;
تفریح و سرگرمی

با انتخاب یکی از توپ های ساحلی، بفهمید که درونگرا هستید یا برونگرا و اجتماعی!

تست شخصیت با انتخاب توپ رنگی: به دنبال راهی آسان برای یافتن سطح جامعه پذیری خود هستید؟ این تست سرگرم کننده و تعاملی را انجام دهید که به شما کمک می کند تا متوجه شوید که وضعیت اجتماعی شما چگونه است!؟ پس چرا صبر کنیم؟ اکنون در آزمون شرکت کنید و سطح جامعه پذیری خود را دریابید! با مجله خبری چشمک و تست شخصیت با انتخاب توپ رنگی همراه شوید.

شاید بپسندید:هوش کارآگاهی ات را با پیدا کردن قاتل، اثبات کن!

تست شخصیت با انتخاب توپ رنگی

آیا برونگرا و اجتماعی هستید یا خجالتی و درونگرا؟ تست شخصیت ما به شما کمک می کند تا سطح جامعه پذیری خود را کشف کنید. با انتخاب توپ ساحلی، می توانید تشخیص دهید که آیا به طور طبیعی در موقعیت های اجتماعی راحت هستید یا ترجیح می دهید در حاشیه بمانید. اکنون در آزمون یا تست شخصیت با انتخاب توپ رنگی شرکت کنید!

شاید بپسندید:در مسابقه طناب کشی کدام گروه برنده خواهد شد!؟

تست شخصیت با انتخاب توپ رنگی

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام شهر است!؟ با نام یک خواننده شروع می شود و با یک ماده معطر تمام می شود!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از این سه نفر از بانک سرقت کرده،کدومیکی هست!؟

 

 

 

.

.

شاید بپسندید: 3 تفاوت جزئی در این تصویر دخترک زیبا وجود دارد که فقط تیزبین ها متوجه آن می شوند!

تفسیر تست شخصیت با انتخاب توپ رنگی

اکنون که توپ مورد نظر خود را انتخاب کردید بهتر است به بخش تفسیرها و جواب ها مراجعه کنید.

جالب است: داستان ضرب المثل دست کسی را توی حنا گذاشتن!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تنها 5 درصد از افراد موفق میشن که با حرکت دادن یک چوب کبریت، معادله اشتباه را اصلاح کنند!

 

 

 

 

 

شاید بپسندید: تو 10 ثانیه 3 تفاوت تصویر نقاشی شده گربه زیبا را پیدا کن!

تست شخصیت با انتخاب توپ رنگی

توپ ساحلی بنفش

افرادی که توپ ساحلی بنفش را انتخاب می کنند، درونگرا هستند و ترجیح می دهند زمان خود را به تنهایی بگذرانند. این لزوماً به این معنی نیست که آنها فاقد جامعه پذیری هستند، بلکه تمایل دارند انرژی خود را در تنهایی پیدا کنند. این افراد علیرغم اینکه ترجیح می دهند تنها باشند، همچنان می توانند در موقعیت های اجتماعی درگیر و دوستانه باشند. آنها ممکن است در ابتدا خودداری کنند، اما با گذشت زمان و حوصله می توانند گفتگوهای معناداری را باز کنند و به اشتراک بگذارند.

شاید بپسندید: ضریب هوش ریاضی خود را با انجام آخرین معادله توپ نخی ارزیابی کنید!

توپ سبز ساحل

افرادی که توپ سبز ساحلی را انتخاب می کنند، برونگرا هستند و از بودن در کنار دیگران لذت می برند. این افراد اغلب از تعاملات اجتماعی انرژی می گیرند و احتمالاً با اطرافیان خود درگیر گفتگو می شوند.

آنها به سرعت دوست می شوند و از محاصره شدن توسط افراد در محیط های مختلف لذت می برند. آنها در شروع فعالیت های اجتماعی عالی هستند و اغلب می توانند در مرکز یک گروه یافت شوند.

احتمالاً بپسندید: چشمان تیزبین داشته باشی همه حیوانات مخفی تصویر را در 7 ثانیه پیدا می کنید!؟

توپ ساحل آبی

افرادی که توپ ساحلی آبی را انتخاب می‌کنند، تمایل به درون‌گرایی دارند و ویژگی‌هایی از برون‌گرایی و درون‌گرایی را نشان می‌دهند. این افراد هم به تنهایی و هم در گروه راحت هستند و اغلب تعادلی بین این دو پیدا می کنند. آنها راحت در مکالمه شرکت می کنند، اما از استراحت برای مدتی به تنهایی لذت می برند. به این ترتیب، آنها اغلب می توانند به سرعت رفتار خود را بسته به موقعیتی که در آن قرار می گیرند، تنظیم کنند.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه باهوشا: میون دزدایی که وارد بانک شدن یه زن هم هست، اونو شناسایی کن!

امیدوارم از تست شخصیت با انتخاب توپ رنگی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه باهوشی با حرکت دادن 1 چوب کبریت معادله رو اصلاح کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:حکایت شاه و دو غلام زرخریدش!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: حکایت سلمان کر و شعبان کر از مثنوی معنوی

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: حکایت جالب و شنیدنی حاکم نیشابور و کشاورز بیچاره!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: دقت ات خوب باشه تو 10 ثانیه 3 تفاوت دو تصویر را پیدا می کنی!| 90 درصد افراد موفی نمیشن!

برایتان جالب خواهد بود

داستان پیرمردی که خرشانس بود، اما خودش رو خرشانس نمی دونست!

کدومیکی از افراد ایستگاه اتوبوس، خون آشام است!؟

چیستان جالب: صبح سرش را از دست می دهد اما شب آن را پس می گیرد! آن چیست!؟

کدومیکی از این خانم خوشکلا معشوقه مرد جوان است!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + سه =

دکمه بازگشت به بالا