;
تفریح و سرگرمی

تست روان شناسی: رنگی که برای درب خانه انتخاب می کنید شخصیت شما را لو می دهد!

تست روان شناسی براساس رنگ درب خانه: آیا تا به حال در مورد روانشناسی رنگ شنیده اید؟ آیا می دانستید که حتی رنگ درب خانه شما نیز معنایی پشت آن دارد؟ اگر نه، آماده شوید تا یک دنیای کاملاً جدید به روی شما باز شود. با تست شخصیت شناسی با چشمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: سوال هوش: با دلیل بگوئید که کدام یک از کودکان تصویر”3 مادر” دارد!؟

تست روان شناسی براساس رنگ درب خانه

روان شناسی رنگ ها به مطالعه چگونگی تأثیر رنگ ها بر روحیه ما می پردازد. رنگ نیرویی در زندگی ما است که اغلب نادیده گرفته می شود. با این حال، آنقدر نقش مهمی در درک بصری ما ایفا می کند، که جای تعجب است که درک روانشناسی پشت رنگ های مختلف در ذهن خودآگاه و ناخودآگاه ما بازی می کند. رنگ‌هایی که برای رنگ آمیزی در خانه انتخاب می‌کنید، بسته به اتاق، طبیعتاً فضای خاصی را ایجاد می‌کنند و شما بیشتر از دانستن این موضوع در مورد خود شگفت‌زده خواهید شد. پس با مجله خبری چشمک و تست روان شناسی براساس رنگ درب خانه همراه شوید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: یک مسیر را برای پیاده روی انتخاب کن تا بگم رویا پردازی یا منطقی!؟

تست روان شناسی براساس رنگ درب خانه

شاید بپسندید: سوال هوش: کدام درب بی خطر است تا فرد ربوده شده از اتاق فرار کند!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست روان شناسی براساس رنگ درب خانه

برای درک این موضوع، ممکن است بخواهید خودتان آن را ببینید. مجموعه‌ای از درب‌های خانه را تهیه کرده‌ایم که در رنگ‌های مختلف رنگ‌آمیزی شده‌اند و هر کدام استدلال روان‌شناختی دارند که چیزی در مورد شخصیت شما آشکار می‌کند. بیایید نگاهی بیندازیم و ببینیم. با تست شخصیت شناسی همراه باشید.

شاید بپسندید: تست هوش: با جابجایی و حرکت دادن 3 چوب کبریت، 4 مربع درست کنید!؟

.

.

.

.

.

.

 

 

بیشتر بخوانید: تست بینایی سنجی: با شناسایی عدد تصویر، قدرت بینایی خود را ارزیابی کنید!

درب قرمز

تاریخچه داشتن درب قرمز بسیار گرم و دلپذیر است. اگر دیدید درب کسی قرمز رنگ شده است، به راحتی می فهمید که صاحب خانه آمادگی دارد که در صورت نیاز از شما در خانه خود استقبال کند تا شما استراحت کنید. همچنین، صاحبان خانه اگر وام مسکن خود را پرداخت کرده بودند، درهای خانه را قرمز رنگ می کردند، زیرا یک نگرانی کمتر داشتند!

درب قرمز در تست روان شناسی رنگ درب خانه

درب سبز

سبز رنگی شفابخش و رنگ طبیعت مادر است. اگر یک درب سبز دارید، ممکن است فردی متواضع و هماهنگ باشید که برای تعادل و همه چیز منصفانه تلاش می کند. لذا شما ترجیح می دهید با صحبت کردن خارج از نوبت و گفتن چیزهایی که ممکن است جسورانه تلقی شوند، از خط خارج نشوید.

احتمالا بپسندید: در این تصویر مرد خون آشام، چه اشتباهی وجود دارد!؟

درب سبز در تست روان شناسی رنگ درب خانه

درب خانه آبی تیره یا روشن

اگر درب آبی روشن داشتید، احتمالاً بسیار خوش بین و پر از امید هستید. توصیه های خوبی می کنید و با دقت به حرف های دیگران گوش می دهید. شوخ طبعی شما خیلی ها را سرگرم می کند و شوخی های شما مردم را به خود جذب می کند. اگر درب آبی تیره تری داشتید، پس کمی درونگراتر هستید. شما رفتاری آرام‌بخش دارید که باعث می‌شود اطرافیانتان کمی احساس بی قراری کنند.

شاید بپسندید: چیستان: چگونه ممکن است که یک فرد 90 روز نخوابد، ولی همچنان سرحال باشد!؟

درب آبی در تست روان شناسی رنگ درب خانه

درب نارنجی

نارنجی رنگ روشنی است و می تواند نشان دهنده شخصیت جسور شما باشد. این رنگ، خانه ای مطمئن را نشان می دهد، با افرادی که ریسک پذیر هستند. این رنگ به بازدیدکنندگان کمک می‌کند تا احساس خوش‌آمدگویی داشته باشند، زیرا باعث می‌شود قبل از اینکه در بزنند احساس دعوت شدن کنند. نارنجی همچنین رنگی برای القای گرسنگی است، بنابراین اغلب روی درب رستوران ها نقاشی می شود.

احتمالا بپسندید: اگه رو دست همه باهوشا زدی، زود تند سریع بگو کی بستنی فروش را زخمی کرده!

تست روان شناسی براساس رنگ درب خانه

درب سفید

رنگ سفید به دلیل داشتن رنگ خلوص بدنام است. احساس تمیزی و رسمی بودن را القا می کند. کسانی که از آنجا عبور می کنند، احساس می کنند که شما یک خانواده آرام و ساده انگار هستید.

شاید بپسندید: چیستان: نام شهر و جزیره معروفی است که اگر آن را برعکس بخوانیم یک برند معروف آدامس می شود!

تست روان شناسی براساس رنگ درب خانه

درب زرد

زرد، رنگ جذابی است، زیرا بسیار روشن است. دری که با این سایه رنگ شده باشد به سختی میتوان توجه دیگران را به خود جلب کند. این رنگ نمایانگر یک فرد روشن و حبابی است. بنابراین خانواده شما ممکن است دسته از افراد باشند که خیلی آرام و بدون دغدغه به دنبال کارهای خود هستند و تمام انرژی خود را در طول روز برای خود خرج می کنند.

تست روان شناسی براساس رنگ درب خانه

درب خانه صورتی

صورتی یک رنگ رمانتیک است، مهم نیست چه سایه ای را انتخاب می کنید. صورتی ملایم ممکن است نمایانگر یک رابطه گرم و دوست داشتنی باشد، در حالی که صورتی روشن تر و عمیق تر ممکن است نشان دهنده اشتیاق بیشتری در روابط عاشقانه شما باشد. به غیر از رنگ های رمانتیک، صورتی رنگی است که نشان دهنده محبت است. درب صورتی خانه شما، ممکن است سبب شود که مردم تصور کنند که شما عاشق طبیعت هستید.

تست روان شناسی براساس رنگ درب خانه

درب خانه مشکی

مشکی رنگ پیچیدگی است. همچنین نشان دهنده اقتدار است، بنابراین شما ممکن است فردی با اراده قوی و رویکرد جدی به زندگی باشید.

شما چی فکر میکنید؟ آیا رنگ درب مورد علاقه شما نشان دهنده شخصیت شماست؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

تست روان شناسی براساس رنگ درب خانه

امیدوارم از تست روان شناسی براساس رنگ درب خانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید: اگر حرف T را در 10 ثانیه پیدا کنید، قدرت پردازش مغزتان عالی است!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: کدام سطل آب زودتر پر می شود!؟

 

شاید برایتان جالب باشد

جذاب‌ترین ویژگی شخصیتی خود را با انجام این تست شخصیت شناسایی کنید!

آزمون تمرکز: آیا می توانید حرف A را در تصویر پیدا کنید؟

چیستان | کدام گیاه است که یک حیوان درون نامش پنهان شده‌است!؟

در 8 ثانیه تفاوت های بین دو تصویر نهنگ قاتل را پیدا کنید!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا