;
تفریح و سرگرمی

شکارچی کجاست | اگه دقت و تمرکزت بالا باشه، پیداش می کنی!

آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی: تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود. تصاویر توهم نوری، تصاویری هستند که این روزها بسیار مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی هستند. این تصاویر می توانند تمرکز را در شما افزایش دهند.

شاید برخی فکر کنند که این تصاویر به تازگی بوجود آمده اند، اما باید گفت ظهور این تصویر به خصوص از سال 1880 به بعد هر چه بیشتر رواج پیدا کردند. این تصاویر می توانند قدرت بینایی، تمرکز و دقت شما را مورد آزمایش قرار دهند. از سوی دیگر شما با دیدن این تصاویر و تشخیص تصویر پنهان شده در آنها، قدرت هوش خود را به رخ دیگران بکشید. در آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی، تصویر یک انسان مخفی شده است. اگر بتوانید در کمتر از 10 ثانیه چهره یا شکارچی را بیابید، باید به شما آفرین گفت. علاوه بر اینکه باهوش هستید، بسیار هم تمرکز و دقت بالایی دارید. با آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی و مجله خبری چشمک همراه شوید.

شاید بپسندید: تست هوش: کدومیکی از خانمای عصبانی همسر این مرد بیچاره است!؟

آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی

این تصویر توهم نوری قدیمی مربوط به دهه 1880 می باشد. ابن تصویرمی تواند به خوبی قدرت دقت وتمرکز شما را مورد آزمایش قرار دهد. اگر آماده هستید با دقت به تصویر نگاه کنید و تلاش کنید در کمتر از ده ثانیه چهره مخفی را در این تصویر شناسایی کنید.اگر چهره پنهان شده در این توهم نوری را در 10 ثانیه تشخیص دهید، ضریب هوشی بالایی دارید. پس با آمادگی به تصویر آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی نگاه کنید.

توهمات نوری چیزی است که ما با دیدن یک تصویر یا صحنه از طریق چشمان خود به راحتی فریب می خوریم یا اشتباه درک می کنیم. از آنجایی که کمی مشکل است، مردم دوست دارند توهمات نوری بیشتری را کشف کنند. توهم نوری همیشه حس کنجکاوی را در بین مردم به ارمغان می آورد. کاوش در توهم نوری نه تنها افراد را کنجکاو و علاقه مند می کند، بلکه کارایی مغز و چشم ها را در توسعه مهارت های مشاهده بهبود می بخشد. مردم به دنبال توهم نوری در اینترنت بودند تا مغز خود را ورزش دهند. در ادامه یک تصویر آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی را مشاهده و چهره مخفی آن را پیدا کنید.

شاید بپسندید:حکایت شنیدنی لاک پشت و مار | داستان از چاله درآمد داخل چاه افتاد!

آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی

شاید بپسندید: حکایت مرد جوجه فروش و سه زن حقه باز | زنان حقه بازی که کلاه جوجه فروش را برداشتند و لختش کردند!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: حکایت ضرب المثل اهل بخیه هست!

پاسخ آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی

در آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی، تصویر مربوط به یک جنگل و آهویی است که ترسیده است. او از شکارچی هراسان و قصد دارد فرار کند. آیا توانستید چهره پنهان یا شکارچی را در این توهم نوری قدیمی پیدا کنید؟ اگر نتوانستید، اشکالی ندارد. می توانید با تست های بیشتر خود را تمرین دهید. قطعا جزئی نگری و دقت شما افزایش خواهد یافت.

شاید بپسندید: حاصل عبارت 8÷2(2+2)=؟ چند می شود | خیلی ها فکر کردن ساده است!

.

.

.

.

.

.

.

آیا شکارچی را مشاهده کرده اید؟ اگر نه، به تصویر بالا و پایین نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگر ببر مخفی را در تصویر تشخیص دهید، جزو 1 درصد تیزبین جهان اید!

پاسخ آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی

.

.

.

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: بیمار باندپیچی شده همسر زن گریون هست یا زنه توهم زده!؟

تصویر دوم آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی

دقت کردن و تمرکز بر روی یک پازل سطح استفاده از سلول های خاکستری را افزایش خواهد داد. به یاد داشته باشید که برای سلامت مغز نیز شما نیازمند به تمرین روزانه مغزی هستید. به باور محققان حل سوالات هوش، تست ها و پازل ها و … بهترین ابزار برای افزایش فعالیت مغز و تمرین برای آن می باشد. این تمرین ها می توانند از بیماری های مربوط به سلامت مغز همچون فراموشی و آلزایمر جلوگیری کنند.

در آزمون قدرت تمرکز با تصویر انسان و الاغ شاهد تصویری هستید. اما سوال اصلی اینجاست که الاغی درون تصویر پنهان شده است. شما باید در کمتر از 5 ثانیه این الاغ را شناسایی کنید. اگر آماده هستید می توانید تصویر آزمون قدرت تمرکز با تصویر انسان و الاغ را مرور کنید.

آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی

گاهی اوقات، آنچه در برخی از تصاویر ظاهر می شود، آن چیزی نیست که به نظر می رسد. برای درک آن باید روی ذهن خود تمرکز کنیم. این تصاویر به عنوان توهمات نوری شناخته می شوند. عکس های توهمات نوری در حال حاضر در رسانه های اجتماعی در حال گسترش هستند.

شاید بپسندید: با پیدا کردن پلنگ برفی کوهستان ثابت کن که چشمات مثل شاهین تیزه!

قدرت دید با شناسایی شکارچی

امیدوارم از آزمون قدرت دید با شناسایی شکارچی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست بینایی: چشمات تیز مثل عقاب باشه وزغ های مرداب را پیدا می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:اگه 3 تا تفاوت دو تصویر پسرک را پیدا کنی، دقیق و تیزی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگر تفاوت دو تصویر گربه های بازیگوش را پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست هوش: پدر دختر کوچولوی در حال بازی کیه!؟

حکایت میراث پیرمرد برای پسرانش | داستان سه میراث بی ارزش پیرمرد به پسرانش که ثروت ساز شدند!

 یکی از نمادها را انتخاب کن تا بعدش بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

تست قدرت دید: 2 کودک مخفی تصویر را در 7 ثانیه پیدا کن!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا