;
تفریح و سرگرمی

چقدر کم رو هستی، هر کدوم از این پلنگ ها میزان خجالتی بودن شما را آشکار می کنه!؟

تست شخصیت خجالتی: سه پلنگ میزان خجالتی بودن شما را نشان می دهد؟ آیا می خواهید بفهمید که واقعا چقدر خجالتی هستید؟ تست شخصیت خجالتی جالب را انجام دهید و متوجه شوید که کدام یک از این سه پلنگ سطح کمرویی شما را نشان می دهد. این یک راه عالی برای به دست آوردن ایده ای است که در مقیاس کمرویی کجا ایستاده اید. امروز در آزمون شرکت کنید و چیز جدیدی در مورد خودتان کشف کنید! با مجله خبری چشمک و تست شخصیت خجالتی همراه شوید.

شاید بپسندید: اگه زبر و زرنگی، سریع بگو کی دست همه جاسوسا رو در ناشی گری از پشت بسته!؟

تست شخصیت خجالتی

تست های شخصیت راهی عالی برای به دست آوردن بینش در مورد رفتار و ترجیحات شماست و درک اینکه دیگران چگونه شما را می بینند. این تست شخصیتی خاص بر مفهوم کمرویی تمرکز دارد و سه پلنگ موجود در آن برای کمک به اندازه‌گیری سطح کمرویی طراحی شده‌اند. با انجام این تست می توانید درک بهتری از خود و اینکه دیگران چگونه ممکن است خجالتی بودن شما را درک کنند به دست آورید.

شاید بپسندید:با پیدا کردن 3 تفاوت تصویر دخترک، تیزی خودت رو اثبات کن!

تست شخصیت خجالتی

شاید بپسندید: دیدت مشکلی نداشته باشه به راحتی نوشته درون تصویر رو می بینی!

.

.

.

.

شاید بپسندید:فقط 1 چوب کبریت را حرکت دهید تا در هر دو طرف، مجموع اعداد یکی شود!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه باهوشی با حرکت دادن 1 چوب کبریت معادله رو اصلاح کن!

تفسیر تست شخصیت خجالتی

با کمک این ارزیابی، شما همچنین می توانید تعیین کنید که کدام استراتژی ممکن است برای مدیریت هر گونه اضطراب یا ناراحتی اجتماعی ناشی از آن بهترین است. با تست شخصیت خجالتی مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: چیستان: اون چیه که از اسم دوتا حیوون تشکیل شده اما حیوون نیست و خیلی خوشمزست!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه پرنده های استتار شده میون برف رو تو تصویر تشخیص بدی، چشات مثل شاهینه!

تفسیر تست شخصیت خجالتی

پلنگ  A

افرادی که پلنگ A را انتخاب می کنند خجالتی نیستند. آنها برون گرا هستند، برای تجربیات جدید باز هستند و اغلب ریسک می کنند. آنها احساس قوی نسبت به خود دارند و می توانند به راحتی نظرات خود را بیان کنند. آنها از بودن در کانون توجه لذت می برند و انرژی زیادی دارند. آنها در موقعیت های اجتماعی پیشرفت می کنند و به سرعت دوست می شوند.

شاید بپسندید:بینایی ات مشکلی نداشته باشه چهره دوم را در تصویر مرد راهب پیدا می کنی!

پلنگ B

افرادی که پلنگ B را انتخاب می کنند خجالتی هستند. آنها می توانند کاملاً درونگرا باشند و ترجیح می دهند در اطراف یک گروه کوچک از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده باشند. آنها دوست دارند به جای شرکت در مکالمات، مشاهده کنند و می توانند با افراد یا ایده های جدید آشنا شوند. آنها راحت تر از طریق نوشتن یا هنر بیان می کنند تا با صحبت کردن.

پلنگ C

افرادی که پلنگ C را انتخاب می کنند گاهی خجالتی هستند. ممکن است از بیرون با اعتماد به نفس به نظر برسند اما در درون همچنان احساس اضطراب می کنند. آن‌ها ممکن است در موقعیت‌های خاص بیرون‌رفته‌تر باشند، اما برای شارژ مجدد باتری‌هایشان نیز به زمان تنهایی نیاز دارند. آنها می توانند کاملا خلاق باشند و از تخیل خود برای کشف دنیای درونی خود استفاده کنند. آنها اغلب ترجیح می دهند کارها را آهسته پیش ببرند و قبل از تصمیم گیری، همه گزینه های خود را با دقت در نظر بگیرند.

امیدوارم از تست شخصیت خجالتی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: هوش کارآگاهی‌ات رو فعال کن و بگو چه کسی در ساخت لونه سگ نقش نداشته!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا توهم زده و فکر می کنه مرد جوون خوش تیپ شوهرشه!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

یکی از این ماشین های ون یه تفاوت جزئی با بقیه داره که فقط افراد دقیق متوجه میشن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: وقتی میگن چینی ها اعجوبه ان، الکی نیست| میخوای بدونی چرا این فیلمو ببین!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل ریگ به کفش داشتن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه تو 10 ثانیه مرغ و جوجه هایش رو پیدا کردی، مطمئن باش مثل عقاب چشات تیزه!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه باهوشی سریع بگو مجموع معادله آخر کیف و کفش و … چند می شود!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه 5 تفاوت دو تصویر پرنده رو تو 10 ثانیه پیدا کنی، خیلی تیزی!؟

 

برایتان جالب خواهد بود

حکایت وزیر نادان دهقان دانا، مرد فقیری که راز پادشاه را فهمید!

با پیدا کردن سگ میون دسته گاوها، تمرکز خودت رو محک بزن!

تو تصویر ابتدا چی دیدی تا بگم آدم جاه طلبی یا حساس و گوشه گیر!؟

معنی خط عشق کف دست شما، چه می گوید!؟ | تست شخصیت با خطوط کف دست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا