;
تفریح و سرگرمی

آزمون پیدا کردن قاتل: میزان هوش کارآگاهی ات را با پیدا کردن قاتل در خانه، اثبات کن!

آزمون پیدا کردن قاتل: قاتل در میان اعضای خانواده است و شاید از اینکه شناسایی آن برای پلیس سخت باشد، خوشحال است. اما قطعا کارآگاهان خبره به آسانی می توانند این معمای قتل را حل کنند. شما نیز اگر احساس می کنید هوش کارآگاهی عالی دارید، بهتر است آزمون پیدا کردن قاتل در خانه را از دست ندهید. مجله خبری چشمک تلاش دارد با ارائه جدیدترین و جذاب ترین معماهای تصویری میزان دقت، تمرکز و هچنین توانائیهای شناختی شما را به چالش بکشد.

 

آزمون شناسایی آدم واقعی: آدم واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

آزمون پیدا کردن قاتل مدتی است که در شبکه های اجتماعی سر و صدا به پا کرده و بارها و بارها همرسانی شده است. شما باید با کمک نشانه ها و جزئیات تصویر، فرد قاتل را در صحنه شناسایی کنید. اگر نگاه تیزبینی داشته باشید به آسانی خواهید توانست که آزمون پیدا کردن قاتل را رمزگشایی کرده و قاتل را شناسایی کنید. فقط یادتان باشد که آزمون پیدا کردن قاتل  همانند دیگر آزمون ها تنها 5 ثانیه زمان پاسخگویی دارد.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی نامزد زن: نابغه ای اگر در 3 ثانیه، نامزد زن را در میان 3 مرد شناسایی کنی!

آزمون پیدا کردن قاتل

همانطور که اشاره شد آزمون پیدا کردن قاتل نیز محدودیت زمانی دارد، لذا سعی کنید رمز گشایی آزمون پیدا کردن قاتل را تنها در 5 ثانیه انجام دهید. ماموریت همکاران ما در بخش تفریح و سرگرمی چشمک این است که شما را در چالش های مختلف مشارکت دهیم تا بتوانید هم سرگرم شوید و هم توانائیهای خود را توسعه و بهبود ببخشید.

آزمون هوش جالب: آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

فرد در خانه به قتل رسیده است. در صحنه قتل افرادی که در تصویر می بینید حاضر هستند. یکی از افراد حاضر در صحنه قاتل است. شما باید بتوانید این فرد را در کمتر از 5 ثانیه شناسایی کنید. در غیر این صورت او ممکن است صحنه قتل را به هم زده و شناسایی را مشکل سازد. پس اگر آماده باشید تصویر آزمون پیدا کردن قاتل را با هم مرور کنیم.

شاید بپسندید:آزمون شناخت قاتل در رستوران: اگر هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که قاتل کیست؟

آزمون پیدا کردن قاتل

.

شاید برایتان جالب باشد:آزمون شناخت اشتباه پارک: اگر تیزبنی در یک نگاه، اشکال را در این تصویر پیدا کن!

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل زن: اگر در یک نگاه قاتل را در این تصویر پیدا کنی، نابغه ای!

 

 

.

.

.

جالب خواهد بود: آزمون شناسایی زندانی زرنگ: کدام زندانی،در حال اقدام عملی برای فرار از زندان است!؟

.

پاسخ آزمون پیدا کردن قاتل

هنوز نتوانستید آزمون پیدا کردن قاتل را رمزگشایی کنید؟ آرام باشید، از تسلیم شدن احساس بدی نداشته باشید. این کاملاً طبیعی است، زیرا حل این چالش ها به زمان و صبر زیادی نیاز دارد. اگر جزو گروه منتخب نابغه هایی نبودید که موفق به انجام این چالش شده اند، نگران نباشید، از شما دعوت می کنیم راه حل را ببینید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این آزمون می تواند یک تمرین خوب برای بهبود مهارت های کارآگاهی و شناختی شما باشد. اما قبل از آن بهتر است با دقت بیشتر تصویر را بررسی کنید.

.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون شناخت کودک ربا:یک چشم تیزبین در یک نگاه،بچه دزد را در این تصویر پیدا می کند!

.

.

 

جالب است: آزمون شناخت خانواده ثروتمند: اگه باهوشی سریع بگو کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

 

.

.

.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون شناخت همسر واقعی: در کدامیک از این تصاویر، زن و شوهر واقعی حضور ندارند!؟

 

بله درست است. کودکان نمی توانند قاتل باشند و تفنگ بر روی زمین نیز به نظر می رسد یک اسلحه اسباب بازی باشد. مرد نیز به نشر نمی رسد قاتل باشد. هیچ نشانه ای وجود ندارد که توانسته باشد مرد را به قتل رسانده باشد. اما اگر به سوزن های موی زن دقت کنید، یکی از آنها خون آلود است. به نظر می رسد زن قاتل است.

 

شاید بپسندید:آزمون شناخت مادر واقعی نوزاد: با توجه به شواهد تشخیص دهید که مادر بچه کیست؟

 

معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

 

پاسخ آزمون قاتل

جالب خواهد بود: آزمون شناسایی پزشک دزد: یکی از این سه پزشک کلیه اهدایی برای پیوند را دزدیده است، اما کدامیک!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی نامزد زن استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 جالب خواهد بود: اگر تیزبین باشی در 5 ثانیه ارواح سرگردان را در میان پانداها پیدا می کنی!

آیا آزمون پیدا کردن قاتل را دوست داشتید؟ برای شما خیلی راحت بود؟ خوب، اگر توانستید با چالش روبرو شوید، به شما تبریک می‌گوییم. و اگر نه، پس ما شما را تشویق می کنیم که به آزمایش خود با این نوع آزمون ها ادامه دهید. آیا می خواهید چالش های بیشتری از این دست ببینید؟ در اینجا به شما می گوییم که چگونه این کار را انجام دهید. برای این کار فقط باید بخش تفریح و سرگرمی چشمک را دنبال کنید.

 جالب خواهد بود: کدوم یکی زبل تره و می تونه از دست خرس در بره؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی جادوگر: کدامیک از زنان زیر می تواند یک جادوگر باشد!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید برایتان جالب باشد:آزمون شناخت خدمتکار قاتل:نکته‌سنج‌ها در یک نگاه،خدمتکار قاتل را در این تصویر پیدا می‌کنند!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

جالب خواهد بود: معمایی که همه را گیج کرده! شما چند زن می بینید؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

 احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک : اگر باهوشی، فرد مرده را در تصویر شناسایی کن!

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

جالب خواهد بود: آزمون شناسایی انسان سالم:تیزبین‌ها در یک نگاه، فرد سالم را در میان زامبی ها شناسایی می کنند!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

 جالب خواهد بود: کدوم یکی زبل تره و می تونه از دست خرس در بره؟

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

شاید بپسندید: تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

کدام درخت از نظر شما زیباتر است| نتیجه انتخابتان را بخوانید، شگفت زده خواهید شد!

برایتان جالب خواهد بود:  شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

 

برایتان جالب خواهد بود

شناسایی سوپر قهرمان: در کتابخانه، سوپرقهرمان را شناسایی کنید!؟

آزمون شناخت تفاوت تصویر پیرزن:اگر تیزبین باشی،تفاوتها را در دو تصویر پیرزن پیدا می کنی!؟

شناسایی دکتر واقعی آزمایشگاه: اگر نکته سنج و تیزبنی،دکتر واقعی آزمایشگاه را شناسایی کنید!

خطای دوقلوها: اگر فکر می کنی تیزبنی اشتباه مربوط به دوقلوها را شناسایی کن!

معمای تصویری جنگل: با توجه به آنچه در تصویر می بینید، آنکه آسیبی نمی بیند را شناسایی کنید!؟

آزمون شناخت فرد دروغگو: یک نابغه می تواند در یک نگاه بگوید که کدامیک از این دو نفر دروغ می گوید!

شناخت مراسم خواستگاری واقعی:کدامیک از دو تصویر، یک مراسم خواستگاری واقعی است!

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

  1. هیچ قاتلی وجود ندارد اون مرد خوابیده و بچه درب شیشه سس قرمز را باز کرده و داره بازی می کنه. در واقع اینا خون نیستند بلکه رب گوجه هستند

  2. اگر به بچه کوچیکه دقت کنید می‌بینید که دستاش خونیه همچنین اگر روی دیوار هم مشاهده کنید می‌بینید که جای دستای کوچک خونی روی دیواره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا