;
تفریح و سرگرمی

یک ساعت را انتخاب کن تا بگم چقدر در گذشته گیر کردی!؟

تست شخصیت بر اساس ساعت: تست های شخصیت ابزاری محبوب برای تفکر در مورد نحوه تعامل ما با دنیای اطرافمان هستند. آنها می توانند به ما در درک انگیزه ها، افکار و باورهایمان کمک کنند. علاوه بر این، آنها می توانند اطلاعاتی در مورد گذشته به ما ارائه بدهند؛ اطلاعاتی که می تواند در درک اینکه چگونه گذشته بر حال و آینده ما تأثیر می گذارد بسیار مفید باشد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت بر اساس ساعت همراه باشید.

شاید بپسندید: فقط یه نابغه ریاضی میتونه این معادله را رمزگشایی و عدد گمشده را پیدا کند!

تست شخصیت بر اساس ساعت

تست امروز بازخورد فراوانی در شبکه های اجتماعی داشته و بسیاری از افراد انجام تست شخصیت بر اساس ساعت را شگفت انگیز و جادویی دانسته اند. در این تست ساعتی که انتخاب می کنید بخشی از زندگی گذشته شما را  افشا می کند و می تواند به شما کمک کند تا بفهمید گذشته شما چگونه با حال و آینده شما ارتباط دارد. پس بیشتر از این معطل نکنید و با انجام تست شخصیت بر اساس ساعت، مجله خبری چشمک را همراهی کنید.

شاید بپسندید: با پیدا کردن پلنگ برفی تصویر ثابت کن که چشات مثل عقاب تیزه!

تست شخصیت بر اساس ساعت

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه گربه سیاهگوش تصویر را پیدا کردی چشات مثل شاهین تیزه!

.

.

.

شاید بپسندید:اگه باهوشی بگو که کدوم یکی از این دو زوج، زن و شوهر واقعی هستند!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: فقط یه نابغه میتونه 3 تفاوت تصویر عکاس و گوزن رو تو 10 ثانیه پیدا کنه!

تفسیر تست شخصیت بر اساس ساعت

شما می توانید از بین سه نوع ساعت زیبا که در تست شخصیت بر اساس ساعت ارائه شده است یکی را انتخاب کنید. یادتان باشد که زیاد فکر نکنید و با نگاه اول به تصویر، ساعتی را که بیشتر پسندید را انتخاب کنید. هر کدام اطلاعات متفاوتی را در مورد شخصیت افراد نشان می دهند.

احتمالاً بپسندید: اگه تو یه نگاه پلنگ مخفی را میون علفا پیدا کردی چشات مثل عقاب تیزه!

.

.

.

شاید بپسندید:  آزمون خطای دید: آیا دو خط مشکی در این شکل یک اندازه هستند؟

 

 

.

شاید بپسندید: چه انتظاری از زندگی داری!؟ اگر هنوز مطمئن نیستی بگو اول تو تصویر چی دیدی!؟

تفسیر تست شخصیت بر اساس ساعت

ساعت شماره 1

افرادی که ساعت شماره 1 را انتخاب می کنند معمولاً کنجکاو هستند که چگونه وضعیت حال را تغییر دهند؟ به دنبال نشانه هایی هستند که بدانند چه مواردی می تواند وضعیت فعلی آنها را تغییر مثبت دهد؟ آنها اغلب به کاوش در ریشه های معنوی خود و کشف اطلاعات در مورد عملکردهای گذشته خود برای بهبود وضعیت فعلی خود هستند. پس نمی توان گفت که این افراد در گذشته خود گیر کرده اند.

احتمالاً بپسندید: رفتی هند حواست باشه جشن تولدا کیک نخوری! | میخای بدونی چرا این ویدیو رو ببین!

ساعت شماره 2

افرادی که ساعت شماره 2 را انتخاب می کنند عموماً حساس، باز و شهودی هستند. آنها از دنیای نامرئی اطراف خود آگاه هستند و به دنبال پاسخی برای سؤالاتی هستند که همیشه در دنیای فیزیکی یافت نمی شوند. این افراد تمایل دارند به دنبال پاسخی برای معنای زندگی و موارد پنهان پشت وقایع باشند. آنها می دانند که هر اتفاقی که می افتد دلیل عمیقی دارد. لذا این افراد نیز گذشته را بهتر از امروز نمی دانند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدوم حیوونه که قسمت دوم اسمش، اسم یه سازه!؟

ساعت شماره 3

افرادی که ساعت شماره 3 را انتخاب می کنند می خواهند گذشته خود را درک کنند. آن‌ها می‌خواهند برای پرسش‌هایی که درباره معنای زندگی دارند، پاسخ پیدا کنند و برای یافتن این درک، مایلند ناشناخته‌ها را کشف کنند. این افراد شهودی اغلب به دنبال نشانه‌ها، پیام‌ها یا سرنخ‌هایی برای درک وقایع اطرافشان هستند. لذا طبیعی است که گاهی در گذشته ها غرق شوند و گذشته را بهتر از حال و آینده بدانند.

امیدوارم از تست شخصیت بر اساس ساعت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اگه تو 5 ثانیه معادله رو با حرکت دادن یه چوب کبریت اصلاح کنی، نابغه ای!

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:بگو دوست داری روی کدام نیمکت بنشینی تا بگم چقدر با دیگران همدلی داری!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: با پیدا کردن عدد بعدی در تصویر اثبات کن که یه باهوش نابغه ای!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان جالب ضرب المثل صد رحمت به دزد سر گردنه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: شخصیت شناسی از روی جوراب: با نگاه به جوراب طرف مقابلت او را بشناس که چجور آدمیه!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: یکی از والدین تصویر به شدت احمق تشریف دارند، با دلیل بگو کدومیکی هست!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

 احتمالاً بپسندید: چیستان: شما می توانید مرا در زمین، زحل و زهره پیدا کنید اما در مریخ نیست!

شاید برایتان جالب باشد

حکایت ضرب المثل روغن ریخته را نذر امامزاده کرده!

بینایی ات مشکلی نداشته باشه چهره دوم را در تصویر مرد راهب پیدا می کنی!

چیستان: چه چیزی می تواند یک اتاق را پر کند اما فضایی را اشغال نمی کند!؟

باهوشا می تونن کوچکترین عدد ممکن رو با جابجایی دو چوب کبریت بدست بیارن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا