;
تفریح و سرگرمی

تست بینایی سنجی: با شناسایی عدد تصویر، قدرت بینایی خود را ارزیابی کنید!

تست بینایی با شناخت عدد : تصاویر توهم نوری به دلیل ماهیت گیج کننده خود بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. اما یک مورد خاص در حال حاضر در اینترنت بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگرچه این یکی از توهم‌های ساده‌ است، اما اکثر بینندگانش را گیج کرده است. عددی در این تصویر پنهان شده است. همه آن را متفاوت می بینند. این توهم نوری خاص، حساسیت بیننده را نسبت به رنگ های متضاد آزمایش می کند. با تست بینایی با شناخت عدد با مجله خبری چشمک چشمک همراه باشید.

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود. پس تست بینایی با شناخت عدد را نیز انجام دهید و مغز و ذهن خود را به چالش بکشید.

شاید بپسندید: چیستان:کدام بازیکن فوتبال برزیلی است که اگر اسمش را برعکس کنی، اسم پسر فارسی می‌ شود!؟

تست بینایی با شناخت عدد

پازل، تست یا معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند. یکی از پازل هایی که این روزها در شبکه های مجازی مورد توجه قرار گرفته است، تست بینایی با شناخت عدد است.

در نگاه اول، ممکن است بسیار ساده به نظر برسد. با این حال، هر چه بیشتر به آن نگاه کنید، ممکن است اعداد بیشتر و متفاوت تری را ببینید. اما در نهایت پاسخ واقعی اکثر بینندگان را گیج می کند. با دقت به تصویر تست بینایی با شناخت عدد نگاه کنید. شما چه عددی را درون تصویر تشخیص دادید؟ با تست بینایی با شناخت عدد همراه باشید.

شاید بپسندید: تست هوش: با توجه به 3 عبارت اول، پاسخ عبارت آخر چند می شود!؟

تست بینایی با شناخت عدد

احتمالا بپسندید: اگه باهوشی در حد دکتر استرنج بگو کدوم خانم ابر قهرمانه؟!

.

.

.

شاید بپسندید:چیستان: آن چیست که سه چشم و یک پا دارد!؟

.

 

 

شاید بپسندید: سوال ریاضی: با حل عبارت فوق، میزان دانش ریاضی‌ خودت رو ارزیابی کنی!

پاسخ تست بینایی با شناخت عدد

این چالش که در توییتر منتشر شده است و بسیار مورد توجه قرار گرفت. یک عدد در دایره خاکستری و سیاه راه راه پنهان شده است. آیا می توانید کل شماره را ببینید؟ ممکن است ساده به نظر برسد، اما آزمون سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. توهم در واقع آزمونی برای حساسیت کنتراست چشم بیننده است. توانایی تمایز یک شی از پس زمینه آن است. در زندگی روزمره، این توانایی برای رانندگی در هوای مه آلود یا زمانی که نور کم وجود دارد مهم است. در آن زمان ها، کنتراست بین پس زمینه و شی کاهش می یابد.

بنابراین اکنون که کانون توهم نوری را می دانید، آیا می توانید تمام ارقام را تشخیص دهید؟

قبل از اینکه به پاسخ های واقعی برسیم، در اینجا برخی از پاسخ هایی که بینندگان پست کرده اند آورده شده است:

“-من فقط می توانم 528 را ببینم. آیا این در مورد بینایی من معنی دارد؟”

“-من 528 را با عینک می بینم و 45283 را بدون عینک”

45283 … و چه چیزی است؟ آیا باید با پزشک عمومی خود یک قرار ملاقات رزرو کنم؟

شاید بپسندید: یکی از جاده ها را انتخاب کن تا بگم در مسائل مختلف، راحت تصمیم میگیری یا سخت!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن عدد 219 ثابت کن چشمات مثل عقاب قویه! | فقط 5 ثانیه وقت داری!

پاسخ تست بینایی با شناخت عدد: اکثر بینندگان گفتند که می توانند 528 یا حداکثر 45283. اما پاسخ واقعی شما را شوکه خواهد کرد. پاسخ واقعی عدد 3452839 است. یک عدد هفت رقمی. اکنون، اکثر مردم اعداد را در وسط دایره که کنتراست بالاترین آن بود، دیدند. با دور شدن از مرکز، کنتراست بین ارقام و پس‌زمینه کاهش می‌یابد، که دیدن ارقام را بسیار دشوار می‌کرد. اما اگر به اندازه کافی چشمک بزنید، می توانید با یک نگاه اجمالی تمام اعداد را ببینید! اگر واقعاً موفق به دیدن آنها شده اید، پس یکی از بهترین بینایی های جهان را دارید. شما می توانید به آن افتخار کنید.

شاید بپسندید: حکایت مرد گوژپشت و زن زیبا | داستانی زیبا درباره ازدواج زیباترین زن شهر با زشت ترین مرد شهر!

تست بینایی با شناخت عدد

امیدوارم از تست بینایی با شناخت عدد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

احتمالا بپسندید:  اصطلاح شاخ و شانه کشیدن از کجا آمده است!؟ +داستان

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:با دلیل بگوئید معشوقه مرد بیمار دست شکسته، کدام زن است!؟

برایتان جالب خواهد بود

تست قدرت دید: گرگی که خودش را میان گله گوسفندان پنهان کرده را شناسایی کنید!

با دلیل بگوئید که چه چیزی در تصویر بابانوئل و گوزن هایش درست نیست!؟

 با انتخاب یکی اُرکیده ها، میزان اعتماد به نفس خود را شناسایی کنید!

یک تیزبین در یک نگاه، اشتباه این تصویر قرار عاشقانه را تشخیص می دهد!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. من عدد 8452839 را دیدم … عدد اول را فقط اشتباه دیدم.
    بجای 3 عدد 8 دیدم … از هفت عدد شش عدد را درست حدس زدم.
    آفرین بخودم 🤞

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا