند ستون در تصویر می بینید؟|شما چپ مغز هستید یا راست مغز؟

تست شخصیت نیوتن:این تست جالب زوایای پنهان شخصیت شما را افشا می‌کند!

 با انتخاب گل مورد علاقه، شخصیت خود را بهتر بشناسید!

تست شخصیت:گردنبند انتخابی‌تان، بخشی از شخصیت شما را افشا می‌کند!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. من خودم خیلی دوست داشتم که خود واقعی خودم رو بشناسم. تواین دورهٔ زمانی که ما زندگی میکنیم یادم میره کی هستم؟ واسه چی دارم اصلا زندگی میکنم اونم تواین شرایط ناگوار اقتصادی؟
    خسته نباشید. هر کی بتونه خودش رو بهتر بشناسد قطعا قدرتمند تر ازقبل میشه.خدایارتان.

  2. درسته خیلی درود بر روانشناسی خب حالا یک تست روانشناسی چاپ کنید پدر جامعه بزرگ ایرانی تست بگیر ید که آیا مردم از این وضعیت موجود خرسند یا خیر واینو انتقال بدهید به مقامات بالا تا ببیند وضعیت موجود خوب است یا خیر تا تصمیم بگیرند و جامعه ایران را از این بدبختی نجات دهند تو این تحریم ها جراحی اقتصادی وضعیت را خرابتر کرد کاش این تصمیمات در وضعیت غیر تحریمی گرفته می شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا