;
تفریح و سرگرمی

یکی در تصویر استخر ساعت 12:05 فوت شده، کدومیکی هست!؟

آزمون هوش شناسایی مرده در استخر: سوال آزمون ساده است. اگر می توانید با قدرت بینایی و قدرت تمرکز خود تلاش کنید در کمتر از 3 ثانیه فرد مرده درون استخر را شناسایی کنید. سوالات و معماهای تصویری از جمله تصاویری هستند که شما باید با قدرت تیزبینی و نکته سنجی خود آنها را رمزگشایی و پاسخ دهید. تنها افراد تیزبین دارای مهارت های شناختی بالا می توانند فرد مرده را در آزمون  هوش شناسایی مرده در استخر تشخیص دهند.

مجله خبری چشمک با ارائه متنوع ترین آزمون ها و سوالات هوش تصویری تلاش دارد که در کنار ایجاد سرگرمی می تواند زمینه را برای رشد مهارت های شناختی افراد فراهم کند. این آزمون ها مغز را مجبور به فعالیت می کند و این فعالیت می تواند مهارت های شناختی را افزایش دهد. با آزمون هوش شناسایی مرده در استخر و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که خون سیاه را می خورد اما راه سفید میرود؟

آزمون هوش شناسایی مرده در استخر

آیا می توانید مرده را در استخر پیدا کنید؟ سعی کنید در زمان مشخص شده بر این معما غلبه کنید. تنها 92 درصد از مردم توانسته اند تنها در 3 ثانیه آزمون  هوش شناسایی مرده در استخر را رمزگشایی کنند. این معمای تصویری جدید به یکی از جالب ترین معماها در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، زیرا تنها 8 درصد از مردم موفق به غلبه بر آن در زمان مشخص شده اند. ایا می توانید و جرات دارید در آزمون هوش شناسایی مرده در استخر شرکت کنید؟

در این چالش جدید شما می توانید مشاهده کنید که در ساعت 12 ظهر سه نفر در استخر مشغول کارهای مختلف هستند. در ساعت 12: 05 دقیقه یکی از این سه نفر فوت کرده است. اما کدامیکی!؟

در مرحله بعد، فردی را که مرده است را باید در مدت زمان 3 ثانیه شناسایی کنید، تنها در این صورت نشان خواهید داد که پیچیده ترین چالش ها را به بهترین شکل حل می کنید.

شاید بپسندید:باهوشا بگن: کدام قالب یخ زودتر آب می شود!؟

آزمون هوش شناسایی مرده در استخر

شاید بپسندید:حکایت شنیدنی و جالب مرد گدا در بازار !

.

.

 

 

احتمالاً بپسندید: چیستان: برق کار و لوله کشی با یکدیگر مشغول کار در یک ساختمان هستند،یکی از آن دو پدر پسر دیگری بود!

 

 

 

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: چهار انگشت و یک شست دارد اما نه استخوان دارد و نه مغز!

پاسخ آزمون هوش شناسایی مرده در استخر

نتوانستید پاسخ را پیدا کنید؟ در غیر این صورت، از زمان 3 ثانیه ای دوم استفاده کنید تا فرد مرده را پیدا کنید. ما برای شما آرزوی موفقیت داریم، زیرا فقط افراد واقعی موفق به غلبه بر این معمای تصویری شده اند.

شاید بپسندید:یه نابغه میتونه 4 تفاوت بین 2 عکس گربه و سگ را تشخیص بده؟

.

.

 

 

شاید بپسندید: هر دو زن مدعی هستند که کیف دوشی قرمز رنگ مال اونه، کدومیکی راست میگه!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: 3 تا تفاوت بین این دو تا سگ بامزه وجود داره | دقت ات بالا باشه میتونی پیداشون کنی!

پاسخ آزمون هوش شناسایی مرده در استخر: مردی که علامتگذاری شده است مرده است. او دچار ایست قلبی شده است و جسد بی جانش بر روی آب آمده است. دو مرد دیگر کاملا مشخص است که به خواب رفته اند.

شاید بپسندید: تنها 5 درصد از افراد موفق میشن که با حرکت دادن یک چوب کبریت، معادله اشتباه را اصلاح کنند!

آزمون هوش شناسایی مرده در استخر

احتمالاً بپسندید: داستان جالب کشاورز فقیر و بد بیار!

امیدوارم از آزمون هوش شناسایی مرده در استخر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان جالب و شنیدنی مردی که از داروخانه دیب می خواست!

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان انیشتین و راننده اش!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: کدام رفتارت باعث میشه بیشتر به چشم اطرافیانت بیای، برا فهمیدن کافیه یکی از خورشیدها را انتخاب کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

 فقط یه زبل نابغه در یک نگاه، خوکچه رو بین مرغ ها تشخیص میده!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: باهوشا بگن: ماریا کدوم مسیر رو برای عبور انتخاب کنه تا بدون خطر به شهر برسه!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: پدر نوزاد کدوم یکی از این دو تا مرد هست!؟

شاید برایتان جالب باشد

فقط تیزبین ها می توانند 3 تفاوت تصویر دختر در حال خرید را شناسایی کنند!

چیستان: کدام سلسله ایرانی است که با اضافه کردن یک حرف به ابتدای آن، نام یک پسر بدست می آید!

هوش ریاضیاتی ات را ارزیابی و آخرین معادله را حداکثر در 15 ثانیه حل کنید!

یکی از این خانما وضع مالیش خوب نیست، کدومیکی هست!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

دکمه بازگشت به بالا