;
تفریح و سرگرمی

قبل از اینکه گرگ بتونه گوسفندی را بخوره، سریع شناسایی اش کن!

آزمون شناسایی گرگ میان گوسفندا: این چالش تصویری یکی از سخت‌ترین چالش‌های اینترنتی است. شما در این چالش باید بتوانید گرگی که خودشو شبیه گوسفندا در آورده، شناسایی کنید. آیا می توانید این گرگ را میان گوسفندا پیدا کنید. یک چشم تیزبین با دقت عالی می تواند این گرگ را شناسایی کنید. براساس نظراتی که در صفجه فیس بوک طراح این ازمون بدست امده است، حدود 90 درصد افراد نتوانسته اند در زمان 3 ثانیه ای این آزمون را حل کنند. ایا شما برای انجام این آزمون آمادگی دارید؟ با آزمون شناسایی گرگ میان گوسفندا و مجله خبری چشمک همراه باشید.

گرگ ناقلا کجاست؟ این ازمون یا بازی فکری در نوع خود منحصر به فرد است و می تواند “صبر” شما را به حد نهایی برساند. این آزمون می تواند سطح دقت و تمرکز شما را به خوبی مورد ازمایش قرار دهد. به باور پژوهشگران، انجام بازی های فکری می تواند یک ورزش عالی برای ذهن و مغز شما باشد. فعالیت های مغز می تواند این اندام حیاتی بدن را سالم نگه دارد و مانع از بروز بیماری های مختلف مغز در سنین کهنسالی و میانسالی شود. پس هر روز تلاش کنید تا انجام معماها و ازمون های تصویری را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دو قورت و نیمش باقی مانده!

آزمون شناسایی گرگ میان گوسفندا

آیا می توانید گرگ را در میان گوسفندا پیدا کنید؟ اکنون نوبت شماست که آن را پیدا کنید. اجازه نده گوسفند حواس شما را پرت کند شکارچی یا یک گرگ ناقلا خود را در میان آنها پنهان کرده است. اما یک نگاه تیزبین می تواند به راحتی او را در 3 ثانیه شناسایی کند. اگر آماده هستید می توانید تصویر آزمون شناسایی گرگ میان گوسفندا را با هم مرور کنیم. یادتان باشد که برای انجام این آزمون فقط 3 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید:باهوشا بگن: کدومیکی از این سه نفر بزودی یک قرار عاشقانه دارد!؟

آزمون شناسایی گرگ میان گوسفندا

شاید بپسندید: تست هوش: با توجه به ترتیب رنگ ها، کدام دایره رنگی با آن مطابق است!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل فلک همیشه به کام یکی نمی گردد!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با انتخاب یکی از این خرگوش ها می تونی اطلاعات جالبی را درباره خودت و اطرافیانت بفهمی!

پاسخ آزمون شناسایی گرگ میان گوسفندا

شکارچی کجا بود؟ آیا این معما را قبل از 3 ثانیه حل کردید؟ این محدودیت زمانی برای حضور شما در میان متخصصان تست ها و پازل های تصویری است، اگر این کار را نکردید، سرنخ اینجاست: بیایید فقط به دنبال “پوزه گرگ” بگردیم آیا اکنون آن را می بینید؟ بیایید یک بار دیگر نگاه کنیم.

شاید بپسندید: قدرت دید و تمرکزت قوی باشه در 10 ثانیه همه خرس ها را شناسایی می کنی!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگه چشات تیز مثل عقابه، پلنگ استتار شده را تو 3 ثانیه پیدا کن!

پاسخ آزمون شناسایی گرگ میان گوسفندا: به یاد داشته باشید که این چالش‌ها می‌توانند ذهن شما را تمرین دهند و حتی هنگام تصمیم‌گیری شما را «بیدارتر» م‌کنند. آیا قبلاً چالش‌ها را حل کرده‌اید؟ گرگ کجا بود؟اگر ماهر باشی حتما این کار را کرده ای! در غیر این صورت، در اینجا ما پاسخ شما را می گذاریم: شما فقط باید بینایی خود را به مرکز درست کنید، یک گرگ استتار شده وجود دارد! پاسخ گرافیکی را برای شما می گذاریم تا شکی باقی نماند….

شاید بپسندید: چیستان: جانوری خطرناک است که اگر اسمش را وارونه کنیم، یک واحد اندازه گیری می شود!

پاسخ آزمون شناسایی گرگ میان گوسفندا

امیدوارم از آزمون شناسایی گرگ میان گوسفندا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام خوراکی است که سه حرف اولش نپخته است!؟

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: آدم ساکتی یا پرحرف | یکی از مترسک ها را انتخاب کن تا بفهمی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: از آسمان به زمین می آید و اگه حرف اولش رو برداریم اسم یک حیوان می شود!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: داستان جالب و شنیدنی مرد سنگ تراش!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: با حل معادله در کمتر از 10 ثانیه اثبات کن که ریاضی ات خوبه!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

در کمتز از 10 ثانیه مجموع عددی میوه ها را در معادله آخر پیدا کن!

کدومیکی از این 3 زن، کودک خودش رو بغل نکرده!؟

اگه تو نگاه اول اشکال تصویر رو بگی تیزبین و نابغه ای!

اگه میخای نقاط ضعف خودت را شناسایی کنی، یکی از خانه ها را انتخاب کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا