;
تفریح و سرگرمی

یکی از این پرندگان را انتخاب تا بعدش بگم کلن آدم مغروری یا متواضع!؟

تست شخصیت براساس پرنده رنگی: به دستاوردهای خودت متواضع هستی یا همیشه ابرازش می کنی! اگر بدنبال رسیدن به پاسخ هستی بهتر است برای انجام تست شخصیت براساس پرنده رنگی گام بردارید. نتایج این تست شگفت انگیز است. شما تست را انجام خواهید داد که در اینترنت طرفداران زیادی پیدا کرده است! آیا شما به اندازه گنجشک فروتن هستید یا مانند طاووس مغرور؟ جرأت کنید و تست شخصیت براساس پرنده رنگی مجله خبری چشمک را انجام داده و هر چه بیشتر درون خود را بشناسید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل شاخ و شانه کشیدن!

تست شخصیت براساس پرنده رنگی

پرندگان، زیبا و متنوع در طبیعت، اغلب نمادی از ویژگی های مختلف شخصیت انسان هستند. ما سه پرنده را با دقت انتخاب کرده‌ایم که هر کدام مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصر به فرد را نشان می‌دهند. انتخاب شما نشان می‌دهد که آیا نسبت به دستاوردهای خود متواضع‌ هستید یا به خود می‌بالید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس پرنده رنگی همراه شوید.

شاید بپسندید: اگه آشنایی با زبان بدن داری، سریع بگو کدومیک از افراد تصویر دروغگوست!؟

تست شخصیت براساس پرنده رنگی

شاید بپسندید: تست شخصیت: آیا فردی سخت کوش هستید!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:کدومیکی از این خانم خوشکلا تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:فقط افراد دقیق و متمرکز 5 تفاوت تصویر شیرشاه را شناسایی می کنند!

پاسخ تست شخصیت براساس پرنده رنگی

با احساس درونی خود پیش بروید. به تصویر نگاه کنید و پرنده ای را انتخاب کنید که بیشتر شما را به خود جلب می کند. آیا آماده اید؟ بیائید پرواز کنیم!

شاید بپسندید: آدم خودخواه هستی یا متواضع و نوع دوست؟ | یکی از منظره ها را انتخاب کن تا بهت بگم!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون ریاضی خفن: با حرکت دادن 2 چوب کبریت، بین دو معادله تعادل ایجاد کن!

تست شخصیت براساس پرنده رنگی

اگر پرنده شماره 1 را انتخاب کردید

انتخاب پرنده شماره 1 نشان می دهد که شما فرد متواضعی هستید. شما ترجیح می دهید به جای اینکه در مورد دستاوردهای خود به خود ببالید، اجازه دهید کارتان صحبت کند. همانطور که اشاره شد شما متواضع هستید و معتقدید که اعمال بلندتر از کلمات صحبت می کنند. اگرچه این ممکن است گاهی باعث شود دیگران دستاوردهای شما را نادیده بگیرند، به یاد داشته باشید که موفقیت واقعی نیازی به تایید ندارد.

اگر پرنده شماره 2 را انتخاب کردید

پرنده شماره 2 نشان می دهد که شما فردی هستید که به دستاوردهای خود افتخار می کند و از نشان دادن آن هراسی ندارد. شما مطمئن و قاطع هستید و به جشن گرفتن پیروزی های بزرگ یا کوچک خود ایمان دارید.

در حالی که برخی ممکن است این را به عنوان لاف زدن بدانند، اما این صرفاً بازتابی از اعتماد به نفس و عزت نفس مثبت شماست.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: نامزد استاد کدامیک از دختران دانشجو است!؟

اگر پرنده شماره 3 را انتخاب کردید

انتخاب پرنده شماره 3 نشان دهنده تعادل بین فروتنی و غرور است. شما بیش از حد خودستا نیستید، اما بیش از حد متواضع هم نیستید. شما دستاوردهای خود را تصدیق می کنید بدون اینکه اجازه دهید آنها شما را تعریف کنند. اعتماد به نفس شما آرام و ثابت است و ارزش خود را بدون نیاز به نشان دادن آن می دانید.

امیدوارم از آزمون تصویری با شناخت دروغگو استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: برای اینکه بفهمی درونگرایی یا برون گرا، کافیه یکی از پروانه ها را انتخاب کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: مثل هرکول پوآرو باهوش باشی خیلی راحت کودک ربا را شناسایی می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: با دلیل منطقی بگو کدومیکی از افراد تصویر مدیر یه شرکته!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل یک خشت هم بزار در دیگ!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: یکی از این خانم خوشکلا یه ربات هست، میتونی تشخیص اش بدی!؟

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

اگه تو 6 ثانیه 3 تفاوت تصویر دو گربه را پیدا کردی برا خودت اسپند دود کن!

با محاسبه مقدار عددی اشیا، جواب معادله آخر را پیدا کن!؟

قدرت بینایی خودت را با پیدا کردن مورچه در کمتر از 6 ثانیه آزمایش کنید!

اگر حیوانات مخفی به خصوص شیر را در این پارک پیدا کنی، چشای تیز مثل عقاب داری!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سه =

دکمه بازگشت به بالا