;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت براساس شکل ناخن: ببین شکل ناخن ات چه جوری هست تابگم چیکاره ای!؟

تست شخصیت براساس شکل ناخن : ناخن های دست شما چه چیزی را در مورد شخصیت شما آشکار می کنند؟ با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس شکل ناخن همراه شوید. برخی از کوچک‌ترین عادت‌های شخصی ما، مانند اینکه چگونه ناخن‌هایمان را کوتاه می‌کنیم، طول انگشتانمان، یا حتی شکل طبیعی ناخن‌هایمان، می‌تواند بیشتر از آنچه که حدس می‌زنید درباره ویژگی‌های شخصیتی منحصربه‌فرد ما آشکار کند.

در این مقاله به برخی از دلایلی که ناخن‌های دست ما می‌توانند شخصیت درونی ما را آشکار کنند و آنچه که ناخن‌های شما در مورد شما می‌گویند می‌پردازیم. بیایید به برخی از تحقیقات در مورد طول انگشت و شکل ناخن و معنای آن برای شخصیت نگاه کنیم.

شاید بپسندید: به این دو عاشق دلداده کمک کنید کیف پولشون رو پیدا کنند تا آبروشون تو رستوران نره!؟

طول انگشت و ویژگی های شخصیتی مردانه یا زنانه

تحقیقات انجام شده توسط دپارتمان روانشناسی در دانشگاه آلبرتا کانادا مشخص کرده است که طول انگشت مردان و ارتباط آن با خلق و خو را مورد بررسی قرار داد. محققان می گویند که دلیل روشنی برای بررسی طول انگشت وجود دارد زیرا “نسبت طول انگشت (نشان به انگشت حلقه) یک ویژگی جنسی دو شکلی است که در گونه های مختلفی از انسان و موش گرفته تا فنچ گورخری یافت می شود.

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا در 5 ثانیه، اشکال اصلی این تصویر فانتزی را پیدا می کنند!

تحقیقات نشان می دهد که به طور متوسط، انگشت اشاره مردان نسبت به انگشتر نسبتاً کوتاهتر از زنان است. این تئوری این است که نسبت طول انگشتان انگشت اشاره و انگشت حلقه به میزان استروژن یا تستوسترونی که نوزاد در دوران رشد در رحم دریافت می کند، مرتبط است.

مطالعه کانادایی همچنین نشان داد که بین افسردگی مردان و طول انگشتان آنها ارتباط وجود دارد. آنها دریافتند که نسبت زنانه‌تر طول انگشت با افسردگی در مردان مرتبط است. مطالعات دیگر ارتباطی بین کوتاه‌تر بودن انگشت اشاره در مردان و علائم ADHD، وابستگی به الکل، اوتیسم، پرخاشگری، رهبری، تمایل به روان‌پریشی و سایر ویژگی‌ها را نشان داده‌اند.

برای زنان، انگشت اشاره کوتاهتر نشان دهنده افزایش خطر بی اشتهایی و ابراز وجود است. انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره برای زنان نشان دهنده افزایش خطر پرخوری عصبی، رفتار روان رنجور، رفتار روانی، حافظه بصری و مهارت های کلامی است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی راننده ناشی: کدوم راننده ناشیه و رستوران رو بهم ریخته!؟| از کی باید خسارت گرفت!؟

تست شخصیت براساس شکل ناخن

شکل ناخن شما در باره شما چه می گوید. به شکل ناخن دقت کنید.شما با کمک تست شخصیت براساس شکل ناخن خواهید توانست تا خود را بهتر بشناسید. اینکه اساساً چگونه فردی هستید!؟ پس این تست شخصیت شناسی را از دست ندهید و با مجله خبری چشمک همراه شوید. کافی است به شکل ناخن انگشت خود نگاهی بیندازید و آن را با ناخنی که شبیه ناخن های موجود در تصویر است، مقایسهکنید. ما مطمئن هستیم که از آنچه خواهید خواند شگفت زده می شوید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر استخر: چقدر تیزبینی؟ پس اشکال تصویر استخر رو تو 3 ثانیه پیدا کن!

تست شخصیت براساس شکل ناخن

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی نویسنده نوشته تخته کلاس: چه کسی جمله روی تخته رو نوشته!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی مادر و دختر: خانمه مادر کدوم یکی از این سه تا دختره! فقط باهوشا تو یه نگاه متوجه میشن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست هوش ژاکت، دزد مخفی کدوم بچه ست؟ کارآگاههای حرفه ای زود می گیرن!

پاسخ تست شخصیت براساس شکل ناخن

پس از مقایسه ناخن خود و شکل این تصاویر، فرم ناخنی که به ناخن شما نزدیک است را انتخاب کنید. سپس تفاسیر را بخوانید.

شکل ناخن شماره 1

شکل ناخن شماره 1

اگر شکل ناخن شما در تست شخصیت براساس شکل ناخن به این شکل باشد باید بگوئیم که به صورت کلی شما فردی آرام، عمل گرا، متعادل و مستقل با ذهنیت عالی هستید. افرادی با این شکل ناخن، قابل اعتماد هستند و نسبت به گفتار و کردار خود احساس مسئولیت زیادی دارند. چنین افرادی معمولاً مدیر متولد می شوند.

شاید بپسندید: آزمون شناخت مادر کودک در حال بازی: نکته سنجا بگن کدوم خانمه مادر بچه است!؟

شکل ناخن شماره 2

شکل ناخن شماره 2

از ویژگی های اصلی افراد دارای این شکل ناخن در تست شخصیت براساس شکل ناخن: تیزبینی، انعطاف پذیری، مدبر و مدبر بودن است. این افراد بسیار سریع ناراحت و عصبانی می شوند.افراد با چنین ناخن هایی معمولاً حریص و پرخاشگر و همچنین تا اندازه ای حسود هستند.

شاید بپسندید: معمای شیشه شکسته و سرقت الماس: الماس را کی دزدیده؟تست هوشی که FBI از حل آن عاجر است!

شکل ناخن شماره 3

شکل ناخن شماره 3

افراد دارای چنین شکل ناخن در تست شخصیت براساس شکل ناخن باشید، باید بدانند که تست شخصیت شناسی براساس شکل ناخن به ویژگی های کلی آن ها نیز اشاره کرده است. این افراد خودخواه، حسابگر و فرصت طلب هستند. آنها عاشق تجمل هستند و می توانند به راحتی توجهات را به خود جلب کنند.

احتمالاً بپسندید: شما کدومیک از این دو دختر را نجات میدی!؟ | پاسخی که میدی نشون میده چه اندازه آدم عمیقی هستی!

شکل ناخن شماره 4

تست شخصیت براساس شکل ناخن

افراد دارای این نوع ناخن در تست شخصیت براساس شکل ناخن: این افراد گرم مزاج و بی حوصله و تا اندازه ای سریع هستند. هر چه ناخن‌ها کوتاه‌تر باشد، فرد نسبت به خود و دیگران خواستارتر است. آنها همیشه برای یافتن راه خود تلاش می کنند و کمال گرایان اصلاح ناپذیری هستند.

احتمالاً بپسندید: تو تصویر اول چی دیدی، بگو تا بهت بگم تو دوستی چه جوری آدمی هستی!؟ رفیق بازی یا خائن!؟

شکل ناخن شماره 5

تست شخصیت براساس شکل ناخن

روح های شکننده، لطیف و عاشقانه با آرمان های بزرگ از ویژگی های افراد دارای این شکل ناخن است. آنها دوست دارند برای دیگران احساس مفید بودن کنند، آنها بسیار احساساتی هستند و به راحتی توهین می شوند.

شاید بپسندید: کدومیکی از این دو نفر واقعیت را می‌گوید،رئیس بانک یا دزد بانک!؟|فقط تیزهوشا قادر به پاسخ دادن هستند!

شکل ناخن شماره 6

تست شخصیت براساس شکل ناخن

افراد دارای این نوع ناخن در تست شخصیت براساس شکل ناخن: هنرمندانی با شخصیت ظریف و تغییرات خلقی دائمی و همیشه در آستانه فروپاشی عصبی هستند. آنها می خواهند شناخته شوند و مشهور شوند. این افراد از باخت متنفرند.

احتمالاً بپسندید: تیزبین واقعی می‌تونه تو یه نگاه تفاوت های دو تصویر مادر و کودک و پرستار را پیدا کنه!

ناخن های دست و اختلالات شخصیتی

سوهان کردن بیش از حد، گاز گرفتن یا چیدن ناخن‌ها می‌تواند دلیل مشکلات سلامت دست باشد. اغلب، این رفتارها ممکن است خروجی برای استرس شدید برای یک فرد باشد. ناخن جویدن عادتی است که کودکان اغلب در اوایل بزرگسالی از آن خارج می شوند. ادامه جویدن ناخن‌ها ممکن است نشانه‌ای از این باشد که اضطراب یا استرس برای شما طاقت‌فرسا شده است و به یک راه خروج نیاز دارید. در موارد شدید، زمانی که افکار ناخن جویدن و نیاز به جویدن آنها در فعالیت های روزانه اختلال ایجاد کند یا منجر به خلق و خوی منفی شود، ناخن جویدن می تواند به یک اختلال شخصیت وسواسی-اجباری تبدیل شود.

شما می توانید تست شخصیت براساس شکل ناخن را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اگه نکته سنج و دقیقی، بگو که کدوم یکی از این دو زن و شوهر میخان از هم طلاق بگیرن!؟

 

 

 

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی خود را  با حرکت دادن 1 چوب کبریت و اصلاح معادله محک بزنید!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

اگه بتونی جوجه های کرکی جغد شاخدار را تو تصویر تشخیص بدی، واقعاً چشای تیزی داری!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: فقط هرکول پوآرو تو یه نگاه تونست مجرم تحت تعقیب را تو این تصویر شناسایی کنه!|خودتو امتحان کن!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل شاهینه، پس تفاوت های این تصویر زیبا را در 5 ثانیه پیدا کن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از این دو نفر دزد هستند!؟|به پلیس در شناسایی دزد تصویر کمک کنید!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: یه زنبور ناقلا خودشو تو رختخواب مخفی کرده، قبل اینکه دخترک رو نیش بزنه پیداش کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:چیزی که تو نگاه اول می بینی، کلیت شخصیت ات رو روشن می کنه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: یه پرنده دریایی وحشی تو تصویر پنهون شده، فقط یه چشم عقابی میتونه ببینتش!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگه باهوشی، سریع بگو شوهر این خانم خوشکله کدوم یکی از این مردای خوش تیپه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود

شناسایی ربات در خانه:با یک دلیل محکمه پسند اگه بگی ربات تصویر کدوم یکی هست،آخر باهوشایی!

آزمون شناسایی فرد چپ دست: فقط باهوشا تو یه نگاه میتونن بگن که کدوم یکی از افراد تصویر چپ دسته!؟

 شناخت فریبکار:یکی از این بزرگوارا برای فرار از کار تظاهر می کنه مشکل داره، اما کدومیکی!؟

اگه نقاش این تصویر بودی، خورشید را کدوم قسمت تصویر می کشیدی!؟ بگو تا بگم ویژگی اصلی‌ات چیه!؟

آزمون شناخت زن خوش شانس: اگر نابغه ای سریع بگو که کدوم یکی از این دو زن در خطر نیست!؟

شناسایی حلزون کجاست؟| تیزبین باشی می تونی یه حلزون بامزه رو تو تصویر پیدا کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا