;
تفریح و سرگرمی

چمدان متعلق به کدام یک از دخترهاست؟

تست شخصیت براساس صاحب چمدان: احتمالاً هر روزه شما با چنین تست هایی روبرو می شوید. تست های تصویری که ادعا می کنند می توانند زوایای پنها شخصیتی شما را منعکس کنند. جدا از درستی یا نادرستی کامل این تست ها، به نظر می رسد که نفس وجود این تست ها می تواننند به ما کمک زیادی کنند. این تست ها امروز بیشتر جنبه تفریح و سرگرمی پیدا کرده اند و همین مسئله کافی است. دغدغه های زندگی جدید در حال فرسوده کردن ماست و بی توجهی ما هر چند اندک به آنها می تواند، خوشی را برای ما به ارمغان آورد.

البته ناگفته نماند که روانشناسان دریافته اند که آدمی ممکن است در قبال بعضی از موقعیت واکنشی متفاوت و یا مشابه از خود نشان دهد. همین مسئله سبب شکل گیری یک معیار شناختی برای آنان شده است. برخی از تصاویر شخصیت شناسی در همین جهت شکل گرفته اند و نتایج آنها تا اندازه ای قابل اتکا است.

انتخاب افراد برای پذیرفتن یک چیز، اولین تصور و دید از یک پدیده و شی، همه و همه مربوط به ضمیر ناخودآگاه انسان می باشد. ضمیر ناخودآگاه آدمی نقش جدی در رفتارها و انتخاب های آدمی دارد. براساس همین موضوع، انسان در شرایط مختلف رفتارهای خاصی از خود بروز می دهد. شاید تست های شخصیت شناسی زمینه خوبی را ایجاد کرده اند که ضمیر ناخودآگاه آدمی بیشتر شناسایی شود. تست های شخصیت شناسی تصویری براساس چنین رویکردی ایجاد شده اند و تلاش دارند ما را بیشتر با خودمان آشنا سازند.

در تصویر ذیل، دو دختر بر سر یک چمدان در فرودگاه با هم دعوا می کنند. به نظر شما کدامیک از این دو خانم، صاحب چمدان است. می توان بر اساس پاسخ خود، متوجه شوید که طرز فکر شما چه چیزی را آشکار می کند. در تست شخصیت براساس صاحب چمدان شما خواهید توانست براساس انتخابتان، خود را بهتر بشناسید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس صاحب چمدان همراه باشید.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل حرفهای بند تنبونی!

تست شخصیت براساس صاحب چمدان

امروز انتخاب به شما ثابت خواهد کرد. اگرچه هیچ پاسخ واحدی وجود ندارد، اما ممکن است که هر کسی ممکن است بنا بر ضمیر ناخودآگاه خود یکی را صاحب چمدان بداند. در واقع شما یک تست شخصیت شناسی دارید که به شما اجازه می‌دهد توسط حواس و باورهای خود غرق شوید. پس از پاسخی که ارائه می دهید، می تواند افکارتان را مشخص کند. اینکه واقعا چه چیزی در افکارتان می گذرد. به یاد داشته باشید که آنچه بعداً می خوانید باید آن را با نگرش ها و رفتارهای خود مقایسه کنید. ببینید تا چه اندازه تطابق دارد.

دو زن در فرودگاه همدیگر را ملاقات می کنند. به نظر می رسد یکی از آنها بسیار خونسرد است. به نظر می رسد این دو بر سر چمدانی با هم دعوا می کنند. احتمالا چمدان هر دو یک شکل بوده است. هر دو احساس می کنند که صاحب چمدان هستند. فقط شما می توانید تشخیص دهید که در این تست شخصیت براساس صاحب چمدان، صاحب چمدان چه کسی است و با توجه به پاسخ خود، متوجه خواهید شد که طرز فکر شما چه چیزی را آشکار می کند.

شاید بپسندید:آیا می دانید که انگشتان شست شما از ویژگی های شخصیتی شما می گویند!

تست شخصیت براساس صاحب چمدان

شاید بپسندید:اگه دقت و تیزبنی ات مثل شاهینه، بگو اشتباه تصویر دخترک جلو آینه چیه!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه نابغه ریاضی هستی، 1 چوب کبریت را جابه جا کن تا معادله درست شود

.

.

.

شاید بپسندید: اگر در یک نگاه سیب متفاوت را پیدا کنی، تمرکزت 20 هست!

پاسخ به تست شخصیت براساس صاحب چمدان

شاید بپسندید:فقط افرادی که دقت شون بالاست، 10 تفاوت تصویر مادر و فرزند را پیدا می کنند!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه تو 10 ثانیه اشتباهات آشپزخانه خانم خانه دار را پیدا کنی، دقت و تمرکزت مثل عقابه!

تست شخصیت براساس صاحب چمدان

دختر سمت چپ

اگر این زن جوان را در تست شخصیت براساس صاحب چمدان، صاحب چمدان می‌دانید، احتمالاً فردی احساساتی هستید که بین ذهن و قلب، همیشه قلب و احساسات را ترجیح می‌دهید. همچنین، شما می توانید یک دوست عالی باشید که گاهی اوقات می تواند ناراحتی های خود را کنار بگذارد و با دوستان به خوبی رفتار کند.علاقه فراوانی دارید که به اطرافیان و کسانی که دوستشان دارید، کمک کنید. علاوه بر این، تخیل باورنکردنی دارید که روز به روز به شما الهام می‌دهد تا ایده‌های شگفت‌انگیزی خلق کنید.

شاید بپسندید: نابغه ها در یک نگاه متوجه اشتباه تصویر کودک می شوند!

دختر سمت چپ

دختر سمت راست

اگر این خانم جوان را صاحب چمدان صورتی می دانید، شما فردی جدی و قابل اعتماد هستید. ترجیح می دهید همه چیز را به موقع و با جزئیات برنامه ریزی کنید تا همه چیز برای شما خوب پیش برود. به همین ترتیب، شما همیشه به دنبال توسعه و تکامل هستید، مهارت های جدید یاد می گیرید و همیشه خود را آموزش می دهید تا بهترین باشید.

شاید بپسندید: پرنسس های دیزنی وقتی متأهل شده و بچه دار می شوند!

تست شخصیت براساس صاحب چمدان

امیدوارم از تست شخصیت براساس صاحب چمدان امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: با انتخاب یکی از این خرگوش ها می تونی اطلاعات جالبی را درباره خودت و اطرافیانت بفهمی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فقط یه باهوش نابغه میتونه تو 10 ثانیه این چالش ریاضی را حل کنه؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:با حل کردن معادله آخر، ضریب هوش ات رو ارزیابی کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان مرد حکیم و حاکم شهر!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: خوش بین هستی یا بدبین!؟ اگه مطمئن نیستی فقط یکی از تصاویر روخانه را انتخاب کن!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

جهانگرد بیچاره از کدوم درب خارج بشه تا از موقعیت خطرناک نجات پیدا کنه!

فقط نابغه ها متوجه میشن: چه چیز غیر عادی در تصویر می بینید؟

داستان کوتاه تاریخی ماست و خیار ناصرالدین شاهی!

قدرت تمرکز و بینایی ات رو با پیدا کردن 16 اسب تصویر ارزیابی کنید!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا