;
تفریح و سرگرمی

اگه میخای بفهمی خودت یا اطرافیانت چقدر منظم هستید، با انتخاب یک گل متوجه خواهید شد!

تست شخصیت براساس نخستین انتخاب: آیا تا به حال احساس می کنید که دائماً به دنبال وسایل ضروری خود در منزل هستید!؟ این تست نشان می دهد که شما چه اندازه منظم هستید!؟  انجام این تست شخصیت می تواند حقیقت خود واقعی شما را آشکار کند! با انتخاب یک گل، متوجه خواهید شد که واقعا چقدر منظم هستید. پس چرا چند دقیقه وقت نگذارید تا بفهمید واقعاً چه کسی هستید؟ با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس نخستین انتخاب همراه شوید.

شاید بپسندید: یکی تو این تصویر تضاهر می کنه که پولداره، اون کیه!؟| پسره است یا آقا و خانمه!؟

تست شخصیت براساس نخستین انتخاب

آیا مطمئن نیستید که هستید؟ آیا برای درک اینکه چگونه رفتار می کنید همیشه تلاش می کنید؟ انجام تست شخصیت براساس نخستین انتخاب می تواند به شما کمک کند تا خود واقعی خود را کشف کنید، و این تست ممکن است تنها چیزی باشد که به شما کمک کند. این تست شخصیت از شما می خواهد که بین انواع مختلف گل یکی را انتخاب کنید تا شخصیت شما آشکار شود.

شاید بپسندید: فقط افراد تیزبین می توانند 3 تفاوت را در تصویر وسایل مراسم چای سبز ژاپنی شناسایی کنند!

تست شخصیت براساس نخستین انتخاب

شاید بپسندید: اگه میخای بدونی در برابر مشکلات و مسائل زندگی انعطاف پذیری یا نه، فقط یه دونه پر را انتخاب کن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: باهوشا بگن: بچه مال کیه!؟

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل آش نخورده دهن سوخته!

تفسیر تست شخصیت براساس نخستین انتخاب

در پایان تست شخصیت براساس نخستین انتخاب ، درک بهتری از خود خواهید داشت و می توانید بر اساس شخصیت واقعی خود تصمیم بگیرید. اکنون که انتخاب خود را داشته اید، بهتر است به تفاسیر هر گل مراجعه کنید.

شاید بپسندید:اگه هوش و نبوغ ات مثل هرکول پوآروست، باید بگی کدومیکی از این دو تا زن تظاهر می کنه خیلی پولداره

.

.

.

.

 

شاید بپسندید:حکایت ضرب المثل همان آش و همان کاسه!

تست شخصیت براساس نخستین انتخاب

گل A:

انتخاب گل A را می توان نشانه ای از شخصیت سازمان یافته دانست. افرادی که این گل را انتخاب می کنند، تمایل دارند در رویکرد خود روشمند و سیستماتیک باشند.

آنها از برنامه ریزی و سازماندهی لذت می برند و اغلب برای هر چیزی که زندگی به سرشان بیاورد به خوبی آماده هستند. آنها وقت خود را صرف بررسی همه گزینه ها قبل از تصمیم گیری با استفاده از منطق و دلیل می کنند. این افراد حس نظم و انضباط قوی دارند و تا زمانی که کار به پایان برسد به برنامه های خود پایبند هستند. آنها همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود کارایی و اثربخشی در کار خود هستند.

احتمالاً بپسندید: در کمتر از 5 ثانیه گربه را میان جغدها شناسایی کنید!

گل B:

انتخاب گل B حاکی از شخصیت نامرتب است. افرادی که این گل را می چینند، آرام تر هستند و ترجیح می دهند به جای برنامه ریزی از قبل، با جریان حرکت کنند. آنها ممکن است وظایف زیادی را به طور همزمان انجام دهند که منجر به بی نظمی و سردرگمی شود. همچنین ممکن است تمرکز روی یک کار برای مدت طولانی و پرش از پروژه ای به پروژه دیگر بدون تکمیل هیچ یک از آنها دشوار باشد.

اگرچه ممکن است متفکرانی خلاق باشند، اما در نهایت فاقد ساختار و نظم لازم برای موفقیت هستند.

شاید بپسندید: اگه دقت ات خوب باشه میتونی 3 تا اختلاف رو تو تصویر گربه ملوس پیدا کنی!

گل C:

انتخاب گل C یک شخصیت سیستماتیک را نشان می دهد. افرادی که این گل را می چینند، افرادی با انگیزه و مصمم هستند که اهمیت پیروی از یک سیستم یا رویه را درک می کنند.

آنها جزئیات گرا هستند و درک می کنند که هر مرحله از فرآیند برای موفقیت کلی پروژه ضروری است. این افراد مهارت های حل مسئله بسیار خوبی دارند و برای یافتن راه حل های کارآمد برای چالش هایی که با آن روبرو هستند تلاش می کنند.آنها سازماندهی شده اند و می دانند چگونه وظایف خود را اولویت بندی کنند تا بهره وری خود را به حداکثر برسانند.

احتمالاً بپسندید: کدام صندلی را انتخاب می کنی؟ | صندلی ای که انتخاب می کنی نکات جالبی را افشا می کند!

گل D:

انتخاب گل D نشان دهنده شخصیت نامرتب است. افرادی که این گل را انتخاب می کنند ممکن است با سازماندهی خود مشکل داشته باشند و اغلب کارها را به هم ریخته یا ناتمام می گذارند. برای آنها ممکن است تمرکز روی یک کار برای مدت طولانی مشکل باشد، در عوض ترجیح می دهند بدون انجام درست کاری از یک کار به کار دیگر حرکت کنند.

آنها همچنین می توانند فراموشکار باشند و به راحتی حواسشان پرت شود که آنها را به جای بهره وری به سمت مسیرهای اهمال کاری سوق می دهد.

احتمالاً بپسندید: راحت تصمیم می گیری یا سخت!؟ اگه مطمئن نیستی فقط چشمت رو ببند و یکی از جاده ها را انتخاب کن!

گل E:

انتخاب گل E نشان دهنده شخصیتی روشمند است. افرادی که این گل را می چینند، متفکرانی عملی هستند که اهمیت سازماندهی را برای انجام کارها به نحو احسن درک می کنند. آنها مهارت های حل مسئله بسیار خوبی دارند، وظایف پیچیده را به مراحل ساده تر تقسیم می کنند تا به سرعت راه حل پیدا کنند.

آن‌ها وظایف را بر اساس اهمیت اولویت‌بندی می‌کنند و قبل از اینکه به کار بعدی بروند، روی تکمیل یک کار تمرکز می‌کنند – این به آنها کمک می‌کند در عین اجتناب از فرسودگی، بهره‌ور بمانند.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه کارآگاهها و باهوشا: کدومیکی از این سه تا زن، پیشخدمت نیست و یک قاتل اجیر شده است!؟

امیدوارم از تست شخصیت براساس نخستین انتخاب استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:کدومیکی از این دو اینفلوئنسر اینستاگرام، یه آدم واقعی نیست و بواقع یه خون آشامه!؟

 

 

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: یکی از این 3 مسافر با اینکه وضع مالی خوب نداره، سوار بخش بیزنس کلاس قطار شده، اون کیه!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: اگر هنوز استعدادت رو نشناختی، یه نماد را انتخاب کن تا متوجه شی! | آدم خلاق هستی یا منطقی یا ….؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که بی صدا زنگ می زند؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: چیستان: نام گلی است که باحذف کردن حرف اولش روی آب شناورمی شود…!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: تمرکزت خوب باشه، تو 7 ثانیه 3 اختلاف دو تصویر راستی و چپی از عروس و دوماد را پیدا میکنی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: 3 تا اختلاف بین دو تصویر عقاب هست که هر کسی نمی تونه در 9 ثانیه اونا را پیدا کنه! | شما چطور!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آیا کسی رو که به عنوان دیوونه گرفتن، واقعا یه دیوونه است!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: دقت ات خوب باشه خیلی سریع مقدار عددی میوه ها را بدست میاری!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: تقریباً هیچ کی غیر یه نابغه نمی تونه همسر بابانوئل را تو 3 ثانیه پیدا کنه!

شاید برایتان جالب باشد

یه آدم شجاعی یا ترسوی بزدل که همه چیز را راحت رها می کنه!؟ فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی!؟

آزمون شناسایی دو برادر واقعی: تیز و زبل باشی، دو برادر واقعی را بین 3 تا جوون خوش تیپ پیدا می کنی!

اگه رمزگشای خوبی هستی، پس عددی که باید جایگزین علامت سوال شود را پیدا کن!

نکته سنج و باهوشا بگن: مرد تصویر با کدومیکی از این خانم خوشکلا عروسی می کنه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا