;
تفریح و سرگرمی

درونگرا و خجالتی هستی یا کاملاً اجتماعی و برونگرا!؟| یه تخم مرغ رنگی رو انتخاب کن تا بهت بگم!

تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی: یک تخم مرغ را انتخاب کنید و متوجه شوید که آیا شما فردی خجالتی و درونگرا هستید یا فردی کاملاً اجتماعی و برونگرا!؟ بیایید از طریق این تست شخصیت منحصر به فرد کمی همدیگر را بهتر بشناسیم: آیا می دانید که به لحاظ شخصیتی چه جور آدمی هستید؟ با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون تشخیص همسر مرد گانگستر: اگه باهوشی بگو کدومیکی از این 3 تا خانم، همسر مرد گانگستره!

تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی

تصاویر تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی ممکن است منعکس کننده شما باشند. ما به شما نیاز داریم که صد در صد صادق باشید و این سطور را با دقت بخوانید. ما می دانیم که این مطالعه می تواند در مورد نحوه زندگی شما صحبت کند. ما به شما 5 ثانیه فرصت می دهیم تا روی تخم مرغی تمرکز کنید که بیشتر توجه شما را به خود جلب می کند. چه تخم مرغی را انتخاب می کنید؟

شاید بپسندید: اگه تمرکزت بالا باشه خیلی سریع نکته اصلی تصویر را پیدا می کنی!؟

این تست شخصیتی واقعاً شگفت انگیز است! شما فقط باید تخم مرغ رنگی را انتخاب کنید که بیشتر توجه شما را جلب کرده است. احتمالاً نوع رنگ این تخم مرغ ها اطلاعات مهمی را به شما ارائه خواهند کرد؟ بیایید مراقب باشیم، ما معتقدیم که هر کدام پاسخ های منحصر به فردی برای شما دارند. تصویر تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی را با هم مرور می کنیم.

شاید بپسندید: 5 تفاوت ریز بین دو تصویر این کودکان مدرسه ای هست، اگه تیزبین باشی در 5 ثانیه پیداشون می کنی!

تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی

احتمالاً بپسندید: یکی از این دو زن در خطره، اگه ذهن کارآگاهی داشته باشی سریع تشخیص میدی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تو عکس چی دیدی تا بفهمی که آیا به عشق واقعی اعتقاد دارید یا خیر!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: اول نیم رخ دیدی یا نصف صورت تا بگم خلق و خوی شما چطور است!؟

پاسخ تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی

چه تخم مرغی را انتخاب کردید؟ اجازه دهید این تست شخصیت شما را غافلگیر کند. حالا که تخم مرغ مورد نظر خود را انتخاب کردید، بهتر است به تفاسیر مراجعه کنید.

احتمالاً بپسندید: اگر دقت ات خوب باشه، میتونی 3 تفاوت بین توله سگ ها را در 6 ثانیه پیدا کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: الان که داری عکس رو نگاه می کنی یه گربه داره دیدت میزنه، اگه تیزبین باشی می بینیش!

تخم مرغ رنگی شماره 1

تخم مرغ رنگی شماره 1

در صورت انتخاب این تخم مرغ در تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی: شما فردی هستید که برای دنبال کردن اهدافتان انگیزه و انرژی دارید. به همین ترتیب، شما فردی بی پروا هستید که از  تمسخر دیگران نمی ترسید و به همین علت دیگران شما را فردی با ابتکار عمل می بینند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی زندانی بی گناه: ضریب هوشی بالای خودتو با پیدا کردن زندانی بی گناه، اثبات کن!

تخم مرغ رنگی شماره 2

تخم مرغ رنگی شماره 2

اگر این تخم مرغ را در تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی انتخاب کردید: شما فردی هستید که می توانید کمی محتاط باشید، اما در پیگیری هر یک از اهداف خود محتاط هستید. شما فردی هستید که برای دستیابی به بهترین نتایج بر اساس روش ها برنامه ریزی و عمل می کنید: مهربان، فهمیده و دانش جدید را به خوبی درک می کنید.

حکایت دزد نادان و صاحبخانه زرنگ از سری داستان های پندآموز کلیله و دمنه!

تخم مرغ رنگی شماره 3

تخم مرغ رنگی شماره 3

در صورت انتخاب این تخم مرغ در تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی: شما فردی هستید که تسلیم خودانگیختگی هستید و آزادی، موتور اصلی انگیزه شماست. به همین ترتیب، شما مجذوب چیزهای مرموز هستید و دوست دارید چیزهای جدیدی را تجربه کنید: شما فکر می کنید، شنونده خوبی هستید و حتی می توانید نسبت به احساسات دیگران بسیار حساس شوید.

شاید بپسندید: کمک آزمون شناسایی چوب بر آماتور: کدامیک از این دو چوب بر، کارش رو خوب بلد نیست و آماتوره!؟

تخم مرغ رنگی شماره 4

تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی

اگر این تخم مرغ را در تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی انتخاب کردید: احساسات شما به راحتی در برابر افرادی که ملاقات می کنید برانگیخته می شود، همچنین این مسئله، لحظات فراموش نشدنی را برایتان فراهم می کنید: کنترل عاطفی خوبی دارید، می دانید چگونه گوش کنید و به طور کلی، مشاور خوبی هستید. شما هر روز زندگی خود را به سمت بهتر شدن هدایت می کنید و معمولاً اهدافی میان مدت و کوتاه مدت برای خود تعیین می کنید.

شاید بپسندید: فنچ تصویر رو تو 5 ثانیه پیدا کنید! | فقط اونایی که ادعای تیزبینی دارند و فکر می‌کنند چشم عقابین، بیان!

تخم مرغ رنگی شماره 5

تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی

در صورت انتخاب این تخم مرغ در تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی: شما از آن دسته افراد معتبری هستید که همیشه به دنبال متمایز شدن از بقیه هستید، چه به خاطر شخصیت و چه به دلیل نوع بودنتان. از طرف دیگر، شما با انگیزه حرکت می کنید، بنابراین باید تقریبا همیشه متمرکز بمانید: توجه زیادی دارید، مراقب هستید و دوستان خود را به خوبی انتخاب می کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون بینایی با پیدا کردن آهو: اگر فکر می‌کنی تیزبین‌ هستی،آهو را در تصویر پیدا کن!

تخم مرغ رنگی شماره 6

تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی

اگر این تخم مرغ را در تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی انتخاب کردید: شما احتمالاً فرد آرامی هستید و همیشه قبل از اقدام، بیش از 2 بار فکر می کنید. افراد نزدیک به حلقه شما برای شما احترام زیادی قائل هستند و به طور کلی به عنوان یک “روح خوب و مهربان” دیده می شوید و این نماد شماست.

امیدوارم از تست شخصیت براساس تخم مرغ رنگی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: همین که تصویر رو دیدی چی چیزی رو درک کردی!؟| سریع بگو تا بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!؟

 

 

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

احتمالاً بپسندید: شاید کمی عجیب باشد، اما با انتخاب یکی از این گل ها متوجه میشی که برای موفقیت چی کم داری!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: فقط یه تیزبین میتونه تو یه نگاه عدد “292” را در میان 929 ها پیدا کنه؟ | فقط 15 درصد افراد موفق میشن!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: حکایت نه خانی آمده نه خانی رفته!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: معمای شناسایی خون آشام در منزل: اگه باهوشی، بگو که خون آشام واقعی تصویر چه کسی است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت بینایی با شیر: چند شیر آفریقایی را تو این عکس می بینی!؟ فقط تیزبین ها موفق میشن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:کدوم منظره نظرت رو جلب کرد تا بگم چه چیزی مانع پیشرفت‌ات هست و تو رو عقب نگه میداره !؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: کدوم یکی از افراد کافه یه قاتله!؟ | اگه پیداش کنی واقعا هوش پلیسی بالا داری!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشکالات تصویر: اگر بتوانید در 7 ثانیه اشکالات این تصویر را پیدا کنی، نابغه ای!

چالش تصویری چیست؟

چالش تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. اما همگی برای افزایش دادن فعالیت های مغزی مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگه میخای بفهمی چه اندازه سخاوتمند و لاکچری هستی، بگو تو نگاه اول تو تصویر چی دیدی!؟

برایتان جالب خواهد بود

حکایت مرد دستفروش و الاغ حیله گری که فکر می کرد می تواند مرد دستفروش را خر کند!

به نظرتان کدام گاو قوی تر است، بگو تا بگم چه اندازه بین اطرافیانت فرد موثری هستی !؟

 افرادی که بینایی‌شان مشکل نداره، خیلی راحت چهره زن را در تصاویر مختلف این آزمون می‌بینند!+ 4 تصویر

نکته سنجی خودت را با شناسایی زنی که تظاهر می کنه خیلی پولداره، اثبات کن!

تا حالا کسی بهت گفته چه اخلاقای زشتی داری!؟ این تست رو انجام بده تا خودت بفهمی!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 16 =

دکمه بازگشت به بالا