;
تفریح و سرگرمی

آزمون تمرکز: گردوهای متفاوت را پیدا کن!

آزمون قدرت بینایی با گردوهای متفاوت: ببینید آیا می توانید در این لیست تصاویر مربوط به آزمون قدرت بینایی با گردوهای متفاوت، گردوهای متفاوت را پیدا کنید. برای خودتان وقت بگذارید و ببینید چقدر سریع می توانید این کار را انجام دهید. پیدا کردن گردوهایی که کاملاً شبیه همه گردوهایی دیگر نیست در کمتر از 7 ثانیه، چالشی است که نیاز به یک چشم تیزبین و رفلکس های سریع دارد. با مجله خبری چشمک و آزمون قدرت بینایی با گردوهای متفاوت همراه شوید.

این چالش بازی فکری توانایی شما را در شناسایی تفاوت های جزئی بین اشیا آزمایش می کند. این به تمرین مغز شما کمک می کند؛ زیرا شما را تشویق می کند تا به جزئیات توجه کنید و خارج از چارچوب فکر کنید. این کار از شما می‌خواهد به دنبال نشانه‌های تصویری باشید که در نگاه اول به سختی قابل تشخیص هستند. با این حال، با تمرین، می‌توانید موارد عجیب و غریب را سریع‌تر شناسایی کنید. این نوع چالش می تواند به تقویت مهارت های شما در تشخیص الگو، حل مسئله و تصمیم گیری سریع کمک کند.

شاید بپسندید: اگه گربه را در تصویر خانه جنگلی پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

آزمون قدرت بینایی با گردوهای متفاوت

خود را با 7 ثانیه به چالش بکشید و گردوی متفاوت را پیدا کنید. آیا اماده چالش هستید؟ این شانس شما برای اثبات این است که می توانید شانس را شکست دهید! فقط 14 درصد از مردم می توانند 7 ثانیه را پشت سر گذاشته و چالش عجیب و غریب را حل کنند. آیا می توانید گردوهایی را که به تصویر و دیگر گردوها تعلق ندارد تشخیص دهید؟ مهارت های خود را امتحان کنید و ببینید آیا آنچه را که لازم است برای قرار گرفتن در میان 14 درصد برتر دارید، دارید یا خیر؟

با این حال، همانطور که این چالش نشان می دهد، توانایی تمرکز و مشاهده جزئیات جزئی در مدت زمان کوتاه یک مهارت ارزشمند است. این نیاز به تمرکز و توانایی رمزگشایی سریع ویژگی هایی دارد که یک شی را از بقیه متمایز می کند. این مهارتی است که می‌توان آن را در طول زمان و با تمرین تقویت و بهبود بخشید، پس چرا آن را امتحان نکنید؟ ممکن است کمی کار لازم باشد، اما با فداکاری ممکن است بتوانید به 14 درصدی بپیوندید که می‌توانند چالش 7 ثانیه را شکست دهند.

شاید بپسندید: حکایت عشق مخفیانه غلام به دختر تاجر | داستان برده ای که عشق اش به دختر تاجر او را به فنا داد!

آزمون قدرت بینایی با گردوهای متفاوت

شاید بپسندید: چیستان: متعلق به شماست، اما افراد دیگر هم از آن استفاده می كنند!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: در یک نگاه گربه را بین کاکتوس ها پیدا کنی چشم عقابی هستی!

پاسخ آزمون قدرت بینایی با گردوهای متفاوت

آیا موفق به حل معما شده اید یا خیر؟ بازی های عجیب و غریب یک راه عالی برای تمرین مغز و تقویت مهارت های مشاهده ای شما هستند. برای موفقیت در آنها، با صرف زمان و مشاهده دقیق همه گزینه ها شروع کنید. شباهت ها یا تفاوت های بین آنها را یادداشت کنید و به دنبال هر چیزی باشید که برجسته است. زمانی که احساس کردید اطلاعات کافی جمع آوری کرده اید، گزینه های خود را محدود کنید و حدس درستی بزنید. همانطور که بیشتر تمرین می کنید، درک بهتری از الگوهای پشت این بازی ها نیز خواهید داشت که حل آنها را آسان تر می کند.

شاید بپسندید: معما: سه تا رفیق (یک کور، یک لال و یک کر) با هم میرن جزیره ای که هیچ کسی توش نیست. کر به قتل میرسه، لال چطور به رفیق کورش بفهمونه که کر مرده!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:  معما: کدام درخت است که تا به حال کاشته نشده است!؟

جواب آزمون قدرت بینایی با گردوهای متفاوت: به شما تبریک می گویم اگر شما یکی از 14 درصد افرادی بودید که توانستند 7 ثانیه آزمون قدرت بینایی با گردوهای متفاوت را شکست دهند و چالش های عجیب و غریب را پیدا کنند! تصویر زیر با راه حل است. دوستان خود را به چالش بکشید و این بازی را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید:آزمون تمرکز: متر اندازه گیری را در مزرعه خرگوش ها پیدا کن!

پاسخ آزمون قدرت بینایی با گردوهای متفاوت

امیدوارم از آزمون قدرت بینایی با گردوهای متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

تست هوش: اگر 1+1=3 و 3+3=7 باشد 9+9=؟ چند می شود؟

 آزمون تمرکز: کدام گربه بابقیه فرق داره!؟

چیستان: همواره پیش روی ماست ولی با هیچ عینک و ذره بینی نمی توان آن را دید؟

تعداد بزی که در تصویر پیدا می کنی اطلاعات جالبی درباره ات افشا می کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا