;
تفریح و سرگرمی

اگه میخای بدونی در مقابل سختی ها چقدر قوی هستی، میتونی یه کلید انتخاب کنی تا بفهمی!

تست شخصیت متکی به انتخاب: فکر می کنید فردی بسیار قوی در برابر ناملایمات و سختی ها هستید؟ اگر می خواهید بفهمید کافی است یک کلید انتخاب کنید تا بیشتر در مورد خودتان کشف کنید. ما اطمینان داریم که شما از طریق تست شخصیت متکی به انتخاب می توانید جزئیات بیشتری در مورد نحوه زندگی خود در هنگام مواجهه با مشکلات سخت بیاموزید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت متکی به انتخاب همراه باشید.

شاید بپسندید: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر اردک و جوجه هاش رو تو برکه پیدا می کنی!

تست شخصیت متکی به انتخاب

کلیدی که انتخاب می‌کنید می‌تواند در عرض چند ثانیه جزئیات قابل توجهی از شخصیت شما را نشان دهد. هر روز مردم با مشکلات متعددی روبرو می شوند، با این حال، برخی تمایل دارند که مصمم باشند و با آنها روبرو شوند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند فرار کنند یا به سادگی از آنها دوری کنند. شما با چه گروهی همذات پنداری می کنید؟ اگر می خواهید پاسخ را بدانید، نمی توانید تست شخصیت متکی به انتخاب را که حقیقت را به شما می گوید از دست بدهید. این تست شخصیتی جدید را انجام دهید و در مدت کوتاهی با خودتان بیشتر آشنا شوید.

در زیر تصویری را به شما ارائه خواهیم داد که در آن پنج گزینه کلیدی مختلف را مشاهده خواهید کرد، بنابراین باید هر یک از آنها را با دقت مشاهده کنید و سپس یکی را انتخاب کنید که بیشتر دوست دارید یا فکر می کنید یک پیام مخفی برای شما دارد، به یاد داشته باشید که شما باید 100% با انتخاب خود صادق باشید.

شاید بپسندید: هوش ریاضی ات خوب باشه، ایکی ثانیه میتونی با جابجایی یه چوب کبریت معادله رو درست کنی!

تست شخصیت متکی به انتخاب

احتمالاً بپسندید: تا حالا فکر کردی نقطه قوت‌ات چیه!؟ یه درخت رو انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آیا آدم مستقل و آزاد اندیشی!؟| کافیه یه پروانه رو انتخاب کنی تا بفهمی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:فقط یه تیزبین واقعی میتونه تو یه نگاه تفاوت تصویر کمک به پیرزن سمت چپ و راست را تشخیص بده!

تفسیر تست شخصیت متکی به انتخاب

تست های شخصیت برای شناخت خود بسیار عالی هستند، این تست ها اطلاعات دقیقی براساس قرار گرفتن ما در شرایط مختلف،  تصمیم گیری و درک محیط اطراف ارائه می دهند. امروز برای یک تست جدید آماده اید؟ اکنون که یک کلید انتخاب کردید به این تفاسیر مراجعه کنید تا بیشتر در مورد خودتان کشف کنید.

شاید بپسندید: آیا آدم مستقل و آزاد اندیشی!؟| کافیه یه پروانه رو انتخاب کنی تا بفهمی!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی کی دروغ میگه: آیا مرده واقعاً به همسرش خیانت کرده!؟

تست شخصیت متکی به انتخاب

کلید 1

شما شخصیت بسیار تاثیرگذاری دارید و با عزمی راسخ، چیزهایی که در زندگی برای شما اتفاق افتاده است، شما را قوی و قابل تحسین کرده است، با این حال، شما احساس خستگی می کنید زیرا شما مسئول موقعیت های مختلف هستید. بهتر است کمی به خود استراحت دهید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی متوفی در سینما: کدومیکی از افراد حاضر در سالن سینما فوت کرده است!؟

کلید 2

شما فردی بسیار عاطفی هستید، که همیشه اجازه می دهد خود را تحت تأثیر احساسات خود قرار دهد و از نشان دادن خود آنطور که هستید دریغ نمی کند. اما این ویژگی با این است که در مواجهه با مشکلات چقدر می توانید تکانشی باشید.

احتمالاً بپسندید: زبل بودن و باهوشی خودت رو با تقسیم مساوی دو تا سیب بین 3 تا کودک اثبات کن!

کلید 3

در درون شما ترس هایی وجود دارد که به کشیدن آنها به زمان حال ادامه می دهید، نمی توانید رها کنید و این اساساً به دلیل ترسی است که از تجربه لحظات دردناک احساس می کنید، از هر موقعیتی که در نهایت بر شما تأثیر بگذارد اجتناب می کنید. روی آن کار کن!

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی مادر دخترک زیبا:کدامیک از این دو زن، مادر این دختر نوجوان زیباست!

کلید 4

برای اینکه چیزی واقعاً به شما صدمه بزند، باید برای شما واقعاً مهم باشد، زیرا در این مرحله از زندگی خود اجازه نمی دهید کسی به شما نزدیک باشد.

شاید بپسندید: چه کسی سطل آبمیوه رو روی عروس خانم خالی کرده!؟

کلید 5

شما احساس می کنید که هر مشکلی می تواند به سرعت شما را از بین ببرد، بنابراین تصمیم می گیرید به نزدیک ترین افرادی که واقعاً شما را دوست دارند پناه ببرید.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدومیکی از این چهار زن واقعا باردار هست!؟

امیدوارم از تست شخصیت متکی به انتخاب امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دو برادر واقعی: تیز و زبل باشی، دو برادر واقعی را بین 3 تا جوون خوش تیپ پیدا می کنی!

 

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: شوهر این خانم پرمدعا، کدومیکی از این 3 آقای شیرین عقل هست!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: آیا می توانید ارزش عددی پروانه و سنجاقک را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل چوب توی آستین کردن !

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: چیزی که تو نگاه اول تو تصویر دیدی رو ببین تفسیرش چیه!؟ شگفت زده میشی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل برو کشکتو بساب!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: آنچه که ابتدا در تصویر تشخیص میدی نشون میده چقدر اعتماد به نفس داری!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: در برابر چالش های زندگی چه رفتاری داری، اگر تا حالا نمی دونی یه خونه رو انتخاب و تفسیرش رو بخون!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن کله سگی که با بقیه متفاوته تیزی ات رو امتحان کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:یکی از این خانم خوشکلا همسر آقای رئیسه، فقط باهوشا میتونن تو یه نگاه تشخیص‌اش بدن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید برایتان جالب باشد

کدوم یکی از این دو تا مرد جوون تو خونه مجردی و تنها زندگی می کنه!؟

داستان ضرب المثل زبان خوش، مار را از سوراخ بیرون می‌ آورد!

آدم جاه طلب هستی یا آرام و بی خیال، میخای مطمئن بفهمی این تستو انجام بده!

بازی ریاضی با چوب کبریت: با حرکت دادن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا