;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: یکی از گل ها را انتخاب کن تا بگم احساساتی هستی یا منطقی!؟

تست شخصیت براساس گل لیلیوم:آیا کنجکاو هستید که جنبه های پنهان شخصیت خود را کشف کنید؟ تست شخصیت براساس گل لیلیوم را امتحان کنید. انتخاب شما نشان می دهد که شما بیشتر احساساتی هستید یا منطقی! این مسابقه سرگرم کننده و جذاب، بینشی در مورد ماهیت عاطفی شما ارائه می دهد. آیا شما از نوع احساساتی هستید یا منطقی؟ همین الان در تست شخصیت براساس گل لیلیوم مجله خبری چشمک شرکت کنید تا متوجه شوید!

شاید بپسندید: چند عدد 0 در میان اعداد 8 پنهان شده است!؟ فقط افراد با دقت عقاب متوجه می شوند!

تست شخصیت براساس گل لیلیوم

در این دنیای پر مشغله و پر از حواس‌پرتی‌های مداوم، درک واقعی رفتار و احساسات خودمان اغلب دشوار است. ما آنقدر مشغول انجام مسئولیت های روزانه خود هستیم که به ندرت متوقف می شویم و در مورد خود واقعی خود فکر می کنیم. با این حال، ضمیر ناخودآگاه ما اغلب کلید درک عمیق ترین احساسات و ویژگی های ما را دارد. اینجاست که این تست شخصیتی ساده و در عین حال آشکار می آید. این تست بر اساس سه تصویر مختلف از سه گل رنگی لیلیوم است.

شاید بپسندید:فقط افراد دقیق و متمرکز 5 تفاوت تصویر شیرشاه را شناسایی می کنند!

تست شخصیت براساس گل لیلیوم

شاید بپسندید: تست شخصیت: آیا فردی سخت کوش هستید!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه تو 10 ثانیه جواب معادله آخر را پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

 

.

.

.

شاید بپسندید: اگه چشات مثل شاهینه، 3 تفاوت دو تصویر گربه بامزه رو تو 5 ثانیه پیدا کن!

تفسیر تست شخصیت براساس گل لیلیوم

هر لیلیوم از 1 تا 3 شماره گذاری می شود. وظیفه شما این است که لیلیومی را انتخاب کنید که بیشتر مجذوب آن شدید. نکته مهم این است که شما باید سریع انتخاب کنید، بدون اینکه زیاد فکر کنید. این به ضمیر ناخودآگاه شما اجازه می دهد تا رهبری را به دست بگیرد و جنبه ای پنهان از شخصیت شما را آشکار کند.

شاید بپسندید: آدم خودخواه هستی یا متواضع و نوع دوست؟ | یکی از منظره ها را انتخاب کن تا بهت بگم!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از این پرندگان را انتخاب تا بعدش بگم کلن آدم مغروری یا متواضع!؟

تست شخصیت براساس گل لیلیوم

گل لیلیوم: روح احساساتی

اگر گل لیلیوم 1 را انتخاب کردید، احتمالاً یک روح احساساتی هستید. شما ارتباط عمیقی با احساسات خود دارید و از نشان دادن احساسات خود نمی ترسید.

شما بیش از هر چیز برای روابط شخصی ارزش قائل هستید و اغلب بر اساس قلب خود تصمیم می گیرید تا مغزتان.  در حالی که این عمق عاطفی شما را دلسوز می کند، می تواند گاه به گاه به درد دل نیز منجر شود. به یاد داشته باشید که گاهی اوقات محافظت از قلبتان اشکالی ندارد.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل سر کسی کلاه گذاشتن!

گل لیلیوم  2: موجود متعادل

انتخاب گل لیلیوم  2 نشان می دهد که شما موجودی متعادل هستید. شما تعادل کاملی بین احساساتی بودن و جدا بودن ایجاد می کنید. شما خیلی احساساتی نیستید، اما خونسرد هم نیستید. شما می دانید چه زمانی باید احساسات خود را بیان کنید و چه زمانی باید خودداری کنید. این تعادل شما را در زندگی شخصی و حرفه ای فردی ثابت و قابل اعتماد می سازد. با این حال، اطمینان حاصل کنید که طبیعت متعادل شما دچار تردید نمی شود.

گل لیلیوم  3: متفکر جدا شده

اگر گل لیلیوم 3 انتخاب شما بود، احتمالاً یک متفکر جدا هستید. شما تمایل دارید احساسات خود را پنهان نگه دارید و بر اساس منطق و حقایق تصمیم بگیرید. این ویژگی از شما یک متفکر منطقی می سازد و مردم اغلب در شرایط سخت از شما مشاوره می گیرند. با این حال، جدایی بیش از حد می تواند گاهی اوقات شما را نسبت به دیگران سرد یا بی تفاوت جلوه دهد. به یاد داشته باشید، اشکالی ندارد که مراقب از خود را کنار بگذارید و هر چند وقت یکبار احساسات خود را نشان دهید.

امیدوارم از تست شخصیت براساس گل لیلیوم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: برای اینکه بفهمی درونگرایی یا برون گرا، کافیه یکی از پروانه ها را انتخاب کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: مثل هرکول پوآرو باهوش باشی خیلی راحت کودک ربا را شناسایی می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: با دلیل منطقی بگو کدومیکی از افراد تصویر مدیر یه شرکته!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل یک خشت هم بزار در دیگ!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: یکی از این خانم خوشکلا یه ربات هست، میتونی تشخیص اش بدی!؟

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

داستان ضرب المثل شاخ و شانه کشیدن!

اگه آشنایی با زبان بدن داری، سریع بگو کدومیک از افراد تصویر دروغگوست!؟

آزمون ریاضی خفن: با حرکت دادن 2 چوب کبریت، بین دو معادله تعادل ایجاد کن!

اگه تو 6 ثانیه 3 تفاوت تصویر دو گربه را پیدا کردی برا خودت اسپند دود کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا