;
تفریح و سرگرمی

چه جور آدمی هستی، معتقد، احساساتی و یا ….!؟ یکی از مجسمه ها را انتخاب تا متوجه بشی!

تست شخصیت براساس انتخاب فرشته: آیا به دنبال راهی برای نشان دادن فردیت خود هستید؟ یکی از ساده‌ترین و مؤثرترین راه‌ها تست شخصیت است که می‌تواند بینش ارزشمندی را در مورد نحوه نگاه شما به جهان و نحوه تعامل با دیگران به شما بدهد. تست شخصیت همچنین می تواند به درک بهتر نقاط قوت، ضعف، ترجیحات و استعدادهای شما کمک کند. همچنین می تواند توصیه هایی متناسب با شخصیت شما ارائه دهد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس انتخاب فرشته همراه باشید.

شاید بپسندید: قدرت تحلیل و سطح هوشت را با شناسایی متهم به کودک ربایی اثبات کنید!

تست شخصیت براساس انتخاب فرشته

آزمون‌های شخصیتی عموماً مبتنی بر سؤالات روان‌شناختی هستند و برای سنجش ویژگی‌هایی مانند همدلی، گشودگی و ارتباط طراحی شده‌اند. نتایج ارائه شده توسط این آزمون‌ها می‌تواند برای هدایت فرد به سمت کار رضایت‌بخش‌تر، درک بهتر از خود، یا احساس کلی رفاه مورد استفاده قرار گیرد.

اگر می خواهید راهی سریع و آسان برای نشان دادن شخصیت خود پیدا کنید و از بین نمادهای فرشته مختلف انتخاب کنید، تست شخصیت گزینه بسیار خوبی است.

شاید بپسندید: بین دو تصویر نهنگ 3 تا اختلاف هست، اگر دقت ات بالاست تو 8 ثانیه پیداشون کن!

تست شخصیت براساس انتخاب فرشته

شاید بپسندید: اگه با جابجایی 1 چوب کبریت بتونی معادله 8+5-6=4 رو درست کنی، یه نابغه تمام عیاری!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: در نگاه اول به این درخت، چی کم داره چی زیاد داره!؟| پاسخت خیلی چیزا درباره ات رو میکنه!؟

 

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان کشاورز و خر بیچاره از سری داستان های پندآموز ادبیات فارسی!

تست شخصیت براساس انتخاب فرشته

از طریق این آزمون می توانید اطلاعات مفیدی در مورد شخصیت و نقاط قوت و ضعف شخصی خود و همچنین توصیه هایی متناسب با فردیت خود به دست آورید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: آن چیست که بالا می رود ولی هرگز پایین نمی آید!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:داستان ضرب‌المثل یک خشت هم بزار در دیگ !

تست براساس انتخاب فرشته

افرادی که فرشته شماره 1 را انتخاب کردند: یک شخصیت شهودی و دوست داشتنی

کسانی که فرشته شماره 1 را انتخاب می کنند، روح های بسیار شهودی، با حساسیت زیاد و حس همدلی قوی هستند. این افراد تمایل دارند عمیقاً با چیزهایی بزرگتر از زندگی خود ارتباط برقرار کنند، که باعث می شود دیدگاه آنها نسبت به جهان بسیار گسترده و کل نگر باشد.

آنها همچنین برای افراد و موقعیت‌های دشوار دلسوزی عمیق دارند. این افراد می توانند به راحتی تحت تأثیر رنج دیگران قرار بگیرند و به طور طبیعی تمایل دارند تا به عزیزان خود در مشکلات کمک کنند.

شاید بپسندید:با انتخاب یکی از سنگ ها، خود واقعی‌ات را کشف کن! آیا برای کشف شخصیت درونی‌ات آماده ای؟

افرادی که فرشته شماره 2 را انتخاب کردند: تمایل به پیشرفت معنوی

علاوه بر همدلی طبیعی و شهودی، افرادی که فرشته شماره 2 را به عنوان نماد خود انتخاب کرده‌اند، اغلب با میل عمیق به پیشرفت معنوی برانگیخته می‌شوند و به آموزه‌های معنوی که می‌تواند زندگی آنها را غنی‌تر کند، بسیار باز هستند.

آنها اغلب به تمریناتی مانند مدیتیشن، تجسم، یوگا یا هر نوع تمرین دیگری که به آنها کمک می کند تا به حالت عمیق تری از آگاهی متصل شوند، کشیده می شوند. آنها تمایل دارند از پیچیدگی های زندگی و درس هایی که می توانند ارائه دهند آگاه باشند، که می تواند به آنها کمک کند معنا و هدف عمیق تری در زندگی پیدا کنند.

شاید بپسندید: چیستان:آن چيست كه بسيارش كم است و آن چيست كه كمش بسيار است؟

افرادی که فرشته شماره 3 را انتخاب کردند: قدرت درونی منحصر به فرد

افرادی که فرشته شماره 3 را انتخاب می کنند دارای قدرت درونی منحصر به فردی هستند که به آنها کمک می کند بر مشکلات غلبه کنند و با شجاعت و اراده با چالش های زندگی روبرو شوند.

آنها اعتقاد راسخ دارند که اگر بخواهند برای آنچه می خواهند بجنگند، هر چیزی ممکن است. افرادی که فرشته شماره 3 را انتخاب کرده اند نیز توانایی زیادی برای انطباق با تغییرات و یافتن راه حل های خلاقانه برای مشکلاتی که با آن مواجه می شوند دارند. کلید استفاده حداکثری از این فردیت، پرورش عزم و شهود خود است تا بتوانید مسیر خود را در زندگی پیدا کنید.

شاید بپسندید: شوهر این خانم پرمدعا، کدومیکی از این 3 آقای شیرین عقل هست!؟

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب فرشته استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: کدومیکی از این مسافران مترو، پولش از پارو بالا میره!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

داستان ضرب المثل از این ستون به آن ستون فرج است!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

چشات عقابی باشه، چهار تا شیر که دارن گاو میش ها را دید می زنند می بینی!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:این جوون خوشتیپ قصد داره به یکی پیشنهاد ازدواج بده، اما کدومیکی از این سه زن مجرده!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

جالب خواهد بود: کدومیکی از این خانم خوشکلا به نسبت دیگری پولدارتره!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: کدوم یکی از این خانم خوشکلا نامزد بیمار روی تخت هست!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: اگه فکر می کنی خدای ریاضیاتی با جابجایی 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: یه پر را انتخاب کن تا مهارت های اجتماعی ات رو کشف کنی و قدرت تعامل خودت را بشناسی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کلاه سر کسی گذاشتن!

شاید برایتان جالب باشد

یه دونه از این برگ های فانتزی رو انتخاب کن و بعد تفسیرش رو بخون! نکات جالبی را برات رو می کنه!

چیستان: شما می توانید مرا در زمین، زحل و زهره پیدا کنید اما در مریخ نه! من چیستم!؟

تست هوش شناسایی صاحب گربه: کدومیکی صاحب گربه است؟

اگه تونستی اعداد 5 را تو 6 ثانیه پیدا کنی، حتما بخاطر دقت بالا برا خودت اسپند دود کن تا چشم نخوری!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا