;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی از این خانم خوشکلا معشوقه مرد جوان است!

آزمون هوش شناخت معشوقه مرد: شما با رمزگشایی و حل این مطلب از سری مطالب سوالات هوش بخش تفریح و سرگرمی وب سایت چشمک می توانید هوش و نبوغ خود را به رخ همگان بکشید. سوال معمایی امروز با عنوان آزمون هوش شناخت معشوقه مرد از جمله معماهای تصویری است که کمتر کسی می تواند در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای آن را حل کند. کدام زن، معشوقه مرد تصویر است؟ این معما واقعا شما را گیج خواهد کرد. اگر می خواهید با یک چالش واقعی روبرو شوید، این آزمون را از دست ندهید.

طراح این سوال هوش، پس از انتشار آن در شبکه اجتماعی ردیت (Reddit.com) با واکنش های جالبی از سوی مخاطبان خود مواجه شد. بسیاری معتقد بودند که اساسا این سوال هوش یا تست هوش شناخت معشوقه مرد فاقد یک پاسخ واقعی و درست است. برخی دیگر از طرح سوال خواسته بودند که خود زودتر پاسخ را ارائه دهد. همه این واکنش ها نشان داد، که تنها یک فرد تیزبین و باهوش می تواند در زمان 3 ثانیه ای آزمون هوش شناخت معشوقه مرد را تحلیل و پاسخ دهد. با آزمون هوش شناخت معشوقه مرد و مجله خبری چشمک همراه شوید.

شاید بپسندید:یکی از پروانه ها را انتخاب کن تا بفهمی که خوش بینی یا بدبین!؟

آزمون هوش شناخت معشوقه مرد

آیا به دنبال سخت ترین ترین و جذاب ترین بازی های فکری، معماها ، تست ها و … در اینترنت هستید؟ بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک به روزترین و جذاب ترین سوالات هوش تصویری را با شما به اشتراک می گذارد. شما با کمک این آزمون ها و سوالات هوش می توانید به بهترین شکل ممکن مغز خود را ورزش و تمرین دهید.

افزایش فعالیت مغز که نقش اصلی و کلیدی در بدن را ایفا می کند، می تواند به افزایش هوش و مهارت های شناختی شما کمک زیادی بکند. پس تلاش کنید به صورت روزانه و مرتب انجام بازی های فکری را در برنامه روزانه خود قرار دهید. در آزمون هوش شناخت معشوقه مردشما باید بتوانید معشوقه مرد تصویر را شناسایی کنید!

به نظر شما در آزمون هوش شناخت معشوقه مرد کدامیکی معشوقه مرد جوان است؟ زمان 3 ثانیه شما از هم اکنون آغاز شده است و تصویر آزمون هوش شناخت معشوقه مرد را با شما مرور می کنیم.

شاید بپسندید: چیستان: جسم ندارد، وزن ندارد، اما اگر آن را نگه نداری به راحتی می شکند! آن چیست!؟

آزمون هوش شناخت معشوقه مرد

شاید بپسندید: کدومیکی از افراد ایستگاه اتوبوس، خون آشام است!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تنها 5 درصد از افراد موفق میشن که با حرکت دادن یک چوب کبریت، معادله اشتباه را اصلاح کنند!

.

.

.

شاید بپسندید: ضریب هوش ریاضی خود را با انجام آخرین معادله توپ نخی ارزیابی کنید!

پاسخ آزمون هوش شناخت معشوقه مرد

آیا پاسخ را بدست نیاوردید؟ اگر تا اینجا پیش رفتید، ممکن است هنوز مهارت های یک کارآگاه را نداشته باشید، بنابراین ما پرونده حل شده را به شما ارائه می دهیم. پاسخ شما را شگفت زده خواهد کرد. شما فقط 3 ثانیه فرصت داشتید تا معشوقه این مرد را در تصویر شناسایی کنید. آیا نیاز به مشاوره دارید؟ از هر گونه حواس پرتی اجتناب کنید و جزئیات را بررسی کنید. 5 ثانیه دیگر نیز به شما فرصت می دهیم.

احتمالاً بپسندید: با جابجا کردن 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

.

.

 

 

احتمالاً بپسندید: 3 تفاوت کودک آتش نشان فانتزی را پیدا کن و اثبات کن خیلی تیزی!

 

 

 

 

شاید بپسندید:چیستان جالب: صبح سرش را از دست می دهد اما شب آن را پس می گیرد! آن چیست!؟

پاسخ آزمون هوش شناخت معشوقه مرد: به تصویر دقت کنید. زن سمت راست دو گوش دارد. پس او اساساً انسان نیست. زن سمت چپ نیز گویا یک ربات است که به شکل انسان شبیه سازی شده است. به صورت او دقت کنید. لذا هیچکدام از این دو زن معشوقه و همسر واقعی مرد جوان نیستند!

شاید بپسندید: آیا می توانید با جابجایی و حرکت دادن 3 چوب کبریت، 4 مربع ایجاد کنید!؟

امیدوارم از تست شخصیت متکی به انتخاب پروانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. برایتان جالب خواهد بود آیا می توانید آخرین معادله و مجموع میوه ها را حداکثر در 15 ثانیه بدست آورید!؟ زنبور زرد بامزه ای که با بقیه کمی متفاوته رو پیدا کن! آزمون شناخت معشوقه مرد

احتمالاً بپسندید: چشمان تیزبین داشته باشی همه حیوانات مخفی تصویر را در 7 ثانیه پیدا می کنید!؟

امیدوارم از آزمون هوش شناخت معشوقه مرد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت جالب و شنیدنی حاکم نیشابور و کشاورز بیچاره!

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه باهوشی با حرکت دادن 1 چوب کبریت معادله رو اصلاح کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:حکایت شاه و دو غلام زرخریدش!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: کدوم دانش آموز از درس و مدرسه و معلم فراری هست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

حکایت جذاب و شنیدنی شاه عباس و پینه دوز!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل پایش را از گلیمش درازتر کرده!

برایتان جالب خواهد بود

باهوشا بگن: آیا به زن بیمار پای جدید پیوند کرده اند!؟

آیا می توانید آخرین معادله و مجموع میوه ها را حداکثر در 15 ثانیه بدست آورید!؟

زنبور زرد بامزه ای که با بقیه کمی متفاوته رو پیدا کن!

احتمالاً بپسندید: آیا میتونی در یک نگاه قاتل را شناسایی کنی!؟

داستان ضرب المثل هیچ گرانی بی حکمت نیست، هیچ ارزانی بی علت نیست!

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. بنظرم من سمت راستی می تواند انسان باشد چونکه ممکن است این دو گوش مادر زادی باشد!

    1. کاملا حقیقت داره مثل وقتی میمونه که یکی سه تا دست داشته باشه یا یه دستش شیش تا انگشت داشته باشه

  2. اولن نگفته کدوم ادم نیست گفته کدوم زنشه دومن ممکنه با یکی که ادم نباشه ازدواج کرده باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا