;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت براساس انتخاب ماسک:یک ماسک را انتخاب کنید تا بگم تو زندگی واقعاً دنبال چی هستی!؟

تست شخصیت براساس انتخاب ماسک: خواسته های پنهان شما چیست؟ شمابا انتخاب یک ماسک در تست شخصیت براساس انتخاب ماسک می توانید در چند ثانیه خود را شناخته و بفهمید خواسته های پنهان شما در زندگی چیست؟ شما  با کمک این تست شخصیتی جالب می توانید آنچه را که از دیگران پنهان می کنید، بشناسید. آیا برای حل این تست شخصیتی و کشف چیز جدیدی در مورد خودتان آماده اید؟ پس با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس انتخاب ماسک همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه موش و پنیر: اگر تیزبین و دقیق باشی، میتونی به راحتی 5 اشتباه تصویر را پیدا کنی!

تست شخصیت براساس انتخاب ماسک

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از شناخت بهتر خود و کشف جنبه های جدید خود لذت می برند، پس در جای مناسبی قرار گرفته اید. امروز یک تست شخصیتی جدید برای شما ارائه شده است که به شما امکان می دهد جنبه های بیشتری از رفتار و نگرش خود را نسبت به دیگران بررسی کنید. کافی است یک ماسک انتخاب کنید و آنچه را که از دیگران پنهان می کنید را دریابید.

شما در شرف ورود به مهمترین بخش تست شخصیت براساس انتخاب ماسک هستید.از 6 ماسکی که در تصویر زیر در معرض دید قرار گرفته اند، یک ماسک انتخاب کنید. انتخاب شما باید سریع، خودجوش و مهمتر از همه صادقانه باشد. گزینه های مختلف خود را تجزیه و تحلیل کنید و سپس برای خواندن تفسیر آنها به بخش بعدی بروید. با این تست خواسته های پنهان خود در زندگی را بشناسید.

شاید بپسندید: قابل توجه باهوشا: در یک نگاه بگوئید که شوهر زن، کدامیک از این دو مرد است!؟

تست شخصیت براساس انتخاب ماسک

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی پرنسس تقلبی: یکی از این سه پرنسس، واقعی نیست! اما کدومیکی!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: معمای تصویری سنجش ضریب هوشی: آیا کودک توسط زن تصویر ربوده شده است!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست هوش اشتباه در عکس ساعت: اگر تو یه نگاه ساعتی که مشکل داره را پیدا کنی،باهوش و نابغه ای!

پاسخ تست شخصیت براساس انتخاب ماسک

اگر اینجا هستید، خیلی نزدیک به اتمام تست شخصیت براساس انتخاب ماسک هستید. همانطور که در تیتر به شما قول داده بودیم، فقط چند ثانیه طول کشید تا آن را حل کنید. حال می توانید به همان اندازه که برای خواندن نتایج تست شخصیت نیاز دارید وقت بگذارید.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص پدر کودک: با شناسایی پدر کودک در تصویر، ضریب هوشی بالای خودت را اثبات کن!

ماسک 1

ماسک 1

انتخاب ماسک 1 در تست شخصیت براساس انتخاب ماسک به این معناست که شما  سعی می کنید ایده های خود را پنهان کنید. چرا؟ شما یک فرد بسیار منحصر به فرد و اصیل هستید، ایده های خوبی دارید اما از اشتراک گذاری آنها لذت نمی برید. شما بیش از حد فکر می کنید که چه کاری انجام دهید، آیا آنها هدفی خواهند داشت، آیا به اندازه کافی خوب هستند یا خیر و غیره. مهم است که پروژه های خود را مخفی نگه دارید، اما یادگیری نحوه به اشتراک گذاری آن با افراد مناسب، دنیایی از تفاوت را ایجاد می کند. کمک گرفتن از دیگران اغلب لازم است، آن را در نظر بگیرید!

شاید بپسندید: چه کسی دروغ می گوید؟|بتونی این معما را حل کنی در باهوش بودن دست هرکول پوآرو رو از پشت بستی!

ماسک 2

ماسک 2

انتخاب ماسک 2 در تست شخصیت براساس انتخاب ماسک به این معناست که شما سعی می کنید وسواس و اشتیاق خود را پنهان کنید. این نه تنها برای افراد بلکه در مورد چیزها، اهداف، برنامه ها نیز کاربرد دارد. در یک تصویر بزرگ که علاقه واقعی خود را نشان نمی دهد. با وجود احساس زیاد، کم می گویید و به راحتی آن را سرکوب می کنید. از قضاوت شدن بر اساس احساسات و عواطف خود نترسید، به یاد داشته باشید که بیش از هر چیز به خودتان وفادار باشید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی صاحبخانه های اصلی: اگه خیلی باهوش باشی در یک نگاه صاحب خانه را پیدا می کنی!؟

ماسک 3

ماسک 3

انتخاب ماسک 3 در تست شخصیت براساس انتخاب ماسک به این معناست که شما سعی می کنید نظرات خود را از دیگران پنهان کنید. شما فردی بسیار دقیق هستید و دوست دارید شخصیت و نگرش افرادی را که ملاقات می کنید قضاوت کنید. به این ترتیب شما دیکته می کنید که چه کسی را به حلقه خود راه دهید و چه کسی را نگذارید. با این حال؛ شما این اطلاعات را به اشتراک نمی گذارید، برعکس، اجازه نمی دهید که مشخص شود معیارهای خاصی برای انتخاب دوستان، زوج ها و غیره دارید. حلقه شما می تواند از این بینش کوچک بهره مند شود.

احتمالاً بپسندید: تست هوش با شناسایی قاتل: اگر خیلی باهوشی تو 5 ثانیه قاتل را بین این سه نفر پیدا کن!

ماسک 4

تست شخصیت براساس انتخاب ماسک

انتخاب ماسک 4 در تست شخصیت براساس انتخاب ماسک به این معناست که سعی می کنید چهره لطیف، گرم و بی دفاع خود را پنهان کنید. دوست دارید نشان دهید که هیچ چیز به اندازه کافی به شما علاقه ندارد. ممکن است در مقابل دیگران فردی دوردست و سرد به نظر بیایید اما واقعا برعکس هستید. جرات نشان دادن آن طرف گرم و دوستانه ای را داشته باشید که فقط عده کمی در مورد شما می دانند. اگرچه قبلاً صدمه دیده‌اید، اما پنهان‌کاری یا تظاهر به اینکه آن چیزی که هستید نیستید، آسیب بیشتری به خودتان وارد می‌کند.

شاید بپسندید: شناخت خطای جالب: در این تصویر چند اشتباه وجود داره!؟ فقط تیزبینا همه رو تو 3 ثانیه پیدا می‌کنند!

ماسک 5

تست شخصیت براساس انتخاب ماسک

انتخاب ماسک 5 در تست شخصیت براساس انتخاب ماسک به این معناست که سعی می کنید احساسات واقعی خود را پنهان کنید. فردی بسیار حساس و شکننده اما از نظر احساسی بسته هستید. شما از نظر عاطفی بسیار آسیب دیده اید، اما لبخند را به همه نشان می دهید. این نبردهای درونی یا دوراهی هایی که از سر می گذرانید، لازم نیست به تنهایی آن را انجام دهید. این می تواند یک فرآیند تنهایی باشد، زیرا برای بهبودی باید آن را از درون انجام دهید، اما پیوندهای واقعی را شناسایی کنید که باید ادامه دهید.

احتمالاً بپسندید: اگه تو یه نگاه اشتباه عکس این دختر خانم زیبا را پیدا کنی، آخر تیزبینا هستی!

ماسک 6

تست شخصیت براساس انتخاب ماسک

انتخاب ماسک 6 در تست شخصیت براساس انتخاب ماسک به این معناست که سعی می کنید عشق خود را به کسی، چیزی و غیره پنهان کنید. شما جرات نمی کنید آنچه را که احساس می کنید آشکار کنید. کسی که قلب شما را تسخیر کرده است فردی بسیار خاص و منحصر به فرد است و می ترسید که برای او کافی نباشید. آنچه مقدر است این خواهد بود که احساساتی که باید ابراز شوند را حفظ نکنید، زیرا آنها فقط پشیمانی می آورند و این چیزی است که نمی توانید با آن به آینده نگاه کنید.

امیدوارم ازتست شخصیت براساس انتخاب ماسک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی زن مجرم: اگه زن مجرم تصویر را در یک نگاه شناسایی کنی، آخر تیزبینا و باهوشا هستی!

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: آخر تیزبینایی!؟ پس بگو اشکال اساسی تصویر جزیره متروک و زن و مرد تنها چیه؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی همسر مرد مافیا| باهوشا بگن: کدومیک از این خانم خوشکلا، همسر مرد مافیاست!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشکال جلسه امتحان: اگه فکر می کنی آخر تیزبینایی تو یه نگاه بگو اشکال تصویر چیه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت فرد دروغگو در هواپیما: آیا مرد داخل هواپیما، واقعا یک زندانی فراری است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: یکی از کریستال ها را انتخاب کن تا بگم بزرگترین هدف و آرزوت چیه!؟ نتیجه شگفت زده ات میکنه!

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

احتمالاً بپسندید: اگه هوش منطقی‌ات بالا باشه، راحت مادر پسر بچه عکس رو شناسایی می کنی! |خیلیا اشتباه جواب دادن!

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

اختمالاً بپسندید:یکی از درخت ها را انتخاب کن تا بگم آیا نسبت به اطرافیانت حسادت داری یا نه!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: بزرگی کنید و به دختر خانمه کمک کنید که گزینه مناسبش برای ازدواج را انتخاب کنه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آبنبات چوبی پنهان شده در تصویر را پیدا کنید. شما فقط 9 ثانیه فرصت دارید تا ثابت کنبد یک نابغه هستید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی زن حامله بی فکر: کدامیک از این دو زن در بی فکری رو دست ندارد!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: یکی از پرنده های بامزه تصویر را که به نظرت جذابه، انتخاب کن تا بگم بزرگترین ترس زندگیت چیه!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:اگر هوش کارآگاهی ات بالاست سریع بگو که کدومیک از این زنان، فرزند زن دیگه ای رو بغل کرده!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:تست شناسایی تفاوتهای تصویر خانم موشه: اگر تفاوت های دو تصویر را در 10 ثانیه پیدا کنی، دقت ات عالیه!

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی دخترک ربات: اگه دخترک ربات را از واقعی تشخیص بدی، نابغه ای!

اگه تفاوتهای دو تصویر را در 5 ثانیه پیدا کنی، چشات مثل عقابه! بپا چشم نخوری!؟

آزمون شناسایی پلیس ساختگی:کدامیک از افراد تصویر،در پوشش لباس پلیس تصمیم دارد که طلا قاچاق کند!

هوش شناخت دروغگو: نابغه ها بگن:چه کسی در حال دروغ گفتن است!؟| زن یا مرد!؟

تست شخصیت بر اساس ملاک عمل: در این وضعیت کدامشان را نجات می دهی؟ نوزاد یا همسرتان!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا