;
تفریح و سرگرمی

با پیدا کردن پلنگ خالدار در تصویر ثابت کن که چشمانی تیز مثل عقاب داری!

آزمون قدرت دید با پلنگ بیشه زار : از دست دادن حافظه و آلزایمر به یکی از مشکلات سلامت و معضلات اصلی نسل جدید تبدیل شده است. نبود یک رژیم غذایی مناسب و کاهش فعالیت های جسمی و روانی در این زمینه نقش اصلی و اساسی دارد. با یک رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت های ورزشی می تواند می تواند تا اندازه زیادی مشکلات جسمی و حتی روانی را پیشگیری و حتی درمان نمود. وب سایت چشمک هر روز با مطالب فکری جدید با شماست.

انجام فعالیت های مربوط به مغز می تواند سبب افزایش کارکرد مغز و در نهایت کاهش مشکلات مغزی شد. تست ها، پازل ها و … در این زمینه می توانند کمک زیادی به ما کنند. در تست قدرت دید با پلنگ بیشه زار با پیدا کردن پلنگ بیشه زارکه می شود او را به سختی در میان سنگریزه ها، علف های خشک و …. تشخیص داد، می توان به بهترین شکل مغز را وادار به فعالیت کرد. با بخش سرگرمی مجله خبری چشمک و آزمون قدرت دید با پلنگ بیشه زار همراه باشید.

شاید بپسندید: تکنیک قرار دادن شلوار جین درون چوب لباسی بدون اینکه بیفته و یا چوب رو بشکنه+فیلم

آزمون قدرت دید با پلنگ بیشه زار

بدون یک چشم ماهر آموزش دیده،تشخیص “پلنگ ” که کاملاً در این عکس از تست قدرت دید با پلنگ بیشه زار، پنهان شده اند غیرممکن است. عکاسی 41 ساله، در عکاسی از پلنگ های بیشه در محیط طبیعی آنها تخصص دارد. مجموعه تصاویر او  از پلنگ های بیشه زار بسیار معروف است. یکی از عکس های او  در آزمون قدرت دید با پلنگ بیشه زار در این مطلب نشان داده شده است.

این عکس در یکی از مناطق حفاظت شده کنیا گرفته شده است. مجموعه تصاویر او به همراه رمانش تحت عنوان«نگاه پلنگ »، در هشت سال گذشته لقب «مرد پلنگی» را برای او به ارمغان آورده است. او از تصاویر خود برای تفریح و سرگرمی نیز استفاده کرده. در تصویر ذیل او معتقد است که یک نگاه تیز بین تنها می تواند پلنگ را در کمتر از 5 ثانیه تشخیص دهد.

در این آزمون که در یک پست در شبکه اجتماعی برگزار شد، تنها 18 درصد شرکت کنندگان توانستند در یک نگاه پلنگ را شناسایی کنند. این عکس یک تست خوب برای به چالش کشیدن دقت و قدرت بینایی شماست. اگر آماده هستید با هم تصویر آزمون قدرت دید با پلنگ بیشه زار را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: تست هوش: با 3 تا چوب بستنی بک عدد 4 بساز!

آزمون قدرت دید با پلنگ بیشه زار

شاید بپسندید: تاجر و مرد حمال: حکایت تاجری که همراه زنش به خاک سپردنش

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان جالب و شنیدنی دو قورت و نیمش باقی مانده!

پاسخ آزمون قدرت دید با پلنگ بیشه زار

آیا هنوز در جستجوی پلنگ تصویر هستید؟

شاید بپسندید: اگه زدی رو دست همه باهوشا، با دلیل بگو که کدومیکی تازه زندونی شده!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که هم وسیله ای در برخی حمام هاست و هم یک عدد!؟

پاسخ آزمون قدرت دید با پلنگ بیشه زار:به سمت راست و پائین تصویر دقت کنید. آیا توانستید آن را تشخیص دهید.

شاید بپسندید: اگر خرگوش را در اتاق پیدا کنید، بینایی اتان نمره اش 20 هست!

جواب قدرت دید با پلنگ بیشه زار

امیدوارم از آزمون قدرت دید با پلنگ بیشه زار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آن چیست که در هر قرن یک بار، در هر دقیقه دوبار می‌آید؛ اما در سال نمی‌آید!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: کدام مخزن زودتر از بقیه، پر می شود!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:  یکی از نیمکت ها را انتخاب کن تا بگم چقدر با دیگران همدلی داری!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

با توجه اولویت محاسبه، مجموع عددی حیوانات را در عبارت آخر پیدا کنید!؟

اگر بزهای کوهی مخفی تصویر رو در یک نگاه شناسایی کنی چشمات مثل عقاب تیزه!

 ضرب المثل قمپز در کردن از کجا آمده است!؟

کدومیک از این دو خانم تلاش می کند که رازش را پنهان کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا