;
تفریح و سرگرمی

تو تصویر چی دیدی تا بگم که آدم رمانتیکی هستی یا فقط فکر می کنی!| نتیجه عجیبه و جالبه!

تست شخصیت براساس برداشت: دقیقا چقدر رمانتیک هستید؟ برخی از ما می‌توانیم از بالای تپه‌ها فریاد بزنیم تا عشق بی‌پایان خود را نسبت به فرد مورد علاقه مان ابراز کنیم. در حالی که برخی از ابراز  آشکار احساسات اجتناب می کنند. مطمئنا، شما می دانید که در مورد عشق و عاشقی کجا ایستاده اید، اما آیا می دانید چقدر رمانتیک هستید؟ تتست شخصیت براساس برداشت ما فراتر از این است که به شما بگوییم رمانتیک هستید یا نه؟

شاید بپسندید: اگه خرس عروسکی رو تو این تصویر پیدا کردی،حتما بخاطر تیزبینی ات برا خودت اسپند دود کن!

این تست تا اندازه ای به این سوال پاسخ می دهد که چقدر در رابطه خود دارای ادبیات رمانتیک هستید؟ با بخش تفریح و سرگرمی چشمک و تست شخصیت براساس برداشت همراه شده و خود و اطرافیان خود را بهتر بشناسید.

شاید بپسندید: بازیکن متفاوت را در میان بازیکنان بازی مرکب شناسایی کنید!|قدرت دیدت را اثبات کن!

تست شخصیت براساس برداشت

تکمیل و انجام این تست شخصیتی آسان و ساده کافی است به تصویر ارائه شده زیر نگاهی بیندازید. اولین تصویری که در تست شخصیت براساس برداشت، توجه تان را جلب کرد، یادداشت کنید.آنچه ابتدا در این تصویر می بینید به شما کمک می کند تا پاسخ این سوال را پیدا کنید که چقدر به عنوان یک شریک رابطه، رمانتیک هستید؟ نیاز نیست به عکش زیاد خیره شوید. همان نگاه اول و برداشت اول مهم است.

شاید بپسندید: اگر هوش کارآگاهی داری در 5 ثانیه کسی که قصد کودک ربایی دارد را شناسایی کنید!

تست شخصیت براساس برداشت

احتمالاً بپسندید: اگه زندانی فراری حاضر در مراسم ازدواج را پیدا کنی، احتمالاً استعدادهای درخشان درس خوندی!

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: اشکال این تصویر زندان را تشخیص بدی آخر نابغه هایی!؟ | فقط افراد با ضریب هوشی بالا میتونن جواب بدن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت شناسی کفش جذاب از نظر شما کدام است؟ راز درونی تان برملا می شود!

پاسخ تست شخصیت براساس برداشت

اول چی دیدید؟

پسر

دختر

جمجمه

شاید بپسندید: معمای علمی سرما و گرما، اگر این دو نفر 24 ساعت در این شرایط باشند، چه کسی زودتر می میرد!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگر می خواهید اطرافیان خود را بشناسید، کافی است به انگشتان پای آنها دقت کنید!

.

.

دیدن پسر

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی چشات قویه، تفاوتهای تصویر گاو فانتزی رو پیدا کن!

دیدن پسر

در صورت دیدن پسر در تست شخصیت براساس برداشت: وقتی صحبت از روابط عاشقانه به میان می آید، روحیه ای شبیه به کودکان دارید. بله، شما عاشق دوست داشتن و مراقبت هستید، اما عدم هوش هیجانی شما درک نیازها و انتظارات همسرتان را برای شما دشوار می کند. در نتیجه، زمانی که آنها می خواهند شما قدم بردارید و ابتکار عمل کنید، ممکن است نشانه ها را از دست بدهید. ناتوانی شما در خواندن احساسات شریک زندگی تان باعث می شود آنها فکر کنند شما فردی غیررمانتیک هستید، در حالی که واقعیت این است که شما یک جوان رمانتیک هستید که هنوز برای تسلط بر بلوغ عاطفی به زمان نیاز دارد.

احتمالا بپسندید:قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این دو تا یه آتش نشان واقعی نیس!

دیدن دختر

دیدن دختر

اگر در تست شخصیت براساس برداشت، دختر دیدید: شما یک فرد رمانتیک ناامید کننده هستید. حتماً از کودکی رویای جذاب شاهزاده خود را می دیدید. شاید دوستان دانشگاهی شما را مسخره کردند که گفتید منتظر رسیدن فرد مناسب هستید. اما شما کسی هستید که به قدرت عشق واقعی اعتقاد دارید. شام با نور شمع در زیر ستاره ها برای شما بهترین حالت در تاریخ به نظر می رسد. اما شما کسی هستید که زیاد عاشق نمی شوید. تحت تاثیر قرار دادن شما و به آتش کشیدن قلب شما دشوار است. اما زمانی که این اتفاق بیفتد، همه چیز آتش بازی، اشتیاق داغ، و عاشقانه های شیرین از آنجاست.

شاید بپسندید: چی تو تصویر دیدی تا بگم چه جور آدمی هستی! | نتیجه شگفت زده ات می کنه!

دیدن جمجه

تست شخصیت براساس برداشت

در صورن دیدن جمجمه در تست شخصیت براساس برداشت: وقتی صحبت از عشق و عاشقی به میان می آید، ممکن است مردم فکر کنند که شما یک بدبین هستید. شما جلوه ای از عملی بودن و عقل گرایی هستید. به ندرت احساسات خود را ابراز می کنید. شما ظاهری از ناهمواری می‌سازید که به طرز ماهرانه‌ای احساسات نرم‌تر درونی شما را پنهان می‌کند. برای شما دشوار است که حرف خود را باز کنید و آسیب پذیری خود را حتی به شریک صمیمی خود نشان دهید.

شکستن دیوارهایی که در اطراف خود ساخته اید و از بین بردن احساسات آسان نیست. طبیعتاً مردم راه ساده‌تری را انتخاب می‌کنند و به شما برچسب غیررمانتیک می‌زنند. اما شخص مناسب می تواند رمانتیک را در شما به نمایش بگذارد و وقتی این اتفاق می افتد شما عاشق ترین عاشق دنیا هستید.

شاید بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل شاهینه، پس تفاوت های این تصویر زیبا را در 5 ثانیه پیدا کن!

امیدوارم از تست شخصیت براساس برداشت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:تست قدرت بینایی با استتار پلنگ: اگر قدرت دیدت عالی باشه،پلنگ مخفی را در تصویر پیدا می کنی!

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت خانواده واقعی: کدوم یکی از این دو خانواده تقلبی و فیک هستند!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: از چه چیز واقعاً نگرانی!؟ اگه میخای بدونی کافیه به عکس نگاه کنی و یکی از حیوونای خاص را انتخاب کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی خون آشام فقیر: با توجه به نشانه ها بگوئید کدام خون آشام فقیرتر است؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی برنده ساندویچ خوری: چه کسی برنده این مسابقه خواهد بود!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوش باشی سریع بگو کدومیکی از این سه نفر در ساعات آینده قرار عاشقانه دارد!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

چالش تصویری چیست؟

چالش تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. اما همگی برای افزایش دادن فعالیت های مغزی مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگر دقت و تمرکزت 20 باشه، خیلی راحت 10 تا تفاوت اسب سمت راست و چپ را پیدا می کنی!

برایتان جالب خواهد بود

اخر تیزبینا هستی، پس 2 تا آهوی زبل رو تو این عکس پیدا کن!

 با صداقت بگو تو نگاه اول چی دیدی تا بفهمی آیا آدم منطقی و خلاقی هستی یا خیر!؟

 هوش کارآگاهی ات بالاست، پس بگو کدومیک از این 3 زن، فرزند خودش رو بغل نکرده!؟

 بچه ای که موش رو تو غذا خوری رها کرده شناسایی کن!| برا تیزبینا 3 ثانیه طول می کشه!

درونگرا هستید یا برونگرا!؟| بگو همین که به تصویر نگاه کردی چی دیدی تا جوابو بگم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا