;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت : منظره پاییزی مورد علاقه‌ات کدومه!؟

تست شخصیت براساس منظره پائیز: هنگامی که برگ های پاییزی روی زمین می ریزند، به ما یادآوری می کنند که چگونه چرخه های طبیعت در زندگی ما منعکس می شوند. پاییز مانند جدایی است، زمانی برای رها کردن خود. در تست شخصیت براساس منظره پائیز شما باید تصویری از منظره پاییز را انتخاب کنید که بیشتر توجه شما را جلب کرده است. قطعا انتخاب شما، نکات جالبی درباره شما ارائه می دهد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس منظره پائیز همراه باشید.

بیشتر بخوانید: حکایت ضرب المثل زیر آب زدن!

تست شخصیت براساس منظره پائیز

انتخاب های ما در زندگی با ضمیر ناخودآگاه ما ارتباط مستقیم دارد. ضمیر ناخودآگاه ما می توانند در نوع انتخاب ما موثر باشند. بدین ترتیب روان شناسان با درک این موضوع تلاش دارند میان انتخاب افراد و نوع شخصیت آنها ارتباطاتی را شناسایی کنند. به این ترتیب تست های شخصیت شناسی می توانند از خصوصیات روحی و روانی افراد  پرده بردارند. با تست شخصیت شناسی منظر با بخش سرگرمی چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: 5 تفاوت میان دو تصویر قورباغه سبز را پیدا کن!

تست شخصیت براساس منظره پائیز

شاید بپسندید: چیستان: جانوری خطرناک است که اگر اسمش را وارونه کنیم، یک واحد اندازه گیری می شود!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه چشات تیز باشه تو یه نگاه آدم فضایی تصویر رو پیدا می کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید:تست هوش :اتوبوس به کدام سمت حرکت می کند، چپ یا راست؟

تفسیر تست شخصیت براساس منظره پائیز

اکن.ون که تصویر مورد نظر خود را انتخاب کرده اید، بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید. ما اطمینان داریم که نتایج شگفت انگیز خواهد بود. با تست شخصیت براساس منظره پائیز همراه باشید.

شاید بپسنددید: تست روان شناسی: ویژگی اصلی شخصیتی ات چیه!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:چیستان: کدام فلز است که اگه برعکسش کنید یک سبزی می شود؟

تست شخصیت براساس منظره پائیز

انتخاب منظره پاییز 1

اگر تصویر شماره یک را انتخاب کرده اید باید بدانید که شما نیز مانند  برگ های پاییزی مدام در حال تغییر هستید. البته این موضوع به خودی خود، چیز خوبی است! با این حال، چیزهای زیادی در زندگی شما اتفاق می افتد، ممکن است عادات بد شما افزایش یابند،  دوستانی که بدین ترتیب از شما دور می شوند و …. حتی تغییراتی در شغل شما ایجاد شود. به هر صورت باید گفت این مسائل نسبی است اما موضوعی که حتمی است این است که شما عاشق تنوع رنگی زندگی هستید! شما همیشه به راحتی با چیزهایی مانند سرگرمی های جدید، برنامه های تلویزیونی و دوست یابی درگیر می شوید.

شاید بپسندید:کدامیک از افراد تحت تعقیب، همسر این زن است!؟

انتخاب منظره پاییز 2

اگر این تصویر، تصویری بوده که شما مجذوب آن شدید، باید بگویم که نیاز دارید در وضعیت روحی و روانی خود تجدید نظر کنید. شما از آن دسته افرادی هستید که طبق تمایل مردم زندگی می کنید. دقیقا آن طور که مردم دوست دارند، هستید. فردی هستید که همیشه خود را از مسیر دیگران خارج می کنید و علاقه به رقابت با آنها ندارید.

به این ترتیب زندگی شما در حال شکستن موانع خود و عدم رقابت با دیگران است. شما قصد دارید فقط روی فناوری اطلاعات کار کنید و نمی خواهید از افراد دیگر “بهتر” باشید. به نظر تا اندازه این مسئله خوب است، اما باید بدانید که انسان موجود اجتماعی است و برای موفقیت باید با دیگران رقابت کند.

 انتخاب منظره پاییز  3

مردم شما را به خاطر مهربانی و صداقت شما تحسین می کنند. فرد شوخ طب و بامزه ای هستید! همیشه در جمع خاطرات خوبی از گذشته نقل می کنید تا دیگران را شاد کنید. اما به یاد داشته باشید که باید گاهی لحظاتی خاص را فقط برای خودتان اختصاص دهید. اگرچه ترجیح می‌دهید همیشه با همه خوب باشید، اما باید کسانی را که آنطور که شایسته شماست با شما رفتار نمی‌کنند، کنار بگذارید.

به انجام کارهای درست در زندگی ادامه دهید و اجازه دهید دیگران به کار خودشان رسیدگی کنند!

احتمالاً بپسندید: مهارت کارآگاهی داشته باشی فرد مشکوک به قتل رو شناسایی می کنی!

انتخاب منظره پاییز  4

شما عاقل، مراقب و دارای قلب بزرگی هستید. اگرچه ممکن است گاهی اوقات کمی فراموشکار باشید، اما مردم اهمیتی نمی دهند زیرا می دانند که شما همیشه چیز جالبی را تجربه می کنید. علاوه بر این، شما این کار را از روی عمد انجام نمی دهید!

چیزی که در مورد شما بسیار منحصر به فرد است این است که حتی اگر حالتان خوب نباشد و برای افراد ناخوشایند وقت نداشته باشید، اما همیشه مهربانی را به آنها هدیه می دهید. چرا که دقیقا همین مسئله را از دیگران انتظار دارید.

می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:زیباترین قسمت صورت یا اندام متولدین ماههای مختلف دقیقا کجاست؟!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تفاوت های تصویر دو درخت پاییزی را پیدا کنید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه ریاضی ات خوبه با حرکت دادن 2 چوب کبریت معادله را اصلاح کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: بگو اول چی دیدی تا بهت بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

 هوش کارآگاهی داشته باشی، داستان ترسناک تصویر را پیدا می کنی!

فقط یه باهوش نابغه میتونه تو 10 ثانیه این چالش ریاضی را حل کنه؟

داستان خر مفت و زن زور، حکایتی شنیدنی و جالب!

یکی از منظره ها را انتخاب کن تا بگم آیا روی اطرافیانت تأثیرگذار هستی یا خیر!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا