;
تفریح و سرگرمی

همین که به عکس نگاه کردی چی دیدی تا بگم درونگرایی یا برون گرا!؟

در تست شخصیت درک اول: شما با کمک در تست شخصیت درک اول خواهید دانست که چه شخصیتی داشته اید. آنچه بیشتر توجه شما را به خود جلب می کند، به شما می گوید که نحوه زندگی شما چگونه است. این تست شخصیت شناسی، بیشترین بحث را در بین کاربران فیس بوک بوجود آورده است. با مجله خبری چشمک و در تست شخصیت درک اول همراه شوید.

بیشتر بخوانید: فکر می کنی دقت و تمرکزت خوبه، پس تفاوت های ملخ بامزه سمت راستی و چپی را پیدا کن!

در تست شخصیت درک اول

امروز تستی در مقابل شما قرار دارد که می تواند حسابی شما و اطرافیانتان را سرگرم کند. در عین سرگرمی در تست شخصیت درک اول، شخصیت واقعی شما را نیز افشا خواهد کرد. انجام این تست بسیار آسان است و تنها با ارائه یک پاسخ از شما ممکن است. جرأت کنید در این تمرین کنجکاوی درون نگری شرکت کنید و از نتایج شگفت زده شوید! به تصویر تست شخصیت درک اول نگاه کنید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی:تو تصویر دو نفر واقعاً مادر و دختر نیستند،کدومیکی!؟

 تست شخصیت درک اول

شاید بپسندید: تو دوستی چه جور هستی!؟ | کافیه بگی اول تو تصویر چی دیدی تا نتیجه شگفت زده ات کنه!

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: فقط کسایی که قوانین ریاضی رو خوب بلد باشند، میتونن این معادله ریاضی حیرت انگیز را حل کنند؟

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: میخای بدونی شخصیت ات به صورت کلی چه جوریه، کافیه یه تصویر از سایه ها رو انتخاب کنی!

پاسخ در تست شخصیت درک اول

برای شرکت در در تست شخصیت درک اول، باید به تصویر ارائه شده در این یادداشت نگاه کنید و به یک سوال ساده پاسخ دهید: ابتدا چه چیزی را می بینید؟ ابتدا صورت دیدی یا ماه را؟ در پاراگراف های بعدی توضیح خواهیم داد که هر کدام در این تست شخصیت چه معنایی دارند.

احتمالاً بپسندید: با یافتن پاسخ این معمای ریاضی در 10 ثانیه ثابت کنید که نابغه هستید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت با همه بله با ما هم بله، حکایتی جالب از روزگاران قدیم!

 تست شخصیت درک اول

دیدن چهره

اگر اولین چیزی که توجه شما را در در تست شخصیت درک اول به خود جلب کرد، چهره بود، شما فردی بسیار باهوش هستید. فردی برون گرا هستید که به ندرت علاقه دارید که مورد توجه قرار بگیرید. شخصیت شما به گونه ای است که به خاطر جذابیت و دوستی خود متمایز هستید. شما این توانایی را دارید که با غریبه ها گفتگو کنید و دوستان جدیدی پیدا کنید.  خود را از چیزی محروم نمی کنید. فکر می کنید که زندگی فقط یکبار اتفاق می افتد و لذا باید زندگی را زندگی کرد. شما منبع الهام برای بسیاری از مردم هستید.

احتمالاً بپسندید: اگه فکر می کنی نابغه ای، سیم ثانیه عدد معادله میوه ای آخر را پیدا کن!

دیدن ماه

ماه در در تست شخصیت درک اول نشان می دهد که شما فردی بسیار رویایی هستید. شاید بزرگترین ایراد در شخصیت شما این باشد که به آسانی نمی توانید از واژه “نه” استفاده کنید. شما با مردم مهربان و بخشنده هستید. شما نمی توانید بی عدالتی را تحمل کنید، چه رسد به افراد ریاکار. فردی متعهد و مسئولیت پذیر هستید. شما همه این ویژگی ها باعث شده که شما فرد دروانگرایی باشید.

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش تصویری: با حل این معادله ریاضی، میزان هوش خود را محک بزنید!

امیدوارم از تست شخصیت درک اول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: فقط یه نابغه تیزبین میتونه تو یه نگاه فیگور متفاوت رو تو تصویر پیدا کنه!

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: حکایت گفتم آدم نمی شوی نگفتم که شاه نمی شوی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید:فقط آدمای دقیق با بینایی عقاب میتونن حرف دی برعکس رو تو تصویر پیدا کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فقط آدمای تیزبین میتونن تو 5 ثانیه حرف های متفاوت را بین Y ها ببینند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: فقط آدمای تیزبین میتونن تو 5 ثانیه حرف های متفاوت را بین Y ها ببینند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:دو تا عدد 5 میان 3 ها گم شده، اگه چشات قوی باشه تو 5 ثانیه پیداشون می کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: فقط آدمای دقیق و تیزبین میتونن تو 8 ثانیه، همه تفاوت های تصویر این دو تا گاو بامزه را پیدا کنند!

شاید برایتان جالب باشد

تست شخصیت فهم اول: آنچه در اولین نگاه می‌بینی، بزرگترین نقطه قوت و قدرت شما را مشخص می‌کند!

معمای شناسایی فرد ثروتمند هواپیما:نکته سنج باشی، سیم ثانیه فرد ثروتمند داخل هواپیما را پیدا میکنی!

حکایت تا بوق سگ…. ریشه ضرب المثل از کله سجر تا بوق سگ!

 تنها تیزبین ها قادر به شناسایی اشتباهات تصویر آشپزخانه زن خانه دار هستند!

آیا همیشه بخاطر اعتماد به دیگران ضربه می خوری!؟| بگو تو تصویر چی دیدی تا متوجه بشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا