;
تفریح و سرگرمی

اگر می خواهید اطرافیان خود را بشناسید، کافی است به انگشتان پای آنها دقت کنید!

تست شخصیت انگشت پا: آیا می دانستید انگشتان پا می توانند ویژگی های شخصیتی شما را نیز آشکار کنند؟ در اینجا، اطلاعات جالبی در مورد ارتباط بین طول انگشتان پای خود و شخصیت خواهید یافت. اجازه دهید چند سوال از شما بپرسیم: آیا انگشت شست پا کوچکتر از انگشتان دیگر است؟ آیا انگشت دوم شما از انگشت شست پا بلندتر است؟ آیا می توانید انگشت کوچک پای خود را تکان دهید؟ با تست شخصیت انگشت پا و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: اگه زندانی فراری حاضر در مراسم ازدواج را پیدا کنی، احتمالاً استعدادهای درخشان درس خوندی!

تست شخصیت انگشت پا

تست‌های شخصیتی ابزاری فوق‌العاده برای یادگیری در مورد خودتان، علاقه‌ها یا علاقه‌هایتان، ترجیحات، نحوه فکر کردن، سنجش هوش هیجانی و همچنین سطح IQ شما هستند. این تست‌ها به‌طور علمی طراحی شده‌اند تا عمیقاً در ساختار روان‌شناختی، و فرآیندهای فکری عاطفی و عقلانی شما تحقیق کنند و ویژگی‌های شخصیتی عمیق و پنهانی را که ما اغلب در طول سال‌ها از تولدمان سرکوب می‌کنیم، مشخص کند.

بیایید به بخش سرگرم کننده برسیم. به پاهای خود نگاه کنید تا متوجه شوید که طول انگشتان پا به شما چه می گوید. امروز در تست شخصیت انگشت پا، شما می توانید نکات جالبی درباره خودتان بفهمید. کافی است ابتدا به پاهایتان نگاه کنید و سپس به تفاسیر شکل نزدیک به پای خود مراجعه کنید.

شاید بپسندید: اشکال این تصویر زندان را تشخیص بدی آخر نابغه هایی!؟ | فقط افراد با ضریب هوشی بالا میتونن جواب بدن!

تست شخصیت انگشت پا

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی طلاق: کدام زوج در آستانه طلاق گرفتن هستند!؟

.

.

.

احتمالا بپسندید:قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این دو تا یه آتش نشان واقعی نیس!

 

.

.

شاید بپسندید: معمای علمی سرما و گرما، اگر این دو نفر 24 ساعت در این شرایط باشند، چه کسی زودتر می میرد!؟

شماره 1 شخصیت انگشت پا مصری

شخصیت انگشت پا مصری در تست شخصیت انگشت پا: اگر انگشت شست پا شما از سایر انگشتان پا بزرگتر است، شخصیت انگشت پا مصری دارید. اگر گفتید: «شست پای من بلندتر از انگشتان دیگر است»، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که خلاق، متمرکز و مبتکر هستید.

در یافتن راه حل های هوشمندانه برای مشکلات زندگی روزمره مسلط هستید. شما رویایی هستید و عاشق ایده عاشقانه. یک عاشق طبیعت بوده و می توانید به راحتی دوست پیدا کنید. همچنین در برخورد با افراد مختلف با هر نوع سلیقه و رفتاری بسیار خوب هستید. رازدار خوبی هستید و می توانید هزاران راز را حفظ کنید و معمولاً اعماق پنهانی دارید که با همه در میان نمی گذارید.

شاید بپسندید: چی تو تصویر دیدی تا بگم چه جور آدمی هستی! | نتیجه شگفت زده ات می کنه!

 

شماره 1 شخصیت انگشت پا مصری

در تمرکز مشکل دارید. ممکن است ذهن خود را در جاهای مختلف پراکنده پیدا کنید که به همین دلیل ممکن است یک کار را شروع کنید و پروژه را ناتمام رها کنید. اگر می‌خواهید موفق شوید، باید یاد بگیرید که مسئولیت پذیر باشید. اگر ذهن خود را به حذف اهمال کاری ها مشغول کنید، پر از ایده هستید و می دانید که چگونه خارج از چارچوب فکر کنید. باهوشید، لذا اگر ذهنتان را آرام کنید در هر تلاش، پروژه یا موضوعی که انتخاب می کنید برتر هستید.

ویژگی های شخصیتی: خلاق، متمرکز، مبتکر، عاشق طبیعت، شخص رازدار، پر از ایده، رویایی، عاشق پیشه.

اگر انگشت شست پا شما کوچکتر از انگشتان دیگرتان است، شما یک استاد چند کاره هستید. در انجام به موقع کارها بسیار کارآمد هستید. شما یک برنامه ریز ماهری هستید، بنابراین به احتمال زیاد اهداف و اهداف خود را پیگیری می کنید. شما همچنین در متقاعد کردن مردم برای انجام برنامه ها خوب هستید. شما در مذاکره و تفویض اختیار خوب هستید، یعنی به طور معمول به آنچه می خواهید انجام می دهید، می رسید.

ویژگی های شخصیتی شست پا کوچک: چند کاره، برنامه ریز ماهر، خوب در متقاعد کردن افراد، خوب در مذاکره و تفویض اختیار.

شاید بپسندید: تو تصویر چی دیدی تا بگم که آدم رمانتیکی هستی یا فقط فکر می کنی!| نتیجه عجیبه و جالبه!

شماره 2 شخصیت انگشت پا یونانی

شخصیت انگشت پا یونانی در تست شخصیت انگشت پا:  اگر انگشت دوم شما از انگشت شست پا بلندتر است، شخصیت انگشت پا یونانی دارید. بگذارید ببینیم انگشت دوم پایتان در مورد شما چه می گوید. اگر انگشت دوم شما بلندتر از انگشت شست پا است، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که جاه طلب، خلاق، پرانرژی، ورزشکار و فعال هستید. شما برنامه ریزی های نابغه ای انجام می دهید و همیشه به دنبال نوعی شیطنت هستید. بودن در کنار شما لذت بخش است. گاهی اوقات می توانید تکانشی باشید.

دوست دارید همه چیز مطابق میل شما باشد. می توانید رهبر یا رئیس خوبی باشید. دوست ندارید که شما را نادیده بگیرند، لذا عاشق ماجراهای جدید و پروژه های جدید هستید. همچنین عاشق تجربیات هستید. دوست دارید لحظات را در ذهن خود احساس و جذب کنید. به احتمال زیاد بوی بنزین را حس خواهید کرد یا نفس عمیقی در هوای تازه خواهید کشید. شما می خواهید چیزهایی را از نزدیک تجربه کنید. شما با آبی که از آبشار جاری است بازی خواهید کرد.

شاید بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل شاهینه، پس تفاوت های این تصویر زیبا را در 5 ثانیه پیدا کن!

شماره 2 شخصیت انگشت پا یونانی

در روابط، احساساتی هستید اما از آسیب پذیری می ترسید. با این حال شما یک عاشق نفسانی هستید. گاهی اوقات، شما می توانید با شریک خود رقابت کنید، به خصوص زمانی که تحریک می شوید یا با مسائل مربوط به احترام به خود مواجه می شوید. می توانید بدجنس ترین و سردترین فردی باشید که هر کسی تا به حال ملاقات می کند.

ویژگی های شخصیتی بلندتر انگشت دوم: جاه طلب، خلاق، پرانرژی، ورزشکار، فعال، تکانشی، رقابتی، شیطون.

اگر انگشت دوم کوتاه‌تر از انگشت شست پا دارید، ویژگی‌های شخصیتی شما نشان می‌دهد که برای هماهنگی و نظم ارزش قائل هستید.نسبت به مردم مهربان و متواظع هستید. به آنها اعتماد و به احتمال زیاد به دیگران وابسته می شوید. شما یک برنامه ریز و پرورش دهنده کارآمد خواهید بود، با این حال به همان اندازه در آرامش خواهید بود، حتی اگر همه چیز مطابق میل شما پیش نرود.

برخلاف شخصیت بلندتر انگشت دوم، شما تمایلی به ارضای بیشتر خود ندارید. شما ترجیح می دهید برای حفظ آرامش و هماهنگی که گاهی اوقات می تواند برای سلامت روان و سلامت جسمی شما مضر باشد، آرزوهای خود را کنار بگذارید. شما باید یاد بگیرید که برای خود به گونه ای صحبت کنید که فردیت خود را از دست ندهید.

ویژگی های شخصیتی کلیدی انگشت دوم کوتاهتر: هماهنگ، مهربان، مطیع، برنامه ریز کارآمد، پرورش دهنده، ناتوانی در صحبت برای خود.

 

شاید بپسندید: کدوم یکی از این خانما تو چشم و هم چشمی دست همه رو بسته و این بار خودشو شاهزاده جا زده!

شماره 3 شخصیت انگشت رومی

شخصیت انگشت رومی در تست شخصیت انگشت پا: اگر انگشت سوم شما به اندازه انگشت دوم و شست پا باشد، شخصیت انگشت پا رومی دارید. ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که شما پویا، مدبر و دارایی بزرگی برای هر تیم یا خانواده ای هستید. یک پروانه اجتماعی هستید حتی اگر در میان گروه ها ساکت بنشینید.

از گوش دادن به داستان هایی که مردم به اشتراک می گذارند لذت می برید. آن را جالب و یک تجربه عملی برای گسترش درک خود از جهان می دانید. عاشق ماجراجویی هستید. فردی هستید که برای یک سفر خود به خود در هر جایی آماده هستید. برای مسافرت عطش دارید. عاشق کشف مکان ها و فرهنگ های جدید هستید. آن را راهی برای افزایش دانش و سطح IQ خود می بینید.

شاید بپسندید: اگر 12 اشتباه تصویر را پیدا کنی، دیگه یه لحظه صیر نکن، بخاطر اینکه چشم نخوری اسپند دود کن!

تست شخصیت انگشت پا

همچنین علاقه زیادی به لباس پوشیدن خوب و برند دارید، حتی با رعایت اصول اولیه. شجاع هستید و به ندرت تسلیم می شوید. یک روز طول می کشد تا حرکت بعدی خود را مشخص کنید، اما تسلیم نخواهید شد مگر اینکه همه منابع یا گزینه ها تمام شده باشند. در بحبوحه رسیدن به اهداف خود، معمولاً با فرسودگی مواجه می شوید.

ویژگی های شخصیتی کلیدی: پویا، مدبر، پروانه اجتماعی، ماجراجو، پرشور، شجاع.

اگر انگشت سوم شما کوتاه‌تر از انگشتان دیگر است، ویژگی‌های شخصیتی شما نشان می‌دهد که نگرش آرامی دارید. شما به دنبال فرار از کار سخت یا مسئولیت خواهید بود. می خواهید شخص دیگری کار شما را برای شما انجام دهد. آیا تا به حال کودکانی را دیده اید که تکالیف خود را توسط شخص دیگری انجام دهند؟ به احتمال زیاد انگشت سوم کوتاهی دارند. بسیار تنبل هستید و انگیزه ندارید. برای انجام ندادن کار پر از بهانه خواهید بود. می خواهید از چیزهای ظریف تر لذت ببرید.

ویژگی های شخصیتی کلیدی: آرام، تنبل، بی انگیزه، فرار از مسئولیت ها.

احتمالاً بپسندید: اگه خرس عروسکی رو تو این تصویر پیدا کردی،حتما بخاطر تیزبینی ات برا خودت اسپند دود کن!

شماره 4 انگشت کوچک

تست شخصیت انگشت پا: اگر انگشت کوچک شما خیلی کوچک است، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که از مسئولیت پذیری خودداری می کنید. شما نگرش کودکانه ای دارید و فقط می خواهید بدون انجام کار زیاد سرگرم شوید.

اگر بتوانید انگشت کوچک خود را تکان دهید، در نوع خود بی نظیر هستید. شما شخصیت فوق العاده جذابی دارید. اما کاملاً از تأثیری که بر مردم می گذارید بی اطلاع هستید. شخصیت شما به شدت مغناطیسی است، مردم صرفاً با حضور شما در اتاق به سمت شما جذب می شوند. گاهی اوقات غیرقابل پیش بینی هستید، با این حال برای ارتباطات خود ارزش قائل هستید. از لحظات خود به بهترین نحو لذت می برید.

شاید بپسندید: یکی از خرسا رو انتخاب کن تا بگم، میزان بلوغ عاطفی و فکری ات چقده!؟

تست شخصیت انگشت پا

ماجراجو و در مواقعی هم هیجانی هستید. شما نمی توانید برای مدت طولانی روتین ها را تحمل کنید. با این حال، توانایی شما در ریسک کردن، شما را از عموم مردم جلوتر می‌کند.

ویژگی های شخصیتی کلیدی: جذاب، مغناطیسی، غیرقابل پیش بینی، ماجراجو، تکانشی، توانایی ریسک کردن.

اگر نمی توانید انگشت کوچک خود را تکان دهید، مسیرهای شغلی غیر متعارف را انتخاب نمی کنید. با مشاغل رایج پیش خواهید رفت. قابل پیش بینی، قابل اعتماد و وفادار هستید. قبل از اینکه در یک سفر پرماجرا خودجوش شرکت کنید، دو بار فکر خواهید کرد.

ویژگی های شخصیتی کلیدی: قابل پیش بینی، قابل اعتماد، وفادار.

احتمالاً بپسندید: بگو چه چیزی در تصویر نظرت رو جلب کرد تا بگم واقعاً در مواجه با دیگران آدم مهربانی هستید یا خیر!؟

 

امیدوارم از تست شخصیت انگشت پا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون چگونه فرار خواهند کرد؟|فقط باهوشا میتونن راه حل برای نجات افراد گرفتار در قفس پیدا کنند!

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت خانواده واقعی: کدوم یکی از این دو خانواده تقلبی و فیک هستند!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: از چه چیز واقعاً نگرانی!؟ اگه میخای بدونی کافیه به عکس نگاه کنی و یکی از حیوونای خاص را انتخاب کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی برنده ساندویچ خوری: چه کسی برنده این مسابقه خواهد بود!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت فقیر پرخور و هیزم فروش از سری داستان های حکمت آمیز مثنوی معنوی

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: فکر می کنی جذابی!؟| یکی از گل ها را در تست شخصیت جذابیت انتخاب کن تا بفهمی!.

چالش تصویری چیست؟

چالش تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. اما همگی برای افزایش دادن فعالیت های مغزی مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگر دقت و تمرکزت 20 باشه، خیلی راحت 10 تا تفاوت اسب سمت راست و چپ را پیدا می کنی!

برایتان جالب خواهد بود

 بازیکن متفاوت را در میان بازیکنان بازی مرکب شناسایی کنید!|قدرت دیدت را اثبات کن!

اگر هوش کارآگاهی داری در 5 ثانیه کسی که قصد کودک ربایی دارد را شناسایی کنید!

اگه فکر می کنی چشات قویه، تفاوتهای تصویر گاو فانتزی رو پیدا کن!

تست قدرت بینایی با استتار پلنگ: اگر قدرت دیدت عالی باشه،پلنگ مخفی را در تصویر پیدا می کنی!

اخر تیزبینا هستی، پس 2 تا آهوی زبل رو تو این عکس پیدا کن!

 با صداقت بگو تو نگاه اول چی دیدی تا بفهمی آیا آدم منطقی و خلاقی هستی یا خیر!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 16 =

دکمه بازگشت به بالا