;
تفریح و سرگرمی

یکی از تصاویر ماه را انتخاب کنید | انتخاب‌تان چیزهای زیادی را در موردتان افشا می‌کند!

تست شخصیت براساس انتخاب ماه: ماه و گردش آن به دور زمین از دیرباز مردم را مجذوب خود کرده و این باور را القا کرده است که ماه تأثیر عمیقی بر انسان دارد. مطالعات نشان داده است که اثر گرانشی ماه ممکن است بر میزان تولد و حتی حملات قلبی تأثیر بگذارد. همچنین در تنظیم چرخه ملاتونین و خواب نیز نقش مستقیم دارد.

در حالی که شواهد نشان می دهد که فعالیت ماه بر فیزیولوژی و سلامت روان ما تأثیر می گذارد، این که کدام ماه  را در تست شخصیت براساس انتخاب ماه انتخاب می کنید می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما آشکار کند.با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس انتخاب ماه همراه باشید.

شاید بپسندید: افسانه یا حکایت خارکن و دو دخترش | خارکنی که دو تا دخترشو از خانه بیرون کرد!

تست شخصیت براساس انتخاب ماه

آزمون‌های شخصیتی با هدف ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی افراد انجام می‌شوند. این تست ها اساساً به دو آزمون شخصیت تصویری و عینی تقسیم می‌شوند.آزمون‌های شخصیت عینی، آزمون‌هایی هستند که در آن مطالب ساختاریافته ارائه می‌شود و یک روش نمره‌گذاری و تفسیر استاندارد وجود دارد. در این مرحله اکثر تست های کاغذی مدادی مربوط به شخصیت در گروه تست های عینی قرار می گیرند.

از سوی دیگر، آزمون‌های تصویری، انگیزه‌های اصلی و الگوهای شخصیتی افراد را در برابر یک ماده آزمایشی بدون ساختار ارزیابی می‌کنند. تست های شخصیت شناسی تصویری که اطلاعات بسیار دقیقی در مورد پویایی های شخصی افراد ارائه می دهند، به اندازه آزمون های عینی از روش نمره گذاری و تفسیر استاندارد برخوردار نیستند، بنابراین بیشتر تحت تاثیر دانش و تجربه پزشک بالینی قرار می گیرند. تست های شخصیت علاوه بر اینکه به عنوان تست های عینی و تصویری طبقه بندی می شوند، بر اساس هدف استفاده نیز متفاوت هستند.

شاید بپسندید: زن پنهان یا ملکه گوزن ها در کجای تصویر پنهان شده است | خیلی ها موفق نشدند!

تست شخصیت براساس انتخاب ماه

برایتان جالب خواهد بود: ریاضی‌ات خوب باشه در کمتر از 10 ثانیه ارزش عددی خانه، گربه و سگ را پیدا می کنید!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: حکایت طنز دو دیوانه | داستان دیوانه ای که فکر می کرد دیوانه نیست!

پاسخ تست شخصیت براساس انتخاب ماه

برای دیدن تفسیر مربوط به هر تصویر می توانید به تفاسیر آن مراجعه کنید.

شاید بپسندید:اگه آهوی مخفی را در این تصویر جنگلی پیدا کنی چشمات خیلی تیزه!

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست قدرت دید: کفش لنگه به لنگه را پیدا کن!

تست شخصیت براساس انتخاب ماه

ماه تصویر شماره 1

اگر این ماه را در تست شخصیت شناسی تصویری ماه انتخاب کرده اید به این معناست که شما احتمالاً  فردی هستید که به دنبال کمال است.شاید بگوئید همه اینگونه هستند، اما باید بدانید برای رسیدن به کمال، حرکت می کنید. لذا به صورت سخت و کارآمد برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنید.

این احتمال وجود دارد که شما در مدرسه نیز یک دانش آموزموفقی بوده اید. آن زمانی که موفقیت‌هایتان بسیار فراتر از هم سن و سال هایتان بود. حمایت مثبت خانواده و معلمان، میل شما را برای دستیابی به اهدافتان بدون توجه به هر چیزی تقویت کرد.

شما در یک محیط محدود با معیارهای مشخص برای موفقیت که می توانید خودتان را با آنها بسنجید، خوب عمل می کنید. اگرچه این شما را به فردی پویا، فعال و برون‌گرا تبدیل کرده است که به خود ایمان دارد، اما می‌تواند جنبه‌های منفی خود را نیز داشته باشد. چه اتفاقی می‌افتد وقتی به ناچار نمی‌توانید کارها را آنطور که می‌خواهید انجام دهید؟ اگر معیارهای شما کمال باشد، احتمالاً از خود و دیگران ناامید خواهید شد.

به یاد داشته باشید، “خطا کردن، انسانی است، بخشیدن، الهی است.” تصدیق و درس گرفتن از شکست بسیار دشوارتر از دلگیر شدن است. اجازه ندهید که طعمه تبدیل شدن به قاضی، هیئت منصفه و جلاد خودتان شوید.

شاید بپسندید: صاحب سگ کیه، پسر جوان یا دخترک جوان!؟

ماه تصویر شماره 2

در حالی که ممکن است از نظر حرفه ای هنرمند نباشید، انتخاب این ماه بر میزان خلاقیت شما تاکید می کند. شما دنیا را حسی می بینید. شما قدردان زیبایی چیزهای کوچک اطرافتان هستید و به شدت با لذت های روزمره هماهنگ هستید. جستجو برای لمس، طعم یا بوی جدید چیزهایی هستند که به شما انگیزه می دهند.

این حجم ازعلاقه شما نسبت به تجربیات جدید فوق العاده است، اما حساسیت به دنیای بیرون و تمرکز بر لذت می تواند برای شما مشکل ساز باشد. اگر مراقب نباشید، می‌توانید زمان زیادی را صرف غذا خوردن، نوشیدن، معاشرت و رفتن کنید که سبب فرسودگی می شود.

می‌توانید زمانی را برای تحقق رویاهای خلاقانه و حرفه‌ای خود پیدا کنید، اگر همیشه در تلاش هستید؟ به یاد داشته باشید که اکنون کمی درد (مثل تمرکز روی کار) می تواند بعدا به موفقیت منجر شود.

ماه تصویر شماره 3

اگر این ماه را در تست شخصیت شناسی تصویری ماه که شما انتخاب کرده اید، پس شما یک فرد مستقل و عملگرا هستید که می توانید برای مراقبت از همه اطرافیانتان به او تکیه کنید. آهسته و پیوسته، شما همیشه مورد قدردانی دوستانتان قرار می گیرید به خاطر شخصیت یکنواخت. شما اغلب مشغول این هستید که مطمئن شوید همه وضعیت خوبی دارند و آنچه را که لازم دارند، دارند. مهمترین فضیلت برای افراد دیگر از نظر شما وفاداری است. این به این دلیل است که شما هوس یک محیط پایدار و ثابت را دارید.

همه اینها که گفته شد، برای شما مهم است که به خارج از منطقه راحتی خود بروید و چیزهای جدید را امتحان کنید. ریسک کردن و خودانگیختگی به طور طبیعی برای شما اتفاق نمی افتد، اما می تواند پاداش های بسیار بزرگی را به همراه داشته باشد.

احتمالا بپسندید: تست هوش: با دلیل بگو کدوم زن عاشق شده!؟

ماه تصویر شماره 4

اگر این ماه را انتخاب کردید، بی عدالتی در شما جایی ندارد. احساس اصلی شما شفقت و انگیزه شما در زندگی اصلاح اشتباهات دنیاست. شما از آن دسته افرادی هستید که به معنای واقعی کلمه بخشش گر هستید، حتی اگر در زمستان سرد، بخواهید کت گرم خود را به یک فقیر بدهید.این به این دلیل است که شما خدمت به دیگران را بر مراقبت از خود ترجیح می دهید.

این یک ویژگی قابل تحسین است، اما می تواند معایبی داشته باشد. وقتی کاملاً روی نیازهای دیگران متمرکز هستید، اغلب نیازهای خود را فراموش می کنید. ممکن است برای یک بی خانمان در خیابان ناهار بخرید، اما آیا خود ناهار خورده اید؟ به یاد داشته باشید که تنها زمانی می توانید واقعاً به دیگران کمک کنید که آرزوها و رویاهای خود شما برآورده شوند.

مهمانداران هواپیما همیشه به مسافران یادآوری می کنند که در مواقع اضطراری، ابتدا ماسک اکسیژن خود را بپوشانید تا بتوانید به دیگرانی که به آن نیاز دارند کمک کنید. در مورد شما هم باید همینطور باشد!

ماه تصویر شماره 5

اگر در تست شخصیت شناسی تصویری ماه، این تصویر را انتخاب کرده اید، زندگی شما وقف تعمق، در مورد بیکران بودن دنیای بیرون و تمام افکار و احساسات درون شما شده است. این تمایل به درون نگری شما را تبدیل به دوست و عضوی از خانواده خوش فکر و متفکر می کند که در اطراف خود داشته باشید. شما بینش عمیقی در مورد چیزهایی ارائه می دهید که بیشتر افراد در حین شناور شدن در سطح بازیگری و واکنش به زندگی روزمره از آنها غافل می شوند.

مشکل همه اینها این است که ذهن شما همیشه در حال کار است. حتی فکر کردن به کوچکترین چیزها می تواند خسته کننده باشد و شما را خسته کند. همچنین به یاد داشته باشید که ما به همان اندازه بدنمان هستیم که ذهنمان. شما باید مراقب خود فیزیکی خود باشید، نه فقط خود فلسفی خود را. خود را به چالش بکشید تا در هنگام بروز مشکلات، عملی و فعال باشید، نه فقط فکر کنید.

 

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب ماه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:داستان شنیدنی قاضی و همسر بازرگان| بخش اول داستان تاجری که زنش را نزد قاضی به امانت گذاشت!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست هوش: عدد بعدی در این دنباله عددی چیست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید: تست قدرت دید: با پیدا کردن سگ بین گاوها قدرت تمرکز خود را محک بزنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: حکایت تاجر و داماد فقیر | داستان مردی که می خواست سرنوشت را تغییر دهد!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

اگه در این تصویر جنگلی سگ را پیدا کنی، چشمات مثل عقاب تیز هست!

حکایت جالب کار خوبه خدا درستش کنه سلطان محمود خر کیه!

روباه را پیدا کن | روباهی در کمین این مرغابی های زیباست!

چشمات تیز مثل عقاب باشه لیوان را بین پنگوئن‌ها پیدا می کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دو =

دکمه بازگشت به بالا