;
تفریح و سرگرمی

 آدم بی خیالی یا جدی، فقط بگو کدام منظره قشنگتره تا به جواب برسی!

تست شخصیت با منظره صخره: جرأت کرده و در تست شخصیت هیجان انگیز ما شرکت کنید! این تست برای کشف بیشتر ویژگی های شخصیتی شما طراحی شده است. آیا شما فردی آزاده و خودجوش هستید یا بیشتر محافظه کار و جدی هستید؟ با کمک تست شخصیت با منظره صخره می توانید به پاسخ این سوال دست پیدا کنید. با بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک همراه باشید و با انجام تست شخصیت با منظره صخره خود را بهتر بشناسید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل سر کسی کلاه گذاشتن!

تست شخصیت با منظره صخره

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که ضمیر ناخودآگاه شما در مورد شخصیت شما چه چیزی را آشکار می کند؟ نحوه درک ما از دنیای اطرافمان، از جمله انتخاب هایمان، می تواند چیزهای زیادی در مورد اینکه چه کسی هستیم به ما بگوید. در این تست شخصیت، تصویری از سه صخره به شما ارائه می شود که هر یک از 1 تا 3 شماره گذاری شده اند. وظیفه شما این است که یک صخره را انتخاب کنید.

شاید بپسندید:  باهوشا بگن: نامزد استاد کدامیک از دختران دانشجو است!؟

تست شخصیت با منظره صخره

شاید بپسندید: کدومیک از این سه زن تنها، متهم فراری را تو خونه اش پنهون کرده!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:با حل این معادله تصویری در کمتر از 10 ثانیه می توانید ضریب هوشی خودتان را ارزیابی کنید!

تفسیر تست شخصیت با منظره صخره

بیش از حد به آن فکر نکنید و اجازه دهید ناخودآگاه، تصمیم شما را هدایت کند. انتخاب شما نشان می دهد که آیا شخصیتی بی خیال تر دارید یا جدی؟

احتمالاً بپسندید: معمای ریاضی چالشی که بیش از ۵۰ میلیون بار منتشر و ذهن هزاران نفر را درگیر کرد (+عکس)

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته!

تست شخصیت با منظره صخره

 صخره اول

اگر صخره 1 را انتخاب کردید، نشان می دهد که شخصیتی بی خیال دارید. شما کسی هستید که در لحظه زندگی می کنید و همیشه به دنبال ماجراها و تجربیات جدید هستید.

ویژگی مثبت شما بی باکی شماست که به شما امکان می دهد ریسک کنید و فرصت ها را غنیمت بشمارید. از طرف دیگر، نگرش بی خیال شما ممکن است شما را در مقابل دیگران بی پروا یا غیرمسئول جلوه دهد. به یاد داشته باشید، مهم است که عطش خود را برای ماجراجویی با احساس مسئولیت متعادل کنید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: آن چیست که خار دارد اما گل ندارد!

صخره دوم

انتخاب صخره 2 به سمت تعادل بین شخصیت بی دغدغه و جدی است. شما عاشق ماجراجویی هستید، اما برای امنیت و ثبات نیز ارزش قائل هستید. ویژگی مثبت شما تعادل شماست.  شما می دانید چه زمانی باید ریسک کنید و چه زمانی باید پاهای خود را روی زمین نگه دارید.

با این حال، طبیعت متعادل شما ممکن است به عنوان عدم تصمیم گیری تلقی شود. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که گهگاه به سمت یک انتهای طیف حرکت کنید اشکالی ندارد.

صخره سوم

اگر صخره 3 انتخاب شما بود، نشان می دهد که شخصیت جدی دارید. شما دقیق، محتاط هستید و ترجیح می دهید از قبل برنامه ریزی کنید. ویژگی مثبت شما احتیاط شما است که اغلب شما را به تصمیم گیری های سنجیده سوق می دهد. با این حال، احتیاط بیش از حد می تواند باعث شود که لذت های خود به خودی زندگی را از دست بدهید.بنابراین، گاهی اوقات، برنامه های خود را رها کنید و به ناشناخته ها بپرید.

امیدوارم از تست هوش تصویری شناخت نامزد استاد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون ریاضی: آیا می توانید معادله ریاضی 91-22÷2+6-45÷5= را در 10 ثانیه حل کنید؟

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: اگه مادر نوزاد رها شده را در یک نگاه شناسایی کنی، شایستگی استخدام شدن تو FBI رو داری!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:داستان بهرام گور و کنیزکی به نام گل اندام!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: با پیدا کردن ارزش عددی کاج و بابانوئل و عصا، مجموع عددی معادله آخر را پیدا کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:اگه چشات مثل عقاب باشه میان گربه های بامزه، قورباغه را پیدا می کنی!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه 3 تا تفاوت تصویر راکون را پیدا کنی، خیلی دقیق و تیزی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: مثل هرکول پوآرو زرنگ باشی تو یه نگاه می فهمی کی جمله رو روی تخته نوشته!؟

برایتان جالب خواهد بود

 باهوشا با دلیل بگن: چه کسی شیشه پنجره را شکسته است!؟

داستان ضرب‌المثل‌ جیک جیک مستونت بود فکر زمستونت نبود!

کدام یکی از این دو زن حقه باز است و می خواهد شما را فریب دهد!

چیستان: اگر اسم این بازیکن معروف فوتبال را برعکس کنی، یک اسم فارسی پسرانه می شود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا