;
تفریح و سرگرمی

تست روان شناسی جالب: در این موقعیت قرار بگیرید چه کسی را نجات می دهید!؟| همسر یا فرزند!؟

تست روان شناسی جالب : بخش تفریح و سرگرمی چشمک امروز با یکم تست روان شناسی جالب با شما همراه است. این تست در شبکه های اجتماعی سر و صدای زیادی به پا کرد و خیلی زود توانست به یک مطلب پر طرفدار تبدیل شود. چرا را که تست روان شناسی جالب می تواند میزان تعهد شما را به خانواده را شنان دهد! با مچله خبری چشمک و تست روان شناسی جالب همراه باشید.

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

هر چند بسیاری از تست ها جنبه نسبی دارند و مطلق گرایی همیشه نادرست، اما تست روان شناسی جالب می تواند بخشی از زوایای پنهان شخصیت شما را افشا کند. در تست روان شناسی جالب چه کسی را نجات می دهید؟ پس با دقت تست روان شناسی جالب را مورد توجه قرار دهید. باید بدانید که این تست تعهد شما را به خانواده‌تان نشان می‌دهد.

شاید بپسندید: آزمون شناخت تصمیم دزد: یک سوال تحلیلی|دزد تصمیم دارد کدامیک از اشیای این گالری را بدزدد!؟

تست روان شناسی جالب

اگر می‌خواهید درباره شخصیت خود بیشتر بدانید، از شما دعوت می‌کنیم تا در این آزمون رازهایی را که ممکن است در مورد خودتان نمی‌دانستید، را بهتر بشناسید. لذا برای آن دسته از افرادی که به دنبال دسترسی به اسرار پنهان شخصیت خود هستند، این بار تستی را برای شما آورده ایم که به شما کمک می کند تا این جزئیات را کشف کنید و به این ترتیب بتوانید بهتر با خود و دیگران آشنا شوید.

احتمالاً بپسندید:  آزمون شناخت دانش آموز دروغگو: ضریب هوشی بالای خود را با شناسایی دانش آموز دروغگو اثبات کنید!

با توجه به این موضوع، تنها کاری که در این تست شخصیت باید انجام دهید این است که یکی از گزینه ها را در تصویر تست روان شناسی جالب انتخاب کنید. پس از نگاه باید بلافاصله انتخاب خود را انجام دهید. پس فکر نکنید، گزینه ای را انتخاب کنید و سپس به انتهای یادداشت بروید تا بتوانید پاسخ ها را پیدا کنید.

شاید بپسندید: قابل توجه باهوشا: با توجه به تصویر، چه کسی وزن بیشتری را تحمل می کند!؟

تست روان شناسی جالب

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون حدس مورد مشکوک: تو یه نگاه بگو چی عجیب و غریبه؟!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون هوش خون آشام: خدمتکاری که خطرناکه رو پیدا کن!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: تست شخصیت بر اساس اخم کردن:اخم کردنت چه جوریه، تا بگم چه جور شخصیتی داری!؟

پاسخ تست روان شناسی جالب

اگر توانستید گزینه ای را از تست شخصیت انتخاب کنید، ما پاسخ های هر انتخاب را برای شما می گذاریم تا معنی آن را بدانید.

انتخاب نجات همسر

انتخاب نجات همسر

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی قاتل شاهزاده: از هوش کارآگاهی خودت استفاده کرده و قاتل را شناسایی کنید!

اگر در تست روان شناسی جالب، شما دختر خود را رها کنید، باید گفت که شما خود را فردی محتاط می دانید که امیدوار است بتواند با زندگی متمرکز بر دستاوردها و اهداف پیش رو ادامه دهد.

احتمالاً بپسندید: یکی از این دو زندانی یکی از اعضای مافیا و ثروتمند است، اما کدامیک!؟

انتخاب نجات دختر در تست روان شناسی جالب

انتخاب نجات دختر در تست روان شناسی جالب

برایتان جالب خواهد بود: اگر تیزبین و باهوشی، سریع بگو که کدامیک از این کارت های شناسایی پلیس، جعلی است!؟

اگر تصمیم گرفتید تا در تست روان شناسی جالب، همسرتان را رها کنید، باید گفت که شما فردی هستید که مسئولیت بزرگی را در قبال آینده ای که ممکن است پیش آید بر عهده می گیرید، زیرا فرزند خود را نجات می دهید. به زبان ساده، شما خود را فردی با بینش عمیق می دانید.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص فرد مرده: با پیدا کردن فرد مرده تصویر در 3 ثانیه، تیزبینی و نکته سنجی خود را اثبات کنید!

 

 

امیدوارم از تست روان شناسی جالب استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت نادان ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر در حماقت و نادانی رودست ندارد!؟ چرا؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آزمون شناخت حماقت: کدامیک از این دو فرد در حماقت رو دست ندارند!؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

چگونه می خندید!؟| نحوه خندیدن، اطلاعات زیادی را در مورد شما افشا می کند!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص نامزد واقعی زن: اگر باهوشی سریع بگو نامزد واقعی زن، کدامیک از مردان تصویر است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: آزمون مقایسه خون آشام و زامبی را فقط باهوش ها می فهمند! آیا شما می توانید؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

آزمون شناسایی خطای جالب: اگر در 3 ثانیه خطای جالب تصویر را پیدا کنید، نابغه اید!؟

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

بهم بگو وقتی چای می خوری، لیوان رو چه جوری نگه می داری تا بگم نقاط قوت و ضعف ات چیه!؟

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

شاید بپسندید: آزمون شناخت فرد روانی: فقط یک نابغه تیزبین، فرد روانی را شناسایی کند!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: آزمون فرد در معرض خطر مرگ: کدامیک از افراد زودتر می میرد!؟| غواص یا فضا نورد؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود:شکل ناخن های شما شبیه کدامیکی است؟ | خود را بهتر بشناسید!

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناخت اشتباه وحشتناک تصویر: اگر فکر می کنی خیلی تیزبینی، خطای تصویر را در 5 ثانیه پیدا کنید!

کدام درخت از نظر شما زیباتر است| نتیجه انتخابتان را بخوانید، شگفت زده خواهید شد!

 شناسایی درب زندان: به شاهزاده خانم کمک کنید تا از برجی که زندانی شده، فرار کند!

آزمون شناسایی مقصر: کدامیک از افراد تصویر، شیشه های ساختمان را شکسته است!؟

شناخت بابانوئل زن: با یک نگاه سریع بگو که کدام بابانوئل یک زن است!؟

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. سلام.تستهای خودشناسی تان بسیار عالی است و من شخصا خیلی آنها را دوست دارم. نجات زن یا فرزند رو خوندم.
    الان یک توضیح اگه اضافه میکردین برای آدمای کم سواد مثل من خیلی خوب میشد. بالاخره کدام یکی بهتره؟ البته از نظر عقلانی. ممنون و سپاسگذارم.

  2. فکر کنم بچه دار نشدید هنوز چون عشق مار و پدر به فرزندانشان جوریه که نمیتوانند بچه هاشون رو رها کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + ده =

دکمه بازگشت به بالا