;
تفریح و سرگرمی

یکی از فانوس ها را انتخاب کن تا بهت بگم در برابر چالش ها و مشکلات واکنش‌ات چی هست!؟

تست شخصیت براساس فانوس: آیا در موقعیت های چالش برانگیز آرام هستید یا تنش؟ جرات داری بفهمی؟ آیا تحت فشار آرام هستید یا در مواجهه با چالش ها دچار تنش می شوید؟ زمان آن فرا رسیده است که با تست شخصیت براساس فانوس به این موضوع پی ببریم. این ارزیابی منحصر به فرد، بینش های ارزشمندی در مورد شخصیت و مکانیسم های مقابله ای شما ارائه می دهد. برای کشف اینکه واقعاً چه کسی هستید آماده اید؟ اکنون با مجله خبری چشمک همراه شده و در تست شخصیت براساس فانوس شرکت کنید!

شاید بپسندید: فقط افراد با تمرکز بالا می توانند 7 حیوان مخفی را در تصویر این کوهنورد پیدا کنند!

تست شخصیت براساس فانوس

سناریویی را تصور کنید که در آن با سه فانوس روبرو هستید. هر یک منحصر به فرد است و جوهر و جذابیت خاص خود را دارد. اما نکته اینجاست – انتخاب شما می تواند جنبه های زیادی را در مورد شخصیت شما آشکار کند، از جمله اینکه چگونه به موقعیت های چالش برانگیز واکنش نشان می دهید. آیا شما فرد آرامی هستید که خونسردی خود را حفظ می کنید یا زمانی که فشار وارد می شود دچار تنش می شوید؟ خب بیایید بفهمیم.

شاید بپسندید:اگر پلنگ برفی استتار شده را تشخیص دادی، بینایی و دقت‌ات مثل عقابه!

تست شخصیت براساس فانوس

شاید بپسندید:اگه دقت و تیزبنی ات مثل شاهینه، بگو اشتباه تصویر دخترک جلو آینه چیه!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه نابغه ریاضی هستی، 1 چوب کبریت را جابه جا کن تا معادله درست شود

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل آخرش معلوم شد توی ظرف یارو چی بود

تفسیر تست شخصیت براساس فانوس

به یاد داشته باشید، سریع انتخاب کنید و بیش از حد به آن فکر نکنید، اجازه دهید ناخودآگاه تان، شما را به سمت فانوس مورد نظرتان راهنمایی کند، فانوسی که بیشترین طنین را در درون خود دارد.

شاید بپسندید:فقط افرادی که دقت شون بالاست، 10 تفاوت تصویر مادر و فرزند را پیدا می کنند!

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگر در یک نگاه سیب متفاوت را پیدا کنی، تمرکزت 20 هست!

تست شخصیت براساس فانوس

فانوس 1

اگر به سمت فانوس اول کشیده شده اید، باید بدانید که این فانوس نماد آرامش و صلح است. شما فردی هستید که دارای توانایی ذاتی برای حفظ آرامش و خونسردی حتی در موقعیت های چالش برانگیز هستید.

طبیعت متشکل شما نه تنها به شما کمک می کند تا استرس شخصی خود را مدیریت کنید، بلکه هاله ای آرام بخش ایجاد می کند که می تواند اطرافیان شما را نیز آرام کند. با این حال، به یاد داشته باشید که نباید اجازه دهید که دیگران آرامش شما را با بی تفاوتی اشتباه بگیرند.

شاید بپسندید: نابغه ها در یک نگاه متوجه اشتباه تصویر کودک می شوند!

فانوس 2

انتخاب فانوس دوم نشان دهنده شخصیتی است که با مشکلات شکوفا می شود. چالش ها شما را دلسرد نمی کنند، بلکه به شور و اشتیاق شما دامن می زنند.

واکنش‌های تنش‌آمیز شما لزوماً منفی نیستند، بلکه فقط اشتیاق شما را برای غلبه بر موانع آشکار می‌کنند. شما کسی هستید که دیگ را بهم می‌زنید، عمل را هدایت می‌کنید و برای پیشرفت فشار می‌آورید. با این حال، مطمئن شوید که مشکلات شما برای دیگران طاقت فرسا نمی شود.

فانوس 3

اگر فانوس سوم توجه شما را جلب کرد، به این معنی است که شما رویکرد متعادلی به زندگی دارید. شما نه آشکارا آرام هستید و نه بیش از حد متشنج.

شما تمایل دارید که تعادل هماهنگ بین این دو را حفظ کنید و با شرایط موجود سازگار شوید. این انعطاف‌پذیری به شما این امکان را می‌دهد که موقعیت‌های چالش برانگیز را به طور موثر مدیریت کنید و این مسئله از شما فردی متعادل و قابل اعتماد می سازد.

امیدوارم از تست شخصیت براساس فانوس استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: با انتخاب یکی از این خرگوش ها می تونی اطلاعات جالبی را درباره خودت و اطرافیانت بفهمی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فقط یه باهوش نابغه میتونه تو 10 ثانیه این چالش ریاضی را حل کنه؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:با حل کردن معادله آخر، ضریب هوش ات رو ارزیابی کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان مرد حکیم و حاکم شهر!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: خوش بین هستی یا بدبین!؟ اگه مطمئن نیستی فقط یکی از تصاویر روخانه را انتخاب کن!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

چمدان متعلق به کدام یک از دخترهاست؟

داستان ضرب المثل حرفهای بند تنبونی!

آیا می دانید که انگشتان شست شما از ویژگی های شخصیتی شما می گویند!

 اگه تو 10 ثانیه اشتباهات آشپزخانه خانم خانه دار را پیدا کنی، دقت و تمرکزت مثل عقابه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا